PDA

Επιστροφή στο Forum : συντηρηση δικτυου



balandis
03-02-12, 20:37
καλησπερα!!!!μου στειλαν ενα μηνυματακι οτι θα γινει συντηρηση στο δικτυο της hol απο σημερα το βαραδυ 1΄00 με 6΄00 το πρωι....θα υπαρχει μαλλον διακοπη της υπηρεσιας..υπαρχει περιπτωση να ανεβουν οι ταχυτητες καθλου μενω περιστερι.....μπορει να μου πει καποιοσ?ευχαριστω πολυ!!!!!:rolleyes::rolleyes:

3ftw
04-02-12, 09:52
και δεν μπορεις να περιμενεις 5 ωρες να το διαπιστωσεις?

Vitruvian78
04-02-12, 10:48
Όχι, μην περιμένεις κάτι τέτοιο...μάλλον συντήρηση στο μηχάνημα τους στην περιοχη σου κάνουν απλα....δεν συνεπάγεται κάτι άλλο!

balandis
04-02-12, 20:24
δεν ειχα καμμια διακοπη .....ουτε καμμια διαφορα:down::down::down::down::down::down::down::down:

dkmaster
04-02-12, 20:41
Φαντάζομαι στενοχωρήθηκες που δεν είχες διακοπή. Γιατί αν περίμενες διαφορά από μια τυπική συντήρηση δικτύου...

balandis
05-02-12, 19:30
ευχαριστω απλα ρωτησα να δω τι παιζει με αυτο που ειπαν:rolleyes:

Vitruvian78
05-02-12, 21:13
Η περιοχή σου απ' όσο έχω ακούσει έχει γενικά θέμα με όλους τους παρόχους, είτε λόγο κακού δικτύου, είτε λόγω απόστασης των περισσότερων συνδρομητών απο το Αστικό Κέντρο. Αν δεν κάνω λάθος το Περιστέρι έχει μόνο ένα Α/Κ που εξυπηρετεί όλο το δήμο;; Η hellas online όπως και οι υπόλοιποι πάροχοι έχουν εγκαταστήσει το μηχάνημά τους σ' αυτό το Α/Κ και παρέχουν υπηρεσίες μέσα απο το δίκτυο χαλκού που έχει στρώσει ο ΟΤΕ, οπότε όσο χρησιμοποιείται η τεχνολογία ADSL δεν θα δείς κάποια σημαντική διαφορά στο συγχρονισμό της γραμμής σου. Αυτό ισχύει για όλους που είτε απέχουν αρκετά απο το Α/Κ της περιοχής τους, είτε το δίκτυο της περιοχής είναι επιβαρυμένο για οποιοδήποτε λόγο.

@ ADSLgr.com All rights reserved.