PDA

Επιστροφή στο Forum : Έργα οπτικής ίνας στο Παγκράτι - Αγ.Αρτέμιος



jig
06-02-12, 20:11
Στη Λεωφόρο Υμηττού, Παγκρατι και συνορα με Αγ.Αρτεμιο, εδω και μερικες ημερες περνανε οπτικες ινες :oneup:

Lagman
11-02-12, 10:14
Ναι τα είδα και εγω αλλα δε μπόρεσα να βγάλω φωτογραφίες τα αυτοκίνητα είναι παρκαρισμένα να δω πως θα κάνουν τα έργα... Αν δε κάνω λάθος πιάνει και Βύρωνα.

apostolt
11-02-12, 11:19
Χθες περασα απο Υμηττου και τα ειδα και εγω, επειδη ομως δεν ειδα πουθενα να σκαβουν και τα στενα παρα μονο μια γραμμη στην Υμηττου πιστευω οτι δεν ειναι ο Οτε αλλα καποιος παροχος.

rmxs
11-02-12, 11:24
Και στην χρεμωνίδου πέρασαν ένα καλώδιο,απο το hondos μέχρι και Υμηττού περίπου!
Δέν είδα καμία ταμπέλα παρόχου (στο περιστέρι που το σκάβει η cyta είχαν ταμπέλες)

rexdimos
11-02-12, 23:06
ειναι ο οτε αλλωστε και τα χαρτια λενε μην παρκαρεται λογω εργων ποτικης ινας εχουν σκαψει και πανω απο την πλατεια παγκρατιου προς καισαριανη

gusdimgr
12-02-12, 03:33
εγω ενα μαστορα εκει που εκαναν τα εργα μου ειπε για cyta ! τι να πω . δεν θα επρεπε να εχει μια ταμπελα;

JohnPro
12-02-12, 03:53
Παιδια ξεκολληστε! Αν σκαβουν για οπτικες, θα ειναι απο την cyta! ΟΤΕ=no money for that honey! Λιγη υπομονη μεχρι το καλοκαιρι μπας και μαθουμε τις ενεργειες του πΟΤΕ... Δεν βαζετε cyta μπας και ησυχασετε λεω γω? Γιατι εγω δεν αντεξα, και την ανοιξη προς καλοκαιρι θα βαλω cyta (ω ναι! και ειμαι ακομα μεσα στην συμβαση!)

rexdimos
12-02-12, 11:22
ποιος ειπε οτι δεν εχει λεφτα ο οτε αλλωστε ειναι πλεον ιδιωτικη εταιρεια και οχι δημοσιο και μαλιστα γερμανικη ?στην γλυφαδα που μενω τα εργα συνεχιζονται και ειναι 100% εργα του οτε

JohnPro
12-02-12, 16:22
ΜΑ ΜΕ ΤΟ ΠΑΣΟ ΤΟΥΣ ΣΚΑΒΟΥΝ? Τι κανουν? Γιατι δεν ενημερωνουν? :angryr::angryr: Γιατι δεν ερχονται απο Φιλαδελφεια μερια, που οι καλωδιωσεις ειναι αστα να πανε? Γιατι να μην βαλουν οπτικες ινες στις περιοχες που αντιμετωπιζουν προβλημα με τις ταχυτητες?

Lapetr
16-02-12, 14:41
Γιατί αν υπήρχε σωστός σχεδιασμός σε αυτό όπως και σε όλα στην Ελλάδα δε θα ειχαμε φτασει εδώ που φτάσαμε!

baskon
17-02-12, 00:15
ποιος ειπε οτι δεν εχει λεφτα ο οτε αλλωστε ειναι πλεον ιδιωτικη εταιρεια και οχι δημοσιο και μαλιστα γερμανικη ?στην γλυφαδα που μενω τα εργα συνεχιζονται και ειναι 100% εργα του οτε


Επειδη τα ειχε ξεκινησει προφανως δε θα ταφησει στη μεση...
Οπως και να εχει λεφτά ο Οτε εχει...Αλλά το ειπε και ο ιδιος ο προεδρος...Επενδυσεις τελος.Εχουμε να πληρωσουμε τα δανεια των 5 δις....Και εσυ μπορει να βγαζεις 10 χιλιαρικα το μηνα.Αμα χρωστας ομως ενα εκατομμυριο δεν εχεις λεφτά ούτε για σουβλακια :)

Στο Περιστερι και το Ιλιον που εσκαβε η Cyta Ηταν πολυ απλο να δεις οτι ειναι CYta. Σε καποια σημεια εβαζε φρεατια.Τα καπακια τους γραφουν με μεγαλα γραματα Cyta.
Οποτε και στην περιοχη του Παγκρατιου ,οποιος δει τετοιο καπακι ας ριξει μια ματια στο τι γραφει..Μαλλον για Cyta Την βλεπω τη δουλεια παντως..

rexdimos
17-02-12, 14:04
παντως γλυφαδα ηταν και ειναι οτε αφου εβαλε και τισ νεες καμπινες που γραφουν πανω οτε

Lagman
09-03-12, 19:00
Είδα ένα απο τα καπάκια στην Υμηττού σήμερα και γράφει cyta.

@ ADSLgr.com All rights reserved.