PDA

Επιστροφή στο Forum : Hellas On Line - Διαφήμιση και στην αναμονή κλήσης!



punkstar69
04-01-12, 12:52
Ρε παιδιά τι γίνετε? Εκεί που το τηλέφωνο μου στην αναμονή κλήσης έλεγε "Η κληση σας είναι σε αναμονή", τώρα πια λέει "Hellas On Line, Η κλήση σας είναι σε αναμονή"

Παίρνω στην εξυπ. πελατών και μου λένε να βγάλω την αναμονή κλήσης!
Τους εξηγώ ότι πληρώνω και για αναμονή κλήσης και μου λένε ότι το μήνυμα δε μπήκε μόνο σε μένα αλλά σε όλους.. Χαίρω πολύ!
Τους εξηγώ ότι δε θέλω να τους διαφημίζω με το να γίνομαι ρεζίλι στον καθένα που με παίρνει τηλέφωνο και μου λένε ότι δεν υπάρχει λύση.. !

Απίστευτοι οι τύποι.. Ποτέ δεν ενημέρωσαν για αυτή την αλλαγή και περνάνε ντουγρού διαφήμιση!

* Κατανοώ ότι αυτό είναι ένα μήνυμα που δεν γίνετε βάση account να αλλάξει μεμονομένα για κάθε χρήστη, ωστόσο δεν θέλω να διαφημίζω κανέναν από το σταθερό μου (αν είναι δυνατόν!)

dkmaster
04-01-12, 13:13
Όταν έχεις κλειστό το κινητό και σε παίρνει κάποιος σε ενοχλεί που λέει π.χ wind ο συνδρομητής που καλέσατε έχει το τηλέφωνο κλειστό;

Δεν καταλαβαίνω γιατί είμαστε αρνητικοί με το παραμικρό πλέον;

punkstar69
04-01-12, 13:21
Γιατί πολύ απλά, το σταθερό μπορείς να το έχεις δηλωμένο σαν τηλέφωνο εταιρίας.
Γιατί η εταιρία μου να διαφημίζει μια άλλη?

Σε αντίθεση με το κινητό το οποίο είναι πολύ προσωπικό.

Όπως και να χει, στα κινητά υπήρχε πάντα αυτό..
Στην Hol από τη μια μέρα στην άλλη μας το περάσαν θέλουμε δε θέλουμε.

dkmaster
04-01-12, 13:50
Δεν ξέρω νομίζω, πολύ κακό για το τίποτα.

punkstar69
04-01-12, 14:09
Δεν ξέρω νομίζω, πολύ κακό για το τίποτα.

Δεν είναι ακριβώς έτσι.
Εγώ μπορεί να δίνω μεγάλη βαρύτητα σε αυτό το θέμα, γιατί να μην υπολογίζετε η γνώμη μου?

Εμένα μπορεί να μη με πειράζει να κλίνει το μόντεμ μου τις
αργίες και να ξεκινάει την Δευτέρα, την ίδια ώρα που άλλοι να θέλουν να κάνουν δουλειά τα Σαββατοκύριακα..

Αν είμαστε ανεκτικοί στο να κάνουνε ότι θέλουν χωρίς να μας ενημερώνουν για τις υπηρεσίες που πληρώνουμε, εκμεταλλεύοντας τες για να παρέχουν διαφήμιση, τι νόημα έχει η σύμβαση την οποία υπογράφουμε και οι δυο?

Δες το "μπακάλικα"..

Δουλεύω για να προσελκύσω νέους πελάτες στην HOL, την ώρα που μιλάω στο τηλέφωνο, χωρίς να το έχω υπογράψει κάπου, χωρίς να έχω ενημερωθεί καν οτι θα το κάνω.. και χωρίς ανταμοιβή.
Φυσικά, έχουν φροντίσει να μπορούμε να μιλάμε απεριόριστα για να μεγαλώσουν οι πιθανότητες αναμονής κλήσης στο maximum :p

gravis
04-01-12, 18:42
συμφωνω και εγω οτι πολυ κακο για το τιποτα. Καλυτερα αυτην την "οργη" να την διαθέσεις αλλου, π.χ μεγαλυτερο bandwidth ,γιατι σερνομαστε...

punkstar69
04-01-12, 18:45
συμφωνω και εγω οτι πολυ κακο για το τιποτα. Καλυτερα αυτην την "οργη" να την διαθέσεις αλλου, π.χ μεγαλυτερο bandwidth ,γιατι σερνομαστε...

