PDA

Επιστροφή στο Forum : Νεα γραμμη με ΟΤΕ και ...εκδοση πρωτου λογαριασμου



camclone1045
19-02-12, 17:41
Παιδες,
Τα πραγματα ειναι απλα,

Ξερει κανεις να μου απαντησει στην εξης απλη ερωτηση :

Σε μια ΝΕΑ συνδεση με ΟΤΕ ..με το που κατασκευαστει η γραμμη ΠΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΠΕΡΙΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ο πρωτος λογαριασμος ? Λογικα αφου προ-πληρωνουμε τα παγια δεν θα πρεπει να ερθει μεσα στην επομενη εβδομαδα κιολας ? ( και οχι ..σε 2 μηνες..)

( εκανα νεα συνδεση ΟΤΕ με σκοπο να εχω ευκολο νουμερο και με το που παρω τον πρωτο λογαριασμο να κανω φορητοτητα για cyta ..)
:worthy:

FuS
19-02-12, 18:17
Υπολόγισε 20-30 μέρες για την έκδοση του λογαριασμού (μπορεί και λιγότερο όμως).

Αν φύγεις πριν το 2μηνο, πληρώνεις το 2μηνο έτσι κι αλλιώς.
Τα προπληρωμένα πάγια που αφορούν διάστημα που δεν είχες υπηρεσίες -δεν ήσουν πελάτης δηλαδή- επιστρέφονται στον εκκαθαριστικό, τον τελευταίο λογαριασμό.

DSLaManiaC
19-02-12, 21:14
Παιδες,
Τα πραγματα ειναι απλα,

Ξερει κανεις να μου απαντησει στην εξης απλη ερωτηση :

Σε μια ΝΕΑ συνδεση με ΟΤΕ ..με το που κατασκευαστει η γραμμη ΠΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΠΕΡΙΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ο πρωτος λογαριασμος ? Λογικα αφου προ-πληρωνουμε τα παγια δεν θα πρεπει να ερθει μεσα στην επομενη εβδομαδα κιολας ? ( και οχι ..σε 2 μηνες..)

( εκανα νεα συνδεση ΟΤΕ με σκοπο να εχω ευκολο νουμερο και με το που παρω τον πρωτο λογαριασμο να κανω φορητοτητα για cyta ..)
:worthy:

Πήγαινε σ ένα ΟΤΕshop αύριο και ζήτα βεβαίωση κατόχου γραμμής (κάπως έτσι το λένε).

Σου κάνει.

@ ADSLgr.com All rights reserved.