PDA

Επιστροφή στο Forum : Απο forthnet σε cyta και απο cyta σε οτε ?



zerocast
12-01-12, 21:10
Γεια σας ημουν συνδρομητης στην forthnet για 4χρονια 2007-2011
αποφασισα να παω στην cyta πριν μια εβδομαδα αλλα δεν εμεινα ικανοποιημενος από την γραμμη που μου προσεφεραν, με αποτελεσμα να κανω χρηση το αιτημα της υπαναχωρησης και αποφασισα να παω στον οτε.
Πηγα το απογευμα στον οτε και μιλωντας με έναν ευγενικο κυριο, το πρωτο πραγμα που με ρωταει, που μενεις; Απαντω εγω, κοιταει στην οθονη και μου λεει ότι πανω από 11,5 δεν μπορεις να πιασεις γιατι μας εχουν «κλειδωμενους»!!!
Δηλαδη του λεω με forthnet κλειδωνα στα 21-22 και cyta στα 18-19 και με οτε στα 11,5? και εχω και το νεο καφαο του οτε(ουτε μηνα) στην γωνια του σπιτιου μου? Ναι μου απαντα, και δεν είναι καφαο είναι mini dslam (whatever…)
Μας εχει «κλειδωσει» η επιτροπη και δεν μας αφηνει να δωσουμε γκαζια μου λεει…
Και επειδη ειμαι ασχετος ότι εχω διαβασει εδω στο φορουμ, θελω να σας κανω μια ερωτηση βρε παιδια….
Είναι δυνατον να ισχυει κατι τετοιο?
Που να κανω αιτηση να παω ο ταπεινος;
Όλα αυτά συμβαινουν στην Αλεξ/πολη…

termar
12-01-12, 22:33
Αν έκανες μια ερώτηση στην εεττ τη απάντηση πιστεύεις ότι θα πάρεις Κάποιος οι κάποιοι παροχοι κλαφτήκαν στην εεττ για να βάλει φρένο στον οτε

tolisscsd
12-01-12, 22:39
Γεια σας ημουν συνδρομητης στην forthnet για 4χρονια 2007-2011
αποφασισα να παω στην cyta πριν μια εβδομαδα αλλα δεν εμεινα ικανοποιημενος από την γραμμη που μου προσεφεραν, με αποτελεσμα να κανω χρηση το αιτημα της υπαναχωρησης και αποφασισα να παω στον οτε.
Πηγα το απογευμα στον οτε και μιλωντας με έναν ευγενικο κυριο, το πρωτο πραγμα που με ρωταει, που μενεις; Απαντω εγω, κοιταει στην οθονη και μου λεει ότι πανω από 11,5 δεν μπορεις να πιασεις γιατι μας εχουν «κλειδωμενους»!!!
Δηλαδη του λεω με forthnet κλειδωνα στα 21-22 και cyta στα 18-19 και με οτε στα 11,5? και εχω και το νεο καφαο του οτε(ουτε μηνα) στην γωνια του σπιτιου μου? Ναι μου απαντα, και δεν είναι καφαο είναι mini dslam (whatever…)
Μας εχει «κλειδωσει» η επιτροπη και δεν μας αφηνει να δωσουμε γκαζια μου λεει…
Και επειδη ειμαι ασχετος ότι εχω διαβασει εδω στο φορουμ, θελω να σας κανω μια ερωτηση βρε παιδια….
Είναι δυνατον να ισχυει κατι τετοιο?
Που να κανω αιτηση να παω ο ταπεινος;
Όλα αυτά συμβαινουν στην Αλεξ/πολη…

Γιατί έφυγες από τη Forthnet?
Αν πράγματι κλείδωνες τόσο ψηλά με Forthnet/Cyta, το πιθανότερο είναι ότι έκανε λάθος ο υπάλληλος του ΟΤΕ.

Αν έκανες μια ερώτηση στην εεττ τη απάντηση πιστεύεις ότι θα πάρεις Κάποιος οι κάποιοι παροχοι κλαφτήκαν στην εεττ για να βάλει φρένο στον οτε
Ό,τι να 'ναι...

sdikr
12-01-12, 22:43
Γιατί έφυγες από τη Forthnet?
Αν πράγματι κλείδωνες τόσο ψηλά με Forthnet/Cyta, το πιθανότερο είναι ότι έκανε λάθος ο υπάλληλος του ΟΤΕ.

Ό,τι να 'ναι...

Μπα δεν θέλει πολύ, του έβαλε σχεδόν 1 χρόνο και 6 μήνες, μάλιστα οι ίδιοι που φώναζαν για το ότι πειράζει το vdsl είναι αυτοί που ρίχνουν παραπάνω Power, καθώς και τα βάζουν στα κέντρα

FuS
12-01-12, 22:55
Mία από αυτές είναι η forthnet μιας και αναφέρθηκε πριν.

zerocast
13-01-12, 00:42
Γιατί έφυγες από τη Forthnet?
Αν πράγματι κλείδωνες τόσο ψηλά με Forthnet/Cyta, το πιθανότερο είναι ότι έκανε λάθος ο υπάλληλος του ΟΤΕ.

Ό,τι να 'ναι...

Απο forthnet εφυγα γιατι μετα απο 4 χρονια ουτε 1 προσφορα καλυτερη 42 και κατι ευρω και οταν ηρθε η ωρα της αληθειας λεγε με cyta τοτε μου μιλησαν με πολυ ασχημο τροπο οταν τους ειπα που ειστε ρε παιδια τοσο καιρο και ουτε μια προσφορα?
Απο cyta γιατι δεν μπορω να παιξω online παιχνιδια μιας και το Ping μου ειναι απο 130 εως 160.

zerocast
26-01-12, 14:24
Ολα καλα!!
αιτηση στον ΟΤΕ 17/1/12 και σε μια εβδομαδα 24/1/12 συνδεθηκα!!

tsorbi
26-01-12, 16:50
Δώσε κανένα στατιστικό,πόσο κλείδωσες;

@ ADSLgr.com All rights reserved.