PDA

Επιστροφή στο Forum : Νισάφι πια.....



Artemius
07-11-06, 16:31
ναι ξέρω πώς είναι άλλο ένα από τα ίδια....ναι ξέρω οτι είναι σπαμ....αλλά δεν αντέχω άλλο....

απο τα 1,8 Mbps φτάσαμε στα 384 k στο xdm-1 της Αποστόλου Παύλου...

θα τρελαθώ πιά....με έχουν πεθάνει και στο πακετοκόψιμο....μιλάμε με αλυσοπρίονο όχι αστεία...πάιζεις με 130 ms στον τάδε Αγγλικό mmorpg server και όταν βγαίνει το encounter πάς ωραία-ωραία στα 10 χιλιάδες ping και καμιά 30% loss....

περίφημα...

άντε να δώ πότε θα φτάσουμε στην Αποστόλου Παύλου τα χάλια του φίλου από την Καρόλου Ντήλ που πήγαινε με ρυθμούς 56κ....

Χριστέ μου δώσε με -μας- δύναμη γιατί θα κατέβω στην Ερμού και θα κατεβάσω την τζαμαρία τους,δεν αντέχω άλλο,τα νεύρα μου πάθανε λέμε....

secjournalist
07-11-06, 17:45
μια απο τα ίδια ρε φίλε.Και εγώ δεν αντέχω άλλο θα καταντήσω αναρχικός και θα πάω να τα σπάσω όλα.Απο 1mbps εχω πάει στα 256 και τα πακέτα, πετσοκόψιμο.Ουτε voip, ουτε p2p,ουτε gaming ούτε τίποτα.Tην PSTN μου πίσω και μια τσάπα να πετάξω το pc και να αρχίσω να καλλιεργώ ντομάτες.

isno
08-11-06, 00:34
Checking for Middleboxes . . . . . . . . . . . . . . . . . . Done
running 10s outbound test (client to server) . . . . . 170.81Kb/s
running 10s inbound test (server to client) . . . . . . 189.69kb/s

στις 11 το βραδυ αν σου λεει κατι το 1mbit !

οσο για ping μην σου πω καλυτερα . (65 ms sto aix ! )

manoulamou
08-11-06, 13:00
Δεν εχουν τελος τα προβληματα με γραμμες και ταχυτητες μετα τις αναβαθμισεις:mad:
Μηπως να τα βαζαμε ολα σε ενα sub-forum να τελειωναμε???:hmm: :wall:

harogeo
08-11-06, 13:22
ναι ξέρω πώς είναι άλλο ένα από τα ίδια....ναι ξέρω οτι είναι σπαμ....αλλά δεν αντέχω άλλο....

απο τα 1,8 Mbps φτάσαμε στα 384 k στο xdm-1 της Αποστόλου Παύλου...

θα τρελαθώ πιά....με έχουν πεθάνει και στο πακετοκόψιμο....μιλάμε με αλυσοπρίονο όχι αστεία...πάιζεις με 130 ms στον τάδε Αγγλικό mmorpg server και όταν βγαίνει το encounter πάς ωραία-ωραία στα 10 χιλιάδες ping και καμιά 30% loss....

περίφημα...

άντε να δώ πότε θα φτάσουμε στην Αποστόλου Παύλου τα χάλια του φίλου από την Καρόλου Ντήλ που πήγαινε με ρυθμούς 56κ....

Χριστέ μου δώσε με -μας- δύναμη γιατί θα κατέβω στην Ερμού και θα κατεβάσω την τζαμαρία τους,δεν αντέχω άλλο,τα νεύρα μου πάθανε λέμε....


Σου είχα πει να χαρείς τα 200αρια όσο προλαβαίνεις:p
Ακόμα όμως δεν έχεις δει τπτ...Ο firefox χρειάζεται πλέον 7 με 10 sec για να μου ανοίξει σελίδα,χωρίς να τρέχει τπτ από πίσω...

@ ADSLgr.com All rights reserved.