PDA

Επιστροφή στο Forum : ΔΙΣΚΑΚΙΑ DVD-R RITEK G05 (X8) ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΑ Χ8 DVDR



reddevils
30-04-04, 13:55
Πολλα παιδια , οπως και εγω αλλωστε που εχουμε χ8 dvdr , ψαχνομαστε για να γραφουμε χ8 σε χωρις patch στα recorder.
Βρηκα λοιπον απο 100% αξιοπιστο site στην Αγγλια (εχω ψωνισει πολλες φορες απο εκει) RITEK G05 X8 σε παρα παρα πολυ καλεςτιμες.
Ενδεικτικα αναφερω οτι με μεταφορικα και ΦΠΑ
τα 100 ερχονται 98 λιρες περιπου 145 ε (1,45/τεμ)
τα 150 ερχονται 134 λιρες περιπου 198 ε (1,32/τεμ)
τα 200 ερχονται 170 λιρες περιπου 252 ε (1,26/τεμ)
τα 500 ερχονται 380 λιρες περιπου 564 ε (1,13/τεμ)
και βεβαια οσο ανεβαινει η ποσοτητα θα χαμηλωνει η τιμη.
ΜΙΛΑΩ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΤΕΛΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΜΕ ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΕΛΛΑΔΑ ,
γιατι στο site αρχικα εχει τιμη μοναδος χωρις μεταφορικα , μετα το checkout, βγαινει η τελικη τιμη.

Ετσι αν υπαρχει ενδιαφερον , αναλαμβανω για ομαδικη παραγγελια για να μας ερθουν οσο το δυνατον πιο φθηνα.
Ειμαι Αθηνα εγω και θα βρουμε ενα τροπο συναντησης , αν οπως ειπα και πριν υπαρχει ενδιαφερον .
Το site για οποιον ενδιαφερεται να δει ειναι

http://www.neogames.co.uk/section.html?xSearch=&xSec=90&xCmd=cc&xCur=3

Antonis Papadopoulos
30-04-04, 14:26
πολυ ωραιος, εγω ειμαι μεσα! καμια 50αρια θα τα παρω αν μαζευτουμε πολλοι και πεσει, αλλιως καμια 30αρια. Πες μου οταν εισαι οκ!!!
Ας μαζευτουμε 5-6 ατομα να παρουμε μαζι ολοι να μας ερθει πολυ φτηνα

τωρα με τις σαβουρες που κατεβαζουμε με τα dsl...χρειαζοντεεεε ¨-)))))

xenbast_
30-04-04, 14:49
τα g04 (τιμή 1.10 με φπα στη στουρνάρα) το pioneer 107 με πειραγμένο firmware τα γράφει τέλεια σε 8χ

http://pioneerdvd.rpc1.org/

reddevils
30-04-04, 16:32
τα g04 (τιμή 1.10 με φπα στη στουρνάρα) το pioneer 107 με πειραγμένο firmware τα γράφει τέλεια σε 8χ

http://pioneerdvd.rpc1.org/
Ναι φιλε μου το γραφω και εγω για το πειραγμενο firmware , απλα λεω αν θελει καποιος σε περιπου τετοια τιμη κανονικα χ8.


πολυ ωραιος, εγω ειμαι μεσα! καμια 50αρια θα τα παρω αν μαζευτουμε πολλοι και πεσει, αλλιως καμια 30αρια. Πες μου οταν εισαι οκ!!!
Ας μαζευτουμε 5-6 ατομα να παρουμε μαζι ολοι να μας ερθει πολυ φτηνα

τωρα με τις σαβουρες που κατεβαζουμε με τα dsl...χρειαζοντεεεε ¨-)))))

Παντως και εγω για καμμια 50 μιλαω για μενα και βλεπουμε

Antonis Papadopoulos
30-04-04, 17:39
ρε σεις γιατι να πειραξω το firmware??? αμα ειναι ας επερνα 4πλης και το πειραζα! περιεργο πραγμα αυτο...γιατι δε γραφουν 8χ ??
ρε redevil και ετσι μια στο εκατομυριο και την πατησουμε τι θα τα κανουμε μετα 100dvd μονης??? ¨-))) μετα δε μας σωζει οχι firmware... θα τα χτυπαμε με τον πελεκη...

reddevils
30-04-04, 17:54
ρε σεις γιατι να πειραξω το firmware??? αμα ειναι ας επερνα 4πλης και το πειραζα! περιεργο πραγμα αυτο...γιατι δε γραφουν 8χ ??
ρε redevil και ετσι μια στο εκατομυριο και την πατησουμε τι θα τα κανουμε μετα 100dvd μονης??? ¨-))) μετα δε μας σωζει οχι firmware... θα τα χτυπαμε με τον πελεκη...
Απο τι να την πατησουμε?ΡΙΤΕΚ Χ8 ειναι , τι αλλο χρειαζεται?
Τελος παντων κατσε και θα δουμε, παντω γειτονας ειμαι Αργυρουπολη μενω , οποτε θα τα βρουμε σιγουρα.
Παντως τα ΡΙΤΕΚ χ4 που εχω παρει απο εκει ΠΑΙΖΟΥΝ ΑΨΟΓΑ ΠΑΝΤΟΥ ..

dantouan
30-04-04, 19:56
Παντως παιδια για να πετυχουμε καλη τιμη πρεπει να παρουμε απο 500 dvdr και πανω ,οποτε πρεπει να μαζευτουμε πολλοι..

moshstef
30-04-04, 22:40
Στο forum του pctech.gr είδα οτι κάνουν καθε τόσο ομαδικές για TAIYO YOUDEN από DISC IMPEX,(Αθήνα). Οι τιμές είναι καλές γύρω στο 1 ευρώ το δισκάκι.

kostthem
01-05-04, 00:58
Αν μιλάμε για DVD+R βάλτε και εμένα μέσα, γύρω στα 30-50 κομμάτια.

reddevils
04-05-04, 00:11
Αν μιλάμε για DVD+R βάλτε και εμένα μέσα, γύρω στα 30-50 κομμάτια.
Τα dvd-r εχουν χωρις μεταφορικα 16 λιρες , ενω τα dvd+r 23 λιρες.
Αν θες οκ , αλλα δεν ειναι οι αρχικες τιμες που εχω γραψει , εκεινες ειναι για τα -R .
Εχω γραψει και σε αλλο forum για να συγκεντρωσουμε ποσοτητα για καλυτερη τιμη , οποτε παρακαλω ανακεφαλεωστε οσοι θελετε τελικες ποσοτητες να προχωρησουμε.

kostthem
04-05-04, 18:35
Αν είμαι ο μόνος που θέλω +R, μη σας το χαλάσω καλύτερα και επηρεάσω το κόστος. Αν και το DVD Writer μου "καίει" -R, δεν τα προτιμώ.

@ ADSLgr.com All rights reserved.