PDA

Επιστροφή στο Forum : Νέος αριθμός τηλεφωνου και ADSL..



nettraptorr
24-02-12, 21:07
Καλησπέρα..
Επείδη θέλω να βάλω στο σπίτι (Βύρωνας) Double play πακέτο , μόνο κ μονο για internet προχώρησα χθες σε συμβόλαιο wind Double Play S με €15,17 δεν υπάρχει νουμερο και μου είπαν πώς στον πρώτο λογαριασμό θα έρθει 72,35 κόστος νέας γραμμής..

Δεν ξέρω αν επραξα σωστά .. αλλα βλέποντας τι τιμή είπα να προχωρήσω , φυσικά έχω χρόνο να διακόψω το συμβόλαιο μέσα σε 10 ημέρες εαν θέλω..
τι γνώμη εχετε για την εταιρεία? και το πακέτο γενικά?

geopapath23
25-02-12, 15:15
Αυτό που να προσέξεις και να διευκρινίσεις είναι το πότε θα σου ενεργοποιήσουν τη σύνδεση. Ξέρω περιπτώσεις που κάνανε 2 - 3 μήνες για νέα γραμμή. Τη wind δεν τη συμπαθώ ιδιαίτερα σαν εταιρεία αλλά εξαρτάται πολύ από την περιοχή σου.

psylos
25-02-12, 22:19
Οπως και να εχει θα πρεπει να περιμενεις ποτε θα βαλει ο ΟΤΕ γραμμη σπιτι σου, για να τη δωσει στη wind για να συνεχισει τη συνδεση απο εκει κ περα...

anthip09
26-02-12, 12:21
Καλησπέρα..
Επείδη θέλω να βάλω στο σπίτι (Βύρωνας) Double play πακέτο , μόνο κ μονο για internet προχώρησα χθες σε συμβόλαιο wind Double Play S με €15,17 δεν υπάρχει νουμερο και μου είπαν πώς στον πρώτο λογαριασμό θα έρθει 72,35 κόστος νέας γραμμής..

Δεν ξέρω αν επραξα σωστά .. αλλα βλέποντας τι τιμή είπα να προχωρήσω , φυσικά έχω χρόνο να διακόψω το συμβόλαιο μέσα σε 10 ημέρες εαν θέλω..
τι γνώμη εχετε για την εταιρεία? και το πακέτο γενικά?

Γεια σου φίλε. Μια φίλη μου πάντως που έκανε άιτηση στο ίδιο πακέτο με εσένα και μένει στην περιοχή σου (δε θυμάμαι δυστυχώς την οδό), ενεργοποιήθηκε σε 12 ημέρες και κλειδώνει απροβλημάτιστα στα 17.400.

nettraptorr
28-02-12, 00:19
Σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας παιδιά..

@ ADSLgr.com All rights reserved.