Το ότι η ταχύτητα δεν είναι εγγυημένη τουλάχιστον το έχω υπογράψει στο συμβόλαιο..

dkmaster
04-01-12, 20:16
Και η ψιαφιακή ευκολία της αναμονής είναι δωρέαν όμως και δεν την πληρώνεις όπως αναφέρεις παραπάνω. Το ίδιο μήνυμα βγαίνει απ' όσο είδα και εγώ σε όλους τους συνδρομητές. Δεν νομίζω πως είναι απαραίτητο για κάθε κίνηση ο οποιοσδήποτε είτε είναι πάροχος τηλεπικοινωνιών είτε οτιδήποτε να ειδοποιεί τους συνδρομητές του.

Σεβαστή η γνώμη σου αλλά πραγματικά πιστεύω πως θα έπρεπε όντως να τους την λέμε για πιο σοβαρά προβλήματα που αντιμετωπίζουν ως εταιρία, όπως πχ bandwidth που είπε ο φίλος παραπάνω.

kaltzone
04-01-12, 22:28
Δεν είναι ακριβώς έτσι.
Εγώ μπορεί να δίνω μεγάλη βαρύτητα σε αυτό το θέμα, γιατί να μην υπολογίζετε η γνώμη μου?

Εμένα μπορεί να μη με πειράζει να κλίνει το μόντεμ μου τις
αργίες και να ξεκινάει την Δευτέρα, την ίδια ώρα που άλλοι να θέλουν να κάνουν δουλειά τα Σαββατοκύριακα..

Αν είμαστε ανεκτικοί στο να κάνουνε ότι θέλουν χωρίς να μας ενημερώνουν για τις υπηρεσίες που πληρώνουμε, εκμεταλλεύοντας τες για να παρέχουν διαφήμιση, τι νόημα έχει η σύμβαση την οποία υπογράφουμε και οι δυο?

Δες το "μπακάλικα"..

Δουλεύω για να προσελκύσω νέους πελάτες στην HOL, την ώρα που μιλάω στο τηλέφωνο, χωρίς να το έχω υπογράψει κάπου, χωρίς να έχω ενημερωθεί καν οτι θα το κάνω.. και χωρίς ανταμοιβή.
Φυσικά, έχουν φροντίσει να μπορούμε να μιλάμε απεριόριστα για να μεγαλώσουν οι πιθανότητες αναμονής κλήσης στο maximum :p

Δεν υπάρχει αυτό που λες. Δηλαδή κάθομαι και διαβάζω αυτά που γράφεις και απορώ που ζείς. Εδώ ο κόσμος έχει τόσα προβλήματα και άλλοι νευριάζουν για άκυρα πράγματα. ΟΚ, μακάρι να μην έχεις προβλήματα στη ζωή σου και η HOL να είναι το μόνο σου.

Στην ουσία, όπως είπε ένας φίλτατος παραπάνω, στο κινητό δε σε πειράζει, γιατί κατ εσένα είναι προσωπικό και οχι εταιρικό. Στη σύμβαση που υπέγραψες, είδες ότι λέει πως είναι για οικειακή χρήση οι 2 υπηρεσίες? Δεν εχεις Business Double Play να στο πω πιο απλά, όπου εκεί είναι άλλη η σύμβαση και άλλοι οι όροι.

