PDA

Επιστροφή στο Forum : παγκρατι-αποριες!



giorgos76
23-04-04, 13:17
πριν 3 μερες εκανα αιτηση για αδσλ (οτε) και μου ειπαν την αλλη εβδομαδα θα είμαι ετοιμος.φυσικα με τοσα που εχω διαβασει εδω μεσα και σε ενα μηνα να με συνδεσουν ικανοποιημενος θα ειμαι! :( τελοσπαντων θα θελα να με ενημερωσουν λιγακι αυτοι που ανηκουν στο παγκρατι δσλαμ αν γνωριζουν:
1.αν ειναι γεματο ή οχι το δσλαμ μας και γενικως αν ειναι καλο
2.με τι συνδεση εχουν μπει και τα σχολια τους για να δω ποια να βαλω
3.γενικοτερες ινφο για οτι εχει να κανει με παγκρατι και δσλ θα με βοηθουσε πολυ

ευχαριτω εκ των προτερων ρε παιδια :) και συγνωμη αν εχουν απαντηθει καποια απο αυτα αλλα εψαξα πραγματικα και δε βρηκα απαντησεις :oops:

alekos13
27-04-04, 20:08
Φιλε μακρια απο Παγκρατι ολα ειναι χαλια εχω συνδεση dsl 384 αλλα καλιτερα ηταν να ειχα μια απλη κριμα τα λεφτα που ζητανε κριμαααααααααααααααααααααααααααα!!!!!

panos72
27-04-04, 20:50
γείτονα δες στο site (http://www.ote.gr/oteweb/greek/news/DSLAMfasma26-02-04.pdf) του ΟΤΕ σε ποιο DSLAM ανήκεις.
το πρώτο στη λίστα Αγ.Αρτέμιος (Βύρωνας) δυστυχώς είμαστε εμείς.

Durdyn
27-04-04, 21:10
Ανήκω στο DSLam Παγκρατίου.
Δεν ξέρω αν είναι γεμάτο ή όχι.
Πάντως με συνέδεσαν σε λιγότερο από 10 μέρες.
Είμαι με Forthnet οπότε δεν ξέρω κατά πόσο οι χαμηλές ταχύτητες οφείλονται στον ΟΤΕ ή στο "μπούκωμα" της Forthnet. Τις τελευταίες 2 μέρες πάντως (που υποτίθεται ολοκληρώθηκε η αναβάθμιση της Forthnet) η σύνδεση είναι καλύτερη. Περιμένω να δω πώς θα πάει και στη συνέχεια.

giorgos76
28-04-04, 15:17
δεν ανήκω στου αγ αρτεμίου αλλα στο δσλαμ παγκρατίου. ενημερωστε οσοι μπορειτε παιδια, ευχαριστώ!(ειναι ιντρακομ :( )

trinity
28-04-04, 15:46
Στο Παγκρατι απο10-2003 απο 38-39 εως και 41-42 ποτε δεν ειχα προβλημα με otenet

giorgos76
29-04-04, 16:42
Thanks ρε trinity :)

@ ADSLgr.com All rights reserved.