PDA

Επιστροφή στο Forum : Νεο νουμερο wind



chaos38
01-05-12, 01:00
Γνωριζει καποιος φιλος ποσος καιρος χρειαζεται αν κανω αιτηση σε καταστημα για ναπαρω νεο νουμερο στην wind.
Ρωταω γιατι προκειται για 2 νουμερα (επαγγελματικο + σπιτιου) .Αφορα επαρχια - Ναυπακτο.Ειναι καλυτερο να παω πρωτα Οτε?
Μετα απο πεσες μερες -αν παω ΟΤΕ πρωτα- μπορω να κανω αιτηση φορητοτητας.Πρεπει να βγει πρωτος λογαριασμος.?
Ξερει καποιος επισης αν κανω αιτηση σε καταστημα αν μπορω να παρω την εκπτωση που ισχυει για online αιτηση.?
Ευχαριστω προκαταβολικα.

DSLaManiaC
01-05-12, 01:51
Γνωριζει καποιος φιλος ποσος καιρος χρειαζεται αν κανω αιτηση σε καταστημα για ναπαρω νεο νουμερο στην wind.
Ρωταω γιατι προκειται για 2 νουμερα (επαγγελματικο + σπιτιου) .Αφορα επαρχια - Ναυπακτο.Ειναι καλυτερο να παω πρωτα Οτε?
Μετα απο πεσες μερες -αν παω ΟΤΕ πρωτα- μπορω να κανω αιτηση φορητοτητας.Πρεπει να βγει πρωτος λογαριασμος.?
Ξερει καποιος επισης αν κανω αιτηση σε καταστημα αν μπορω να παρω την εκπτωση που ισχυει για online αιτηση.?
Ευχαριστω προκαταβολικα.

Για να πάρεις την έκπτωση ΔΕΝ κάνεις την αίτηση σε κατάστημα ακόμα κι αν σου πουν το αντίθετο. Μόνο online !

Υπολόγισε χοντρικά 1 μήνα για να πάρεις γραμμή.

Και όχι μη κάνεις αίτηση στον ΟΤΕ πρώτα. Κανονικά θα κάνεις online αίτηση για νέα γραμμή με νέο αριθμό.

Sent from my HTC Desire using Forum Runner

chaos38
01-05-12, 21:13
Εφοσον θα μετακομισω τελη Ιουνιου και με