(Και αν θυμαμαι καλά, τη διαφημιση στα κινητά την κανει και η VF και η Q αν δεν κανω λαθος)

Δε στο λέω να ξεκινήσουμε λογοδιαμάχη απλά να ξέρεις οτι και έννομα έχεις άδικο. Απλά δίνεις 40 Ευρώ και νομίζεις ότι κάτι έγινε. Εδώ που σου κλέβουν τόσα ευρώ με τα χαράτσια τι λες δηλαδή? Τέλος πάντων. Πραγματικά τα βλέπω αυτά που λές και δεν εχω λόγια να το εκφράσω.
Μάλλον μπορεί να μην έχεις προβλήματα οποτε το μοναδικο θεμα ειναι η HOL....

Vitruvian78
04-01-12, 22:40
Κι εγώ δεν το θεωρώ τόσο τραγικό......δηλαδή αν ήσουν στον ΟΤΕ και ακουγότανε το αντίστοιχο μήνυμα τί θα έκανες;

punkstar69
04-01-12, 22:46
Μάλλον μπορεί να μην έχεις προβλήματα οποτε το μοναδικο θεμα ειναι η HOL....

Αν μιλήσουμε υποθετικά, ας πω και εγώ ότι μπορεί να δουλεύεις για την HOL.

Αλλά ας μη ξεκινήσουμε διαμάχη, όντως..

Μόλις μετέφερα το παράπονο μου στο τμήμα παραπόνων τους και από αύριο θα με ενημερώσουν εάν μπορούν να κάνουν κάτι η θα πρέπει να λύσουμε συνεργασία.

Ο καθένας έχει δικά του standards και δίνει βαρύτητα σε ότι αυτός κρίνει.
Εγώ ας πούμε αντιλαμβάνομαι το πως δουλεύει ένα ευρυζωνικό κύκλωμα και δεδομένης της ανωριμότητας των ελληνικών τηλεπ/ιων, δεν γκρίνιαζα ποτέ για το bandwith και ας πέρασα ημέρες που θα ήμουν ταχύτερα συνδεδεμένος με dialup.

Ευχαριστώ όσους παρακολούθησαν το thread, δεν βρίσκω το λόγο να συνεχίσω να απαντάω μιας και το γυρίσαμε πιο πολύ σε προσωπικό και εδώ μέσα σίγουρα δεν είμαστε για να λύσουμε τα προσωπικά μας,

Καλή Xρονιά σε όλους σας, εύχομαι ένα 2012 με περισσότερο bandwith (αφού αυτό είναι το main πρόβλημα)

tsorbi
04-01-12, 23:10
Υπάρχει δυνατότητα απενεργοποίησης-ενεργοποίησης της αναμονής κλήσης από τον πελάτη κατά το δοκούν;

kaltzone
05-01-12, 00:05
Αν μιλήσουμε υποθετικά, ας πω και εγώ ότι μπορεί να δουλεύεις για την HOL.

Αλλά ας μη ξεκινήσουμε διαμάχη, όντως..

Μόλις μετέφερα το παράπονο μου στο τμήμα παραπόνων τους και από αύριο θα με ενημερώσουν εάν μπορούν να κάνουν κάτι η θα πρέπει να λύσουμε συνεργασία.

Ο καθένας έχει δικά του standards και δίνει βαρύτητα σε ότι αυτός κρίνει.
Εγώ ας πούμε αντιλαμβάνομαι το πως δουλεύει ένα ευρυζωνικό κύκλωμα και δεδομένης της ανωριμότητας των ελληνικών τηλεπ/ιων, δεν γκρίνιαζα ποτέ για το bandwith και ας πέρασα ημέρες που θα ήμουν ταχύτερα συνδεδεμένος με dialup.

Ευχαριστώ όσους παρακολούθησαν το thread, δεν βρίσκω το λόγο να συνεχίσω να απαντάω μιας και το γυρίσαμε πιο πολύ σε προσωπικό και εδώ μέσα σίγουρα δεν είμαστε για να λύσουμε τα προσωπικά μας,

Καλή Xρονιά σε όλους σας, εύχομαι ένα 2012 με περισσότερο bandwith (αφού αυτό είναι το main πρόβλημα)

