PDA

Επιστροφή στο Forum : Μετά από HOL πού???



apagal
10-11-06, 15:45
Επειδή όπως διαβάζω στο forum είναι πολλοί αυτοί που θα φύγουν από την HOL, θα ήθελα να σας ρωτήσω πού θα πάτε.

Tem
10-11-06, 18:22
Επειδή όπως διαβάζω στο forum είναι πολλοί αυτοί που θα φύγουν από την HOL, θα ήθελα να σας ρωτήσω πού θα πάτε.
πολλοί ενδεχομένως θα παραμείνουν. Εχουν ξεπεραστεί αρκετά προβλήματα. Διαφορετικά για TELLAS τους βλέπω

No-Name
10-11-06, 18:28
Πότε ξεπεράστηκαν βρε Τem??όποτε μπαίνω με account της hol τραβάω τα μαλλιά μου

lampros
10-11-06, 18:29
Tellas δαγκωτό

Tem
10-11-06, 18:42
Πότε ξεπεράστηκαν βρε Τem??όποτε μπαίνω με account της hol τραβάω τα μαλλιά μου
Στους Αμπελοκήπους πετάει η τεσσάρα. Αλλά βέβαια δεν αποκλείεται να είναι και προσωρινό;)

No-Name
10-11-06, 18:45
Γιατί πίστεψες ότι θα είναι μόνιμο??

nsakel
10-11-06, 18:47
Κι εγώ προς Tellas με βλέπω!!!

Τι να πώ για τη HOL και για το σεβασμό που δείχνει στους πελάτες της.

Έχουν περάσει 2 μήνες από τότε που αναβαθμίστηκα και όμως δεν έχουν στρώσει ακόμα τα πράγματα (αυτό μου είπαν από το τεχνικό τμήμα της HOL,όταν παραπονέθηκα για τις τραγικές ταχύτητες της σύνδεσής μου). Αναρωτιέμαι πόσο καιρό χρειάζεται;

Επίσης ενώ όλες οι εταιρείες μειώνουν τις τιμές τους η HOL πρωτοπωρεί και τις αυξάνει με το νέο καταπληκτικό πακέτο της Hibox.

Λές να έχουν καταλάβει ότι δεν μπορούν να εξυπηρετήσουν τη ζήτηση (που προκαλέσαν οι ίδιοι με τις προσφορές τους) και κάνουν ότι μπορούν για να διώξουν κόσμο.

Χάρισμά τους οι 6 μήνες που μου απομένουν. Έτσι κι αλλιώς μια ή άλλη θα μου έρθει αφού θα γλιτώσω το πάγιο του ΟΤΕ και τις αστικές και υπεραστικές κλήσεις.

jimmy81
10-11-06, 18:53
Επειδή όπως διαβάζω στο forum είναι πολλοί αυτοί που θα φύγουν από την HOL, θα ήθελα να σας ρωτήσω πού θα πάτε.

Εμενα ληγει η συνδρομη αρχες 2007 και μεχρι τοτε θα δω τι παιζει και αλλου. Δεδομενου οτι η νεα προσφορα βλ. HiBox δε μου φαινεται και πολυ προσφορα (περισσοτερα στο αντιστοιχο θεμα), θα περιμενω μια νεα ειτε απο HOL ειτε απο αλλου. Αυτο που δεν ξερω ειναι αν θα μπορεσω να κρατησω το FRITZ εστω και αν ειναι να πληρωσω καποιο ποσο. Αν καποιος συνδρομητης ξερει ας μιλησει. Απο εκει και περα πιστευω προς τα χριστουγεννα θα βγουν ζουμερες προσφορες.

Tem
10-11-06, 19:05
Γιατί πίστεψες ότι θα είναι μόνιμο??
έλεγα μήπως είναι μόνιμο :p


Εμενα ληγει η συνδρομη αρχες 2007 και μεχρι τοτε θα δω τι παιζει και αλλου. Δεδομενου οτι η νεα προσφορα βλ. HiBox δε μου φαινεται και πολυ προσφορα (περισσοτερα στο αντιστοιχο θεμα), θα περιμενω μια νεα ειτε απο HOL ειτε απο αλλου. Αυτο που δεν ξερω ειναι αν θα μπορεσω να κρατησω το FRITZ εστω και αν ειναι να πληρωσω καποιο ποσο. Αν καποιος συνδρομητης ξερει ας μιλησει. Απο εκει και περα πιστευω προς τα χριστουγεννα θα βγουν ζουμερες προσφορες.
αν πληρώσεις μπορείς να το κρατήσεις το Fritz

mondo52
10-11-06, 21:31
για tellas αν πουν το οκ οι δικοι μουαξιζει τα λεφτα.αλλα υπολογιστε και το αλλο. ο οτε μια ζωη ανεβαινει στην tellas αν βγει και καποιο αλλο πακετο οπου σιγουρα θα γινει θα υπαρχει ανταγωνισμος αρα μπορει να πεσει κι αλλο η να δωσει κι αλλα.το μονοπολειο πεθανε......

