PDA

Επιστροφή στο Forum : Συμπληρωση 1 ετους με wind.. προσφορες



stevenik
12-12-11, 19:37
Καλησπερα, σε λιγες ημερες κλεινω 1 ετος στην wind και σκεφτομαι να φυγω γιατι θα ανεβει το παγιο. Ενω στην Hol με συμφερει ενα πακετο δεδομενου οτι θα εξοικονομησω και καποια χρηματα απο το κινητο vodafone.

Γνωριζετε εαν κανω την μεταφορα - αν σε καλουν απο το τηλεφ. κεντρο για "τυχον" καποια προσφορα για να παραμεινεις στην εταιρεια;
Μπορων να πω οτι ειμαι αρκετα ευχαριστημενος αλλα και τα 5€ που θα κερδιζω στην hol για εμενα ειναι χρηματα.

mariossss
12-12-11, 19:41
εκτος αν πας το κινητο σου σε wind που λεει στο site 10.33 ευρω εκπτωση αλλα δεν ξερω αν ισχυει για υφισταμενους πελατες.

stevenik
12-12-11, 20:52
Ισχυει αυτο που λες, αλλα δεν θελω. Σχεδον το 90% του τηλεφωνικου μου καταλογου ειναι αριθμοι vodafone.

paradox21
12-12-11, 21:29
εγώ φεύγοντας από ON σε WIND με πήραν τηλ. για να με ρωτήσουν γιατί φεύγω και μου δώσανε 2 μήνες δώρο για να μείνω.

psylos
12-12-11, 21:48
Εγω ειχα κανει αιτηση για μεταφορα απο wind σε hol κ με πηραν τηλεφωνο και μου προσεφεραν το dp m (απεριοριστα σταθερα) με 20,5€ το μηνα, οποτε κ εμεινα προφανως στη wind... :cool:

kasi
13-12-11, 00:05
εκτος αν πας το κινητο σου σε wind που λεει στο site 10.33 ευρω εκπτωση αλλα δεν ξερω αν ισχυει για υφισταμενους πελατες.

ισχύει και έχεις extra 300mb στο κινητό :oneup:

dennis2006
13-12-11, 02:33
εμενα ενα χρονο που ειμουν σε triple play ποτε δεν μου εβαλαν την εκπτωση 10,33.

psylos
13-12-11, 13:59
Κακως που δεν επικοινωνησες μαζι τους μεσα σε αυτους τους 12 μηνες... Εμενα οταν ειχα κ το κινητο στη wind δεν μου την ειχαν περασει τον πρωτο μηνα και μετα απο ενα τηλεφωνημα περαστηκε κανονικα και αναδρομικα και για το πρωτο μηνα... Αυτο μαλλον ειναι δικο σου "σφαλμα" που δεν ασχοληθηκες να δεις αν ο λογαριασμος που λαμβανεις ειναι σωστος ή οχι, κυριως απο τη στιγμη που ξερεις οτι ολα τα λογιστηρια αν κανουν λαθος θα ειναι παντα εις βαρος του πελατη....

kosmous
14-12-11, 10:55
Για να βοηθήσω , δεν έχω δοκιμάσει την wind , αλλά τελευταία δραστηριοποιούνται τηλεφωνικώς στην Νάουσα και με έχουν ενοχλήσει αρκετές φορές διάφορες πωλήτριες .
Η τελευταία όταν της είπα μετά τον χρόνο τι γίνεται ? μου είπε ( ανεπίσημα ) πως δεν αναγράφεται πουθενά , αλλά προκειμένου να διακόψω σίγουρα θα μου κάνουν κάποια προσφορά για να παραμείνω επιμένοντας πως το κάνουν συνέχεια αυτό .



Υ.Γ. αν κάποιος συμπολίτης έχει wind και διαβάσει το παρόν , θα ήθελα να με ενημερώσει για ταχύτητες , τυχόν αποσυνδέσεις κλπ .

stevenik
14-12-11, 19:53
Ευελπιστω να μου δωσουν καποια προσφορα. Οταν θα εχω νεοτερα θα ενημερωσω και παλι.

elephant
15-12-11, 13:58
Εγώ όταν συμπλήρωνα χρόνο στο Double play, τους έστειλα email γνωστοποιώντας ότι θα φύγω, και μου έκαναν 20% έκπτωση για να μείνω, κάτι που έκανα.
Στον αδερφό μου στη Hol του έκαναν 25% έκπτωση.
Εξαρτάται και από την περίοδο.
Το καλοκαίρι που θα συμπληρώσω 2ο χρόνο, θα ζητήσω περαιτέρω έκπτωση, γιατί βλέπω ότι έχουν διαρκώς προσφορές.

Gianniskriti
15-12-11, 14:05
εγώ φεύγοντας από ON σε WIND με πήραν τηλ. για να με ρωτήσουν γιατί φεύγω και μου δώσανε 2 μήνες δώρο για να μείνω.

Ακριβως αυτη ειναι η πρακτικη τους. Εμενα μου δωσαν 3 παγια δωρο (ειμαι στο double play 40e γι' αυτό)

@ ADSLgr.com All rights reserved.