Ναι βλέπεις οι της HOL είναι σε ανοιχτή επικοινωνία μαζί μου οταν εσυ γκρινιαζεις στο τηλ και λενε κατσε να του μιλησουμε στο φορουμ. :worthy::worthy::worthy: Θεικό!
Καλα δεν υπαρχει, εχεις προβλημα μεγαλο φιλε.
Δωσε βαρύτητα λοιπον στα δικα σου standards όπως η αναμονή κλησης γιατι προφανως αυτο ειναι το προβλημα στη ζωη σου. Δεν βρισκεις τον λογο γιατι σε κραζει ολο το φορουμ αν καταλαβες. Η υπηρεσια αλλωστε εχει enable και disable και δεν ειναι "κυκλωμα", ψηφιακή ευκολία είναι και οποτε θες την απενεργοποιεις. τελος.:nono:

@tsorbi: με #43# την απενεργοποιεις. με *43# την ενεργοποιεις. ιδια εντολη ισχυει σε ολους τους παροχους.

........Auto merged post: kaltzone πρόσθεσε 21 λεπτά και 3 δευτερόλεπτα αργότερα ........


Κι εγώ δεν το θεωρώ τόσο τραγικό......δηλαδή αν ήσουν στον ΟΤΕ και ακουγότανε το αντίστοιχο μήνυμα τί θα έκανες;

Πόσο πολύ συμφωνώ μαζί σου!

bpapad81
05-01-12, 03:00
Τρελο προβλημα...οντως, να ακουγεται, hol κτλ, οn κτλ, cyta κτλ....ρε μεγαλε δεν βγαζουν κ τιποτα απο μια συνδεση με 40€, μεσα μπαινουν απο τις οικιακες συνδεσεις κ συ θες ν σε πληρωσουν κιολας??? Τρελη
μπισνα σκεφτηκες... Ο καθε ενας θελει δικο του κοστουμι, εξυπηρετηση, dslam, κτλ, σε καθε παροχο, οταν πατε στον οτε κανενας δεν μιλαει...ολα ξαφνικα ειναι τελεια...και ο καθενας με το dslam του, το κοστουμι του κτλ...τι να πω..!!! Καλυτερα που θα κανεις διακοπη για να μην τους πρηζεις....,α κανε και καμια καταγγελια στην ΕΕΤΤ...!!!

pRieStaKoS
05-01-12, 13:17
Νομίζω πως η απάντηση δώθηκε παραπάνω, με παρομείωση της αναμονής σε κινητή τηλεφωνία.

Αυτά περί διαφήμιση κλπ. ειναι απλά γελιότητες.
Αν στην γραμμή σου δεν θες, απλά απενεργοποίησε την αναμονή.
Αν η "εταιρική" σου γραμμη (οικιακό DoublePlay), δεν θες να κανει διαφήμιση, πάρε εταιρική γραμμή......

kaltzone
05-01-12, 22:39
Τρελο προβλημα...οντως, να ακουγεται, hol κτλ, οn κτλ, cyta κτλ....ρε μεγαλε δεν βγαζουν κ τιποτα απο μια συνδεση με 40€, μεσα μπαινουν απο τις οικιακες συνδεσεις κ συ θες ν σε πληρωσουν κιολας??? Τρελη
μπισνα σκεφτηκες... Ο καθε ενας θελει δικο του κοστουμι, εξυπηρετηση, dslam, κτλ, σε καθε παροχο, οταν πατε στον οτε κανενας δεν μιλαει...ολα ξαφνικα ειναι τελεια...και ο καθενας με το dslam του, το κοστουμι του κτλ...τι να πω..!!! Καλυτερα που θα κανεις διακοπη για να μην τους πρηζεις....,α κανε και καμια καταγγελια στην ΕΕΤΤ...!!!

