PDA

Επιστροφή στο Forum : ΚΕΝΤΡΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ



Nikitaras
17-11-06, 23:14
Χαιρετω ολη την παρεα του Adsl.gr

Υπάρχει κανένα νέο για το κέντρο του Κορυδαλλού.

Μετα την αναβάθμηση, πιάνω 80αρια μόνο πρωινές ώρες. μετά αρχίζει και πέφτει σταδιακά, ενω έχει στιγμές κάπου στο μεσημερι-απόγευμα που το 20-30 ειναι πλούτος.
Πιστεύω ότι το πρόβλημα ειναι μόνο στα κυκλώματα του ΟΤΕ και όχι στους πάροχους.
Πάντως για την ΗΟL, τα παράπονά μου ειναι αρκετα ως προς την ενημερωση, :whistle: εξυπηρετηση, ενώ κάποιες φορές που ζήτησα την βοηθεια τους σε τεχνικα θέματα, πιάστηκαν αδιάβαστοι... (το λεω ευγενικά).

skoupas
18-11-06, 00:22
Φίλε μου τα ίδια και με Forthnet, δε φταίει η hol. Νεάπολη σε Dslam Κορυδαλλού.

No-Name
18-11-06, 00:58
Mια χαρά είναι το dslam Κορυδαλλού με 210kb/s τώρα καρφωτά

Nikitaras
18-11-06, 10:43
δεν εχω αντίρρηση οτι εισαι καρφωτός, αλλα νομίζω ότι ειναι διαφορετικο το 768 από το 2048 από υποδομή δικτύου, έως και "μποτιλιάρισμα".....

Alex1001
18-11-06, 21:27
οι πάροχοι φταίνε.. προσπαθούν με μικρότερα κέντρα από αυτά που πρέπει να έχουν να εξυπηρετούν περισσότερο κόσμο.. και έτσι εξηγείται πως το πρωί που έχει λιγότερη κίνηση πιάνουμε καλύτερες ταχύτητες..
κανονικά έπρεπε να πληρώνουν και αυτοί πρόστιμα για τις κοροϊδίες στους καταναλωτές..

Nikitaras
21-11-06, 20:20
Από ότι έχει υποθεί, θα έπρεπε σήμερα να γίνει η θρυλούμενη αναβαθμιση.
Λοιπον εχω ευχαριστα νεα:
Το πρωι, περιπου στις 08.30 ετρεχε στα 80 καρφωτα.
απόγευμα (τωρα που γραφω... 45 και όλο καταβαινει)

Σας ευχαριστουμε κυριοι χαχαχαχαχαχαχαχαχχα

No-Name
21-11-06, 20:28
Δεν φταίει το dslam μας φίλε....
Τώρα κατεβάζω με πάροχο ΟΤΕΝΕΤ φυσικά και πίστεψε με κάτω από 190 δεν έχει πάει!!!
Την HOL την έκοψα εφόσον δεν έδινε καν το 1/3 της σύνδεσης

Nikitaras
22-11-06, 01:22
σε ευχαριστω φιλε NoName.παντως και οτενετ με 786 εχει προβλημα, πωςτο πρωι γκαζωνει και αργοτερα σερνεται?

Tem
22-11-06, 09:17
σε ευχαριστω φιλε NoName.παντως και οτενετ με 786 εχει προβλημα, πωςτο πρωι γκαζωνει και αργοτερα σερνεται?
με όποιον πάροχο και να μπείς περίπου στα ίδια θα είσαι, είναι δια πιστωμένο αυτό και σημαίνει ότι το πρόβλημα είναι κατά κύριο λόγο στο dslam

@ ADSLgr.com All rights reserved.