PDA

Επιστροφή στο Forum : Νέα προσφορά wind!



nikotsal
19-01-12, 22:18
Καλησπέρα σε όλους,

μετά από αρκετό ψάξιμο και λόγω οικονομικών δυσκολιών, σκέφτομαι να φύγω από τον οτε - isdn που έχω και να πάρω την προσφορά που έβγαλε σήμερα η wind στο site, to double play M me 23,80 για ένα χρόνο (μετά πάει στα 34€). Τώρα δίνω 50 το μήνα σε αντίστοιχο πακέτο.
Θέλω να ρωτήσω 2 πράγματα:
1. Αν έχει κάποιος από Εύοσμο ή αλλού Θεσσαλονίκη εμπειρία από ποιότητα γραμμής (όχι τόσο για ταχύτητα αλλά κυρίως για αποσυνδέσεις)
2. Έχω dreambox dm500 σε δίκτυο. Θα έχω πρόβλημα?

Ευχαριστώ!

thenetpoet
20-01-12, 09:40
σχετικα με το dm500 δεν θα έχεις κανένα πρόβλημα.

mephisto
22-01-12, 11:47
Ωραία γιατι κ εμενα με ενδιαφέρει για το dreamboχ,επισης με τι snr παίζει η wind?φαντάζομαι ότι μπορω να χρησιμοποιήσω το δικό μου ρουτερ?

christakoss
22-01-12, 11:50
Ωραία γιατι κ εμενα με ενδιαφέρει για το dreamboχ,επισης με τι snr παίζει η wind?φαντάζομαι ότι μπορω να χρησιμοποιήσω το δικό μου ρουτερ?

Το target snr είναι 9.Μπορείς να το κατεβάσεις στο 6 καλώντας την τεχνική υποστήριξη ή εφόσον υποστηρίζεται η συγκεκριμένη λειτουργία από τον ρούτερ σου.
Ναι μπορείς να χρησιμοποιήσεις τον δικό σου ρούτερ πάνω στην γραμμή.
Προτού κινηθείς προς wind μεριά διάβασε λίγο για τα προβλήματα που αντιμετωπίζουμε στο youtube.

nikotsal
22-01-12, 12:30
Την έκανα την κίνηση, τελικά. Να δούμε τι λαχείο τραβήξαμε!

Αυτό το θέμα με το youtube, το έχουν όλοι ή είναι όπως κάτσει με την περιοχή?
Γιατί βλέπω κάποιοι δεν το αναφέρουν σαν πρόβλημα. Υπάρχει κάποιος να μας πει την εμπειρία του?

christakoss
22-01-12, 12:44
Την έκανα την κίνηση, τελικά. Να δούμε τι λαχείο τραβήξαμε!

Αυτό το θέμα με το youtube, το έχουν όλοι ή είναι όπως κάτσει με την περιοχή?
Γιατί βλέπω κάποιοι δεν το αναφέρουν σαν πρόβλημα. Υπάρχει κάποιος να μας πει την εμπειρία του?

Νομίζω πως είναι τοπικό πρόβλημα.Αλλά ο καιρός θα δείξει.

@ ADSLgr.com All rights reserved.