Συμφωνω. Οταν καποιος ειναι στον ΟΤΕ ειναι του στυλ "θα φυγω κυριε θα παω αλλου" (σε αλλο παροχο) και οταν παει σε αλλο παροχο, γινεται ο ελληνας "Πληρώνω" ακομα και την αναμονη κλήσης, το mail όπως και θέλω ειδική παραγγελία το DSLAM να εγκατασταθεί στο ισόγειο του σπιτιού μου (έτσι γιατι Πλερώνω :p)
Καλά αυτά είναι τραγικά δηλαδή ο κλασικός ο Ελληνάρας.
Πάντως απ''ότι είπε πρίν, κατέθεσε και παράπονο για αυτο το σοβαρο προβλημα. Που να ειχε και καμια καλωδιακη βλαβη. Κρίμα πάντως που δεν έχουν οι ελληνικοί πάροχοι της "καλή αυθάδεια" και την ευθύτητα της εξυπηρέτησης των παρόχων του εξωτερικού. Εκεί δηλαδή που ακολουθουν το στυλ, "Σ'αρέσει? έχει καλώς... Δε σ' αρέσει? Στο καλό και να πας αλλού" Κριμα ομως που δε γινονται αυτα εδω από τους εναλλακτικούς και αυτο το στυλ το εχει μονο ο ΟΤΕ. :hmm: :hmm::hmm:

pRieStaKoS
06-01-12, 20:47
kaltzone +1 :oneup:

vespasianos
06-01-12, 22:19
Πολύ φασαρία για το τίποτα.Αυτό έχει η χολ,η συτα έχει άλλα ο οτε άλλα κλπ.Όπου βολεύετε ο καθένας.

orck
06-01-12, 22:29
Γιατι δεν σεβεστε την αποψη του; Παραξενια; Μπορει, δεν ξερω. Ο ανθρωπος ομως δεν θελει να ακουγεται το ονομα της εταιριας.
Δεν ειμαι σιγουρος αλλα νομιζω οτι στο ΟΤΕ δεν λεει το ονομα της εταιριας.

kaltzone
06-01-12, 23:02
Γιατι δεν σεβεστε την αποψη του; Παραξενια; Μπορει, δεν ξερω. Ο ανθρωπος ομως δεν θελει να ακουγεται το ονομα της εταιριας.
Δεν ειμαι σιγουρος αλλα νομιζω οτι στο ΟΤΕ δεν λεει το ονομα της εταιριας.

καλησπερα....

tsioy
06-01-12, 23:32
Γιατι δεν σεβεστε την αποψη του; Παραξενια; Μπορει, δεν ξερω. Ο ανθρωπος ομως δεν θελει να ακουγεται το ονομα της εταιριας.
Δεν ειμαι σιγουρος αλλα νομιζω οτι στο ΟΤΕ δεν λεει το ονομα της εταιριας.


καλησπερα....

@orck
Καλά, πού πας κι εσύ και μπλέκεσαι;
Εδώ, σε προηγούμενο post του είπαν ότι "έχει πρόβλημα μεγάλο" και κανείς δεν αντέδρασε.. :down:

Όπως και να 'χει, παράλογο ή μη, τον άνθρωπο τον ενόχλησε κάτι και το εξέφρασε. Αν πρέπει να δεχόμαστε όποια αλλαγή δε μας αρέσει, επειδή δίνουμε μόνο €40 (να 'στε καλά πάροχοι :oneup:), τότε πάσο.

tnt
08-01-12, 21:42
Συμφωνώ ότι τους κάνουμε τσάμπα διαφήμιση.. Στο κινητό μου στην βόντα τουλάχιστον σε αφήνει να επιλέξεις στον τηλεφωνητή (δεν ξέρω στην αναμονή) αν θα ακούγεται το όνομα του δικτύου σου..

Και ας το πάμε και λίγο παραπέρα.. Δεν είναι προσωπικό δεδομένο το τι πάροχο έχεις επιλέξει?

Σίγουρα δεν είναι μείζον πρόβλημα, αλλά δεν είναι και κάτι αδιάφορο..

valen_gr
08-01-12, 22:03
ρε συ tnt, θα με τρελάνεις. Τα παντα στην ζωη μου ειναι "προσωπικά" μου δεδομένα, καθως αφορούν την δική μου ζωή και προσωπικές, δικές μου επιλογές . Απο την μάρκα παπουτσιών που αγοράζω μεχρι την μάρκα τσίχλας που μασάω.
Το θέμα ειναι ποια απο τα απειρα δεδομένα στην ζωή μου χαρακτηρίζονται ως ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα , που απολαμβάνουν κάποιας προστασίας. Αν ειναι να τσουβαλιάσουμε μαζί με τα πραγματικά "ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα" και την επωνυμια της εταιρειας που εχω για τηλέφωνο ε...



