PDA

Επιστροφή στο Forum : Προπληρωμένα πακέτα forthnet



golity
24-02-12, 02:02
Μετά την αλλαγή του site της forthnet, δεν βλέπω να υπάρχει η κατηγορία με τα προπληρωμένα πακέτα. Αυτό σημαίνει ότι τα κατάργησαν; :hmm:

silegav
24-02-12, 11:58
Εδώ (http://www.forthnetgroup.gr/ServicesDefault.aspx?a_id=846) λέει για το σκέτο ADSL "Μόνο με 25,74€ το μήνα ή 17,90€/μήνα με προπληρωμή", οπότε φαντάζομαι θα τα έχουν και για τα άλλα πακέτα έτσι.

ZhenXlogic
24-02-12, 13:14
Κάπου τα πήρε το μάτι μου χτες που έψαχνα το adslstatus & το mynova,

Παντός πολύ χάσιμο το νέο site...

silegav
24-02-12, 13:27
Από το παλιό χίλιες φορές καλύτερο είναι.

LOUKAS32
24-02-12, 14:10
τι ακριβως ειναι αυτο? εχω ΟΤΕ εγω ...εαν αγωρασω φορθνετ θα δουλεψει?

silegav
24-02-12, 15:57
Δεν είναι κάτι που δουλεύει ή δε δουλεύει. Για σύνδεση / συνδρομή internet μιλάμε για κάτι πακέτα που προπληρώνοντας τα για ένα χρόνο σου βγαίνει πιο φθηνα. Συμ΄φερει γενικά, αν θες να αλλάξεις και η γραμμή σου είναι σε οκ κατάσταση (επομένως η αλλαγή παρόχου δεν είναι κάτι που θα πρέπει να φοβάσαι) - Εσένα με τα 20MB στο προφίλ που γράφεις μια χαρά σε βλέπω.

ΜΑΙΚ
24-02-12, 18:50
Παιδια το 2play σε προπληρωμενο σταματησε.
Μονο adsl economy απο 25,74 στα 17,90 παιζει.;)

golity
24-02-12, 23:08
Παιδια το 2play σε προπληρωμενο σταματησε.
Μονο adsl economy απο 25,74 στα 17,90 παιζει.;)
Ευχαριστώ για την πληροφορία! Βλέπω πολύ κόσμο μετά τη λήξη του προπληρωμένου 2play να πηγαίνει σε άλλες εταιρίες.

geopapath23
25-02-12, 14:57
Το καλό με τυην προπληρωμή είναι ότι μπορείς νομίζω να το βάλεις στην πιστωτική κάρτα και να το πληρώνεις με αυτόν τον τρόπο μηνιαία. Ό,τι γλιτώνει κανείς καλό είναι!

makfil
26-02-12, 09:25
Το καλό με τυην προπληρωμή είναι ότι μπορείς νομίζω να το βάλεις στην πιστωτική κάρτα και να το πληρώνεις με αυτόν τον τρόπο μηνιαία. Ό,τι γλιτώνει κανείς καλό είναι!

Γίνεται και το έχω κάνει αλλά με κάρτα που μπορεί να πάρει δόσεις, δηλαδή η δεύτερη τετράδα να αρχίζει από 73, 74, 75 νομίζω, και οι δόσεις καθορίζονται σε 8 ή 10 ανάλογα με το συνολικό ποσόν.

Εάν το καταργήσουν, θα χάσουν πολλούς πελάτες.

silegav
27-02-12, 21:05
Όντως κι εγώ δε το βρίσκω το 2Play. Αν ενδιαφέρεσαι να πας στο πακέτο αυτό, καλύτερα πάρε τηλέφωνο ή πήγαινε σε κάνα κατάστημα για να ρωτήσεις. Δε ξέρεις ποτε...


Ευχαριστώ για την πληροφορία! Βλέπω πολύ κόσμο μετά τη λήξη του προπληρωμένου 2play να πηγαίνει σε άλλες εταιρίες.
Κι εγώ προβλέπω ότι ο Ολυμπιακός θα πάρει το ΟΥΕΦΑ φέτος.

tzafar1
28-02-12, 06:22
Όντως κι εγώ δε το βρίσκω το 2Play. Αν ενδιαφέρεσαι να πας στο πακέτο αυτό, καλύτερα πάρε τηλέφωνο ή πήγαινε σε κάνα κατάστημα για να ρωτήσεις. Δε ξέρεις ποτε...


Κι εγώ προβλέπω ότι ο Ολυμπιακός θα πάρει το ΟΥΕΦΑ φέτος.

Κύκλοι της UEFA λένε πως έχει καταφέρει και έχει αγοράσει θέση κατόπιν πλειστηριασμού(όπως γίνεται και κάθε χρόνο για όλες τις ομάδες που συμμετέχουν) στον τελικό!!!:twisted:

FSHOPAXD
29-02-12, 09:43
Τα προπληρωμένα ισχύουν για τις περιοχές 6 & 7 των ευρυζωνικών υπηρεσιών (Ανατ. Μακεδονία - Θράκη - Δωδεκάνησα) και τα κανονικά , αλλά και τα επιδοτούμενα Προπληρωμένα PLUS για ειδικές ομάδες πληθυσμού (ΑΜΕΑ, Συνταξιούχους, Πολύτεκνους κλπ) με ειδικές εκπτώσεις.
Το 2PLAY Προπληρωμένο ως προσφορά σταμάτησε για την υπόλοιπη Ελλάδα, ενώ συνεχίζεται κανονικά η προσφορά για το ADSL Προπληρωμένο.

@ ADSLgr.com All rights reserved.