PDA

Επιστροφή στο Forum : θέλω να ξεβιδώσω το router της hol!



shocked
06-01-12, 22:34
θέλω να ξεβιδώσω το router της hol να δω τα σωθικά του. :p
Είδα ότι έχει μια βίδα από κάτω, αλλά λίγο που προσπάθησα δεν άνοιξε. Καμία ιδέα?

Didimos_GR
06-01-12, 23:18
Με φλόγιστρο λιώσε προσεκτικά όλα τα εξωτερικά πλαστικά μέρη !!!! :p:rofl::lol:

ΥΓ.
Το router της HOL..... , δηλαδή ποιό απ'όλα ???!!!!! :rolleyes:

Jazzer
06-01-12, 23:24
Μπορείς να χρησιμοποιήσεις αν θέλεις το flamethrower του φίλου μας του ρώσου, (http://www.youtube.com/watch?v=D9DkciMTsLI) κανένα router δε μπορεί να αντέξει με αυτή τη μέθοδο ! :p

shocked
06-01-12, 23:27
άσχετο, ο παππούς μου έλεγε στους γονείς μου, όταν ήμουν μικρός και μου έπαιρναν κάνα παιχνίδι, "πάρτε του και ένα σφυράκι" αχαχαχαχα

sorry παράληψις μου, NetFaster Wlan 3.

Geocheats2
06-01-12, 23:31
Αν εννοείς αυτό με τα λουλουδάκια. Πρόσεχε γτ στην πάνω στο πλευρά έχει 2 πλαστικά που σπάνε πολύ εύκολα (Εγώ τα έσπασα). Αν εννοείς τα υπόλοιπα όπως cellpipe, iad 1 + 2 είναι straight forward ξεβιδώνεις βάζεις το κατσαβίδι στο πλαίσιο και ανοίγεις προσεχτικά.

shocked
06-01-12, 23:33
Μπορείς να χρησιμοποιήσεις αν θέλεις το flamethrower του φίλου μας του ρώσου, (http://www.youtube.com/watch?v=D9DkciMTsLI) κανένα router δε μπορεί να αντέξει με αυτή τη μέθοδο ! :p


μπααα η φλόγα δεν είναι αρκετά δυνατή! χαχαχα

Vitruvian78
07-01-12, 10:41
Να ξέρεις πάντως ότι ο εξοπλισμός δεν σου ανήκει ποτε και μπορεί να χρειαστεί να τον επιστρεψεις. Αν είναι σπασμένο, το πληρώνεις.

reuenthal
07-01-12, 13:04
ο παππούς μου έλεγε στους γονείς μου, όταν ήμουν μικρός και μου έπαιρναν κάνα παιχνίδι, "πάρτε του και ένα σφυράκι" υ

Δεν χρειάζεται σφυράκι, απλά χρησιμοποιείς τα πιό γερά παιχνίδια για να σπάσεις τα άλλα :)

shocked
08-01-12, 02:07
ναι δεν έχω σκοπό να το καταστρέψω, απλά θέλω να δω πως είναι μέσα τα router.

johnson
08-01-12, 05:31
ναι δεν έχω σκοπό να το καταστρέψω, απλά θέλω να δω πως είναι μέσα τα router.

Υπάρχουν στο internet αρκετές εικόνες ρε σύ :p

fsmpoing
08-01-12, 08:17
Το πρωτο ανοιγε ευκολα με ενα κατσαβιδι η μαχαιρι ως μοχλο στις 4ρεις πλευρες του
(ουτε βιδες ουτε τιποτα)

Τωρα το 3 δε ξερω...Εχω 1 για αλλαγη γιατι τα παιξε! Να το δοκιμασω?
...Τι πα να πει το πληρωνεις; :innocent::p

@ ADSLgr.com All rights reserved.