Ευαίσθητα χαρακτηρίζονται τα προσωπικά δεδομένα ενός ατόμου που αναφέρονται στη φυλετική ή εθνική του προέλευση, στα πολιτικά του φρονήματα, στις θρησκευτικές ή φιλοσοφικές του πεποιθήσεις, στη συμμετοχή του σε συνδικαλιστική οργάνωση, στην υγεία του, στην κοινωνική του πρόνοια, στην ερωτική του ζωή, τις ποινικές διώξεις και καταδίκες του, καθώς και στη συμμετοχή του σε συναφείς με τα ανωτέρω ενώσεις προσώπων.


και προς αποφυγη παρεξηγησεων,
Σε αντιθεση με τα ευαισθητα προσωπικα δεδομενα, τα απλα δεδομενα προσωπικου χαρακτηρα ειναι τα


Προσωπικά δεδομένα είναι κάθε πληροφορία που αναφέρεται σε και περιγράφει ένα άτομο, όπως: στοιχεία αναγνώρισης (ονοματεπώνυμο, ηλικία, κατοικία, επάγγελμα, οικογενειακή κατάσταση κλπ.), φυσικά χαρακτηριστικά, εκπαίδευση, εργασία (προϋπηρεσία, εργασιακή συμπεριφορά κλπ), οικονομική κατάσταση (έσοδα, περιουσιακά στοιχεία, οικονομική συμπεριφορά), ενδιαφέροντα, δραστηριότητες, συνήθειες. Το άτομο (φυσικό πρόσωπο) στο οποίο αναφέρονται τα δεδομένα ονομάζεται υποκείμενο των δεδομένων.



Προφανως, η επιλογη της εταιρειας τηλεπικοινωνιών , δεν ειναι κατι που σε περιγράφει σαν άτομο.

tolisscsd
09-01-12, 00:50
Γιατι δεν σεβεστε την αποψη του; Παραξενια; Μπορει, δεν ξερω. Ο ανθρωπος ομως δεν θελει να ακουγεται το ονομα της εταιριας.
Δεν ειμαι σιγουρος αλλα νομιζω οτι στο ΟΤΕ δεν λεει το ονομα της εταιριας.

Εγώ σέβομαι την άποψή του. Απλά αναλογίζομαι αυτούς τους κακομοίρηδες που δουλεύουν στην τηλ. εξυπηρέτηση των παρόχων τί ακούνε κάθε μέρα και πώς αντέχουν...

Τίποτε άλλο...

tnt
09-01-12, 03:05
ρε συ tnt, θα με τρελάνεις. Τα παντα στην ζωη μου ειναι "προσωπικά" μου δεδομένα, καθως αφορούν την δική μου ζωή και προσωπικές, δικές μου επιλογές . Απο την μάρκα παπουτσιών που αγοράζω μεχρι την μάρκα τσίχλας που μασάω.
Το θέμα ειναι ποια απο τα απειρα δεδομένα στην ζωή μου χαρακτηρίζονται ως ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα , που απολαμβάνουν κάποιας προστασίας. Αν ειναι να τσουβαλιάσουμε μαζί με τα πραγματικά "ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα" και την επωνυμια της εταιρειας που εχω για τηλέφωνο ε...



και προς αποφυγη παρεξηγησεων,
Σε αντιθεση με τα ευαισθητα προσωπικα δεδομενα, τα απλα δεδομενα προσωπικου χαρακτηρα ειναι τα



Προφανως, η επιλογη της εταιρειας τηλεπικοινωνιών , δεν ειναι κατι που σε περιγράφει σαν άτομο.

Φυσικά και είναι γιατί με χαρακτηρίζει φτωχό.. Αν ήμουν πλούσιος θα είχα δικιά μου οπτική ίνα από Θεσσαλονίκη μέχρι Ιταλία και θα πάταγα πάνω στην Tiscali στο 1Gbps..

