PDA

Επιστροφή στο Forum : Οικονομικό mp3 player



cool11
01-04-12, 19:57
Αν και νομιζω οτι ο τιτλος τα λεει ολα, να πω οτι ψαχνω για την αγορα ενος mp3 player, το οποιο να μην ειναι ακριβο, ή για να το θεσω καλυτερα, να ειναι φτηνο, δηλαδη max τιμη τα 20 ευρω, είτε απο ελλαδα(με βολευει πολυ το eshop.gr) είτε απο ebay/amazon κλπ.
Κατι που απλα θα παιζει τραγουδια, κατα προτιμηση 4gb, και αν το εχει δοκιμασει κανεις, να μην χαλασει εντος λιγου καιρου, δηλαδη να μην ειναι 'της πλακας'. Δεν με νοιαζει αν εχει λιγες λειτουργιες, το θελω για εντελως βασικη χρηση, δηλαδη να παιζει mp3s και να το κανει αυτο καλα, και να μην ειναι 'ευθραστο' ή να χαλασουν οι διακοπτες μετα απο λιγο καιρο.
Αυτα εν ολιγοις, με ενδιαφερουν οι αποψεις σας, οι επιλογες ειναι απειρες πραγματικα και χανομαι δεν ξερω τι αξιζει και τι οχι, οποτε τι μου προτεινετε για αγορα, τι να αποφυγω, και ει δυνατον αν εχετε προσωπικά επιλεξει κατι παρομοιο πειτε τι προτεινετε.

cool11
02-04-12, 11:09
Σκεφτομαι αυτο εδω
http://www.amazon.com/DRIVE-MUSIC-PLAYER-VOICE-RECORDER/dp/B0054I9QN0/ref=pd_sim_sbs_e_7

roga
02-04-12, 22:05
γεια σου φιλε..για μενα καλυτερα να παρεις κατι απο ελλαδα...ελληνικα μαγαζια ακομα και online..να εχεις εγγυηση...υπαρχουν απειρα...εγω εχω ενα crypto ...πιστευω οτι ειναι αξιοπιστη εταιρια

cool11
03-04-12, 08:33
Με απασχολει λιγο και το θεμα, 'μενου' και 'ευχρηστια', εννοω να μην ειναι δυσκολο να επιλεξεις τραγουδια, να μετακινηθεις στα αλμπουμ κλπ

kstefanos
03-04-12, 11:59
ψαξε για μεταχειρισμένο με εγγύηση.

blade_
05-04-12, 21:27
ψαξε κ το sandisk Sansa clip+

οτι καλυτερο στα λεφτα του

Cutthroat
06-04-12, 18:16
Θα συμφωνήσω με τον προηγούμενο. Το έχω εδώ και 1 χρόνο άψωγο δεν έχει περάσει ποτέ η σκέψη να το αλλάξω και μπορώ να πω ότι είναι μια από τις καλύτερες αγορές που έχω κάνει. Επεκτασιμότητα, άψογη υποστήριξη rockbox , άψογη ποιότητα ήχου για τα λεφτά του καλύτερη και από άλλα που κοστίζουν πολλαπλάσια λεφτά.

@ ADSLgr.com All rights reserved.