PDA

Επιστροφή στο Forum : προσφορα wind και αποχώρηση απο hol



thanos1916
18-01-12, 14:55
Καλησπέρα ,
σημερα το πρωϊ με καλεσαν απο την wind και μου προτειναν πακετο σχεδον το ιδιο με αυτο που εχω τωρα στη hol δηλαδη double play unlimited 24 αλλα με σχεδον την μιση τιμη και χωρις κινητα ,για ενα χρονο .Για τα κινητα με τρια ευρω εχουν μιση ωρα που ειναι αρκετα.Αυτο που ηθελα να ρωτησω: σαν δικτυο πως ειναι και γενικα με ενδιαφερει το ιντερνετ. Τωρα κλειδωνω στα 13000kbps με attenuation στα 30-31 και snr margin 11.Πως θα παιζω με wind και τι διασυνδεση εχει με το εξωτερικο;Η περιοχη μου ειναι χαλκιδα και το κεντρο ειναι περιπου 1,5-2, κατι μακρια.
Συγνωμη για τυχον λαθη μιας και περιμενω τηλεφωνο και με πιεζει ο χρονος να αποφασισω ,θα ηταν καλη ιδεα να επικοινωνουσα με hol πρωτα και να τους ελεγα αν παιζει καλυτερη προσφορα;

DSLaManiaC
18-01-12, 15:26
σημερα το πρωϊ με καλεσαν απο την wind και μου προτειναν πακετο σχεδον το ιδιο με αυτο που εχω τωρα στη hol δηλαδη double play unlimited 24 αλλα με σχεδον την μιση τιμη και χωρις κινητα ,για ενα χρονο

Το επιβεβαίωσες κάπως αυτό?

Το είδες στη σελίδα τους?

alex24
18-01-12, 16:21
Οτι κανεις μην το κανεις τηλεφωνικα καντο μεσα απο την σελιδα της εταιριας που εχει καλες προσφορες.

thanos1916
18-01-12, 18:31
τελικα ,πηρα τηλεφωνο την hol και τους ρωτησα αν μπορουσαν να μου κανουν μια προσφορα στο ιδιο προγραμμα μιας και ειμαι 3 χρονια συνδρομητης και τελικα μου μειωσαν απο 41,20€ το παγιο στα 30,90€ για ενα χρονο. Φυσικα και δεχτηκα.Βεβαια πριν με ειχαν παρει τηλεφωνο απο wind για την προσφορα που σας ειπα και τους απαντησα θετικα .Πρεπει να κανω καποια ενεργεια για να ακυρωσω την μεταβαση ή επειδη θελουν καποια στοιχεια γραπτα να ακυρωθει μονη της η αιτηση αν δεν τα στειλω;

Seitman
18-01-12, 18:33
Έδωσες τίποτα στοιχεία σου σε αυτόν που τηλεφώνησε εκ μέρους της wind; Αν δεν έδωσες, απλά δεν υπογράφεις τίποτα από αυτά που θα σου στείλουν και δεν δίνεις κανένα στοιχείο σου.

JohnDro
18-01-12, 18:34
Δεν στέλνεις τίποτα στην wind και είσαι ok.

thanos1916
20-01-12, 00:16
Με πηραν τηλεφωνο σημερα και τους ειπα οτι το μετανιωσα και τελειωσε εκει .Βεβαια ξανα πηραν το απογευμα ,αλλη πωλητρια για μια προσφορα απο την ιδια εταιρια.Τι να πεις...

@ ADSLgr.com All rights reserved.