PDA

Επιστροφή στο Forum : Πως παρέχετε η σύνδεση των 24Mbps;



staaronis3
22-12-11, 20:42
Σας έχω στείλει και email αλλά δεν μου απαντήσατε σχετικά με το ερωτημα μου.

Στις περιοχές όπου υπάρχει εξοπλισμός στο DSLAM για vDSL η σύνδεση των 24Mbps παρέχετε μέσω aDSL ή μέσω vDSL;

Ήθελα μια απλή απάντηση με ένα ναι ή με ένα όχι, αφού η τεχνολογία vDSL2 σε απόσταση >1 χιλιομέτρου δίνει ταχύτητες >>20Mbps, πράγμα το οποίο δεν συμβαίνει με την τεχνολογία aDSL. Έτσι αντί για το πακέτο των 35Mbps θα μπορούσα να επιλέξω το πακέτο των 24Mbps, ταχύτητα αρκετή για τη δουλειά που χρειάζομαι, και που μπορώ να καλύψω οικονομικά, αν όμως το παρέχετε μέσω aDSL σε καμία περίπτωση δεν με συμφέρει να το βάλω.

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων.

CytaRep
27-12-11, 17:01
Σας έχω στείλει και email αλλά δεν μου απαντήσατε σχετικά με το ερωτημα μου.

Στις περιοχές όπου υπάρχει εξοπλισμός στο DSLAM για vDSL η σύνδεση των 24Mbps παρέχετε μέσω aDSL ή μέσω vDSL;

Ήθελα μια απλή απάντηση με ένα ναι ή με ένα όχι, αφού η τεχνολογία vDSL2 σε απόσταση >1 χιλιομέτρου δίνει ταχύτητες >>20Mbps, πράγμα το οποίο δεν συμβαίνει με την τεχνολογία aDSL. Έτσι αντί για το πακέτο των 35Mbps θα μπορούσα να επιλέξω το πακέτο των 24Mbps, ταχύτητα αρκετή για τη δουλειά που χρειάζομαι, και που μπορώ να καλύψω οικονομικά, αν όμως το παρέχετε μέσω aDSL σε καμία περίπτωση δεν με συμφέρει να το βάλω.

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Αγαπητέ κύριε,

Καταρχάς, ευχαριστούμε θερμά για το ενδιαφέρον που δείχνετε στις υπηρεσίες μας.
Οι ταχύτητες έως 4, 8 και 24 Mbps, προσφέρονται μέσω της τεχνολογίας ADSL και μόνο οι ταχύτητες έως 35 και 50 Mbps, δίδονται μέσω VDSL.
Για περισσότερες πληροφορίες για οικιακά και για εταιρικά προγράμματα, μπορείτε να ανατρέξετε στην επίσημη ιστοσελίδα μας και πιο συγκεκριμένα στους συνδέσμους http://www.cyta.gr/index.php?ID=support_home και http://www.cyta.gr/index.php?ID=support_com#anch12 αντίστοιχα.
Εναλλακτικά, μπορείτε να απευθυνθείτε στην Εξυπηρέτηση Πελατών καλώντας στο 13877, Δευτέρα -Παρασκευή από τις 9:00-21:00 και Σαββατοκύριακο 09:00-17:00.

Βρισκόμαστε στη διάθεσή σας για οποιαδήποτε περαιτέρω διευκρίνιση

@ ADSLgr.com All rights reserved.