jimarass
11-11-06, 01:06
Εγώ πέρασα καλά ΗΟΛ αλλά η Τελλάς μου δίνει περισσότερα και μάλιστα εξητήριο από ΠΟΤΕ, οπότε άντε γειά....

joseph
11-11-06, 01:25
Αντε φύγετε ρε πάντε στην tellas να μπουκώσετε εκεί , να μείνω μόνος μου , εγώ και η γραμμή μου ...

tempo
11-11-06, 22:20
Αντε φύγετε ρε πάντε στην tellas να μπουκώσετε εκεί , να μείνω μόνος μου , εγώ και η γραμμή μου ...

πάντα έτσι γίνεται. Γεμίζει κάποια εταιρεία με την προσφορά της, όλοι είναι δυσαρεστημένοι, φεύγουν και πηγαίνουν μαζικά αλλού, γεμίζει η νέα εταιρεία κ.ο.κ :rofl:

Tem
11-11-06, 22:51
πάντα έτσι γίνεται. Γεμίζει κάποια εταιρεία με την προσφορά της, όλοι είναι δυσαρεστημένοι, φεύγουν και πηγαίνουν μαζικά αλλού, γεμίζει η νέα εταιρεία κ.ο.κ :rofl:
γεμίζει και η άλλη εταιρεία και φεύγουν και απο εκεί δυσαρεστημένοι

minder
12-11-06, 09:40
Το θεμα ειναι τι επιλογες εχει ο καθενας οταν αφησει την χολ ... εαν στην περιοχη του εχει τελλας.
Γλυτωνει και 33.5 περιπου τα παγια του οτε το διμηνο και εχει και 4μβιτ ιντερνετ.
Τωρα πληρωνουμε γενα κοσαρικο μονο για ιντερνετ προβληματικο στην χολ που μασ σπαει τα νευρα και το παγιο.
Ενω με την τελλας θα βγαινει λιγοτερο το συνολο και θα εχει και τηλεφωνια μεσα 500 λεπτα το μηνα δωρεαν.
Εαν δεν εχει εδω που ειμαι τελλας παω για φορθνετ που ειναι πιο σταθερη στο μερος που ειιμαι..
Εχει ενας φιλος μου και την τσεκαρω ποτε ποτε και ειναι οκ.
Ο καθενας αναλογα στο μερος που ειναι βλεπει ποια τραβαει καλυτερα.
Δεν εχω καμια ορεξη να πληρωνω για να μου σπαν τα νευρα.
Ειπαμε ... με αυτα που εκανε η χολ πλεον εινια αναξιοπιστη και να παει να κουρεβετε.
Φανταστητε να βγαλει καποια προσφορα να δεσμευτητε για ενα χρονο παλι και μετα να εχετε τα ιδια σκηνικα.
Θα βαρατε το κεφαλι σας στον τοιχο.

Avvocato
12-11-06, 14:44
ΤΕΛΛΑΣ πες μας που πας να σε παμε

Ετσι επρεπε να την διαφημιζουν

Εγω παντως ειδη εκανα αιτηση και περιμενω ενεργοποιηση

Ειναι σιγουρο πως δεν προκειται να ανανεωσω τα 4μβιτ της Hol εκτος και αν αποδειχτει εξαιρετικα σταθερη τους επομενους μηνες.
Εξαλου 4αρα θα εχω ηδη και απο την τελλας

espritgr
03-12-06, 20:44
Πολλές φορές σκέφτομαι να φύγω απο την hol αλλά επειδή έχω σε άλλο γραφείο οτε/conix δεν βλέπω καμμία διαφορά. Τώρα άμμα στρωσουν τα zisto κτλπ θα σκεφτώ να την κάνω γιατί θέλω όλα σε ένα και νοικοκυρεμένα. Αλλά 'αμα δεν μάθω τι κάνουν αυτά τα νεά ολα σε ένα , ακού τα χείριστα για vivodi, δεν το κουνάω

Tem
03-12-06, 23:32
ΤΕΛΛΑΣ πες μας που πας να σε παμε

Ετσι επρεπε να την διαφημιζουν

Εγω παντως ειδη εκανα αιτηση και περιμενω ενεργοποιηση

Ειναι σιγουρο πως δεν προκειται να ανανεωσω τα 4μβιτ της Hol εκτος και αν αποδειχτει εξαιρετικα σταθερη τους επομενους μηνες.
Εξαλου 4αρα θα εχω ηδη και απο την τελλας
θα είναι όμως σίγουρα καλύτερη αυτή η 4άρα ?

@ ADSLgr.com All rights reserved.