Χαβαλέ κάνω, αλλά θα μπορούσε κάποιος "υποψιασμένος" να μάθει ότι έχω hol και να πάρει τηλ και να πει: "Γειά σας από την hol είμαι, θέλω 100Ευρώ για να μην σας κόψω το τηλέφωνο".. Σε εμένα δεν θα έπιανε αλλά σε κάποιον ανυποψίαστο ίσως έπιανε..

valen_gr
09-01-12, 09:32
δηλαδη ολοι οι φτωχοι εχουν hol? και ολοι οι πλουσιοι ΟΤΕ?
:lol::lol::lol:

Ingenius
09-01-12, 11:39
Φυσικά και είναι γιατί με χαρακτηρίζει φτωχό.. Αν ήμουν πλούσιος θα είχα δικιά μου οπτική ίνα από Θεσσαλονίκη μέχρι Ιταλία και θα πάταγα πάνω στην Tiscali στο 1Gbps..

Χαβαλέ κάνω, αλλά θα μπορούσε κάποιος "υποψιασμένος" να μάθει ότι έχω hol και να πάρει τηλ και να πει: "Γειά σας από την hol είμαι, θέλω 100Ευρώ για να μην σας κόψω το τηλέφωνο".. Σε εμένα δεν θα έπιανε αλλά σε κάποιον ανυποψίαστο ίσως έπιανε..

:rofl::rofl::rofl::rofl::respekt::respekt::respekt::respekt::clap::clap::clap::clap:

ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Το έχουμε χάσει τελείως όμως... Μακράν από τα ποιο epic posts!!

tnt
09-01-12, 17:45
δηλαδη ολοι οι φτωχοι εχουν hol? και ολοι οι πλουσιοι ΟΤΕ?
:lol::lol::lol:

Ααα, όλα κι όλα! Εγώ για οπτική μίλησα και δεν ανέφερα ΟΤΕ κτλ :p

kaltzone
10-01-12, 12:38
Καλή Xρονιά σε όλους σας, εύχομαι ένα 2012 με περισσότερο bandwith (αφού αυτό είναι το main πρόβλημα)

Welcome to Τηλεμόκο TV

το κανάλι σας εύχεται: "Χρόνια πολλά και ευτυχισμένος ο νέος Πάσχας!" :p

elephant
13-01-12, 12:42
Ρε παιδιά έλεος πια. Τι λέμε τώρα. Μας πειράζει που ακούγεται το όνομα του παρόχου;
Και στη Wind το ίδιο ακούγεται. Είναι ενδεικτικό της ταυτότητας του παρόχου.
Όταν αγοράζεις αυτοκίνητο, ζητάς από την εταιρεία να αφαιρέσει τα σήματα από τη μάσκα, πίσω και από το τιμόνι;
Δεν είναι σοβαρά πράγματα αυτά.
Να πεις ότι έχεις συνακρόαση, θόρυβο, χαμηλή ταχύτητα, διακοπές, να πω οκ
αλλά αυτά δεν είναι σοβαρά...
Χάνουμε το μέτρο φίλε μου.

kaltzone
13-01-12, 13:10
Ρε παιδιά έλεος πια. Τι λέμε τώρα. Μας πειράζει που ακούγεται το όνομα του παρόχου;
Και στη Wind το ίδιο ακούγεται. Είναι ενδεικτικό της ταυτότητας του παρόχου.
Όταν αγοράζεις αυτοκίνητο, ζητάς από την εταιρεία να αφαιρέσει τα σήματα από τη μάσκα, πίσω και από το τιμόνι;
Δεν είναι σοβαρά πράγματα αυτά.
Να πεις ότι έχεις συνακρόαση, θόρυβο, χαμηλή ταχύτητα, διακοπές, να πω οκ
αλλά αυτά δεν είναι σοβαρά...
Χάνουμε το μέτρο φίλε μου.

elephant :oneup:
πες τα χρυσοστομε!

@ ADSLgr.com All rights reserved.