PDA

Επιστροφή στο Forum : Otenet δοκιμαστικος λογαριασμος περιεργα πραγματα



koropi
25-04-04, 00:56
Λοιπον παιδια εχω εναν demo απο την οτενετ εδω και 7 μερες και δεν εχει ξεσυνδεθει μπορει καποιος να μου εξιγησει πως γινετ αυτο. Ευχαριστω

enwsitis21
25-04-04, 11:53
Λοιπον παιδια εχω εναν demo απο την οτενετ εδω και 7 μερες και δεν εχει ξεσυνδεθει μπορει καποιος να μου εξιγησει πως γινετ αυτο. Ευχαριστω

Τί εννοείς λέγοντας " πώς γίνεται "; Οι συνδέσεις dsl είναι " always on ". Αν ρωτάς για την ip διεύθυνση, μπορεί να έχει αλλάξει και να μήν το έχεις πάρει χαμπάρι, και με την επανάκληση που κάνει ο router σε ξανασυνδέει ( αυτή η διαδικασία γίνεται σε κλάσματα δευτερολέπτου ) γι'αυτό και δέν βλέπεις τίποτα.

Φιλικά.

no_logo
25-04-04, 12:43
μην το λες πουθενά, μάλλον σε έχουνε ξεχάσει, να το χαρείς όσο σε παίρνει

koropi
25-04-04, 12:48
Ρε παιδια μηπως υπαρχει περιπτωση να μου βαλουν τπτ παραπανω στον λογαριασμο του οτι? Αλλα πως να γινει αυτο αφου το username μου ειναι next2u_** αλλα ποτε δεν ξερεις. Αμα παντος μου το κλεινανε δεν θα χρειαζοταν εγω να κανω αποσυνδεση απο το interface του modem ετσι δεν ειναι?

no_logo
25-04-04, 12:52
μην αγχώνεσαι, αν ψάξεις θα δεις πως εχει γίνει πολλές φορές

koropi
25-04-04, 13:03
Και ξερεις ποσο μπορει να κρατησει για να μην κανω ακομα λογαριασμο με την forthnet.

no_logo
25-04-04, 13:04
μεχρι να το θυμιθουν ή να το πάρουν χαμπάρι

enwsitis21
25-04-04, 19:39
Και ξερεις ποσο μπορει να κρατησει για να μην κανω ακομα λογαριασμο με την forthnet.

Πάντως καλός είσαι και του λόγου σου. Έχεις demo λογαριασμό με την otenet και θέλεις να έχεις forthnet, πρόσεξε μήν παρακολουθεί κάποιος το post εδώ από την otenet, και σου το κόψουν άρον άρον. Αλήθεια, τη forthnet την έχεις δοκιμάσει;

koropi
27-04-04, 19:13
Μου τον κοψανε το demo. Τωρα εβαλα forthnet και δεν παιζεται με τπτ ειναι και σχεδον αδειο το DSLam μου και πιστευω οτι θα παραμηνει γιατι στην περιοχη μου σχεδον κανεις δεν ενδειαφερετε για internet :P
Forthnet rulezzzzz
Φιλικα

kadronarxis
27-04-04, 21:52
Καλά ξηγήθηκες με τη forthnet..
μου θυμίζει το κλασικό:
Αλλού τρως και πίνεις, αλλού πας και το δίνεις!!!!

άντε γερά, μακριά από οτενέτ.

whitewolf
12-06-04, 22:06
Οκ να και η δικιά μου φοβερή ταχύτητα :(

(isdn64 ακομα)

:oops: :cry:

Αντε γερααα!!! στο δρόμο είναι το modem μου .... έρχεται :)

@ ADSLgr.com All rights reserved.