PDA

Επιστροφή στο Forum : Φοιτητικο Ιντερνετ ΔΙΟΔΟΣ-Conn-X 24αρα συνδεση ΑΠΟΡΙΑ



chiras365
07-12-11, 08:39
Φοιτω στην Φλωρινα και πριν 1 εβδομαδα ενεργοποιηθηκε η συνδεση μου μεσω της υπηρεσιας ΔΙΟΔΟΣ...Οταν πρωτοπηγα στο oteshop της πολης για να κανω την αιτηση μου,το τιμολογιο ειχε ως μηνιαια χρεωση το ΦΟΙΤΗΤΙΚΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ-24αρα στα 26 ευρω και κατι...Εγω γνωριζα για το 11,50 τους πρωτους 6 μηνες και τα +5 ευρω τους επομενους 6...Συζητησα με εναν υπαλληλο και μου ειπε οτι η τιμη ανερχεται στα 26 και οχι στα 11,50...Οπως και να εχει εγω εκανα την συνδεση.Προχθες μπαινωντας στο σαιτ του ΔΙΟΔΟΣ εστειλα ενα e-mail με το περιστατικο και μου ειπανε οτι για νεους χρηστες ΟΤΕ η τιμη ανερχεται στα 11,50 ευρω και χωρις τελος ενεργοποιησης.Πραγματικα δεν ξερω τι να πω.Περιμενω τελη του μηνος να μου ερθει ο λογαριασμος για να δω ειτε 11,50 ευρω ειτε 26(+30-35 απο τελη ενεργοποιησης) οπως μου ειπανε στον ΟΤΕ.Το καθησυχαστικο ειναι οτι στο status στο ΔΙΟΔΟΣ και στο Οτενετ γραφει οτι ειμαι χρηστης 24αρας Φοιτητικου αρα ελπιζω οτι θα ειμαι στα 11,50

ΥΓ..Εαν ισχυει το 11,50,εχω την δυνατοτητα να προσθεσω την OTE TV με +19,90 ?

alex24
07-12-11, 10:49
Επισης πληρωνεις παγιο τηλεφωνικης γραμμης που ειναι 15 και κατι ευρο.Ναι εχεις την δυνατοτητα να βαλεις ΟΤΕ TV.

@ ADSLgr.com All rights reserved.