PDA

Επιστροφή στο Forum : Πέρασε το δεύτερο στάδιο της αίτησης - άνοιγμα dslam το 3ο;



pelasgian
29-04-04, 01:02
Στο 134 μου είπανε ότι η αίτηση έγινε δεκτή, ότι γραμμή μου εξυπηρετείται από adsl και ότι μένει να ανοίξουν το dslam το οποίο και θα κάνουν σύντομα. Αναρωτιέμαι, να πάρω modem τώρα ή να περιμένω να μου πούν ότι ανοίξαν το dslam και μετά; Τους παίρνω κάθε μέρα στο τηλέφωνο για να ρωτήσω. Υπάρχει ενδεχόμενο να θέλει feedback από το modem μου για να ενεργοποιηθεί το dslam σωστά; Υπάρχει ενδεχόμενο να έχει ανοίξει, αλλά να μη φαίνεται στο σύστημά τους καθώτι δεν έχω modem επάνω;

Επειδή δεν θέλω modem από τον ΟΤΕ, αν πάρω και δεν ανοίξουν τη γραμή, θα μου μείνει να το κοιτάω. (Τα δικά τους τα αποζημιώνουν, δεν είναι;) Υπάρχει κάνας γκυζιώτης με κάνα περισσευούμενο για λίγες μέρες; (θα το πάρω και παραγγελία, οπότε πάλι στο περίμενε θα είμαι.)

Ευχαριστώ παίδες!

God
29-04-04, 07:21
(Τα δικά τους τα αποζημιώνουν, δεν είναι;)


Μπα?! Νομιζεις! :roll:

Δεν εχει σχεση το μοντεμ με την γραμμη και αν την βλεπουν και ολα τα σχετικα. Μολις την φτιαξουν και σου πουνε ετοιμος εισαι τοτε παρε οποιο σαρεσει.

pelasgian
29-04-04, 16:42
Μπα?! Νομιζεις! :roll:


Έχω εφτά χρόνια να ακούσω αυτή την έκφραση! και την έλεγε μόνο μία συγκεκριμένη παρέα...

GMELIS !;!;!

God
29-04-04, 16:56
Μπα?! Νομιζεις! :roll:


Έχω εφτά χρόνια να ακούσω αυτή την έκφραση! και την έλεγε μόνο μία συγκεκριμένη παρέα...

GMELIS !;!;!

LOL αυθορμητο ηταν! :shock: :D

pelasgian
29-04-04, 16:59
Μπα?! Νομιζεις! :roll:


Έχω εφτά χρόνια να ακούσω αυτή την έκφραση! και την έλεγε μόνο μία συγκεκριμένη παρέα...

GMELIS !;!;!

LOL αυθορμητο ηταν! :shock: :D

Και του Γεράσιμου αυθόρμητα του έβγαινε, όπως και του Δημήτρη, του Αριστόδημου, του Αλέξη, κλπ κλπ.

@ ADSLgr.com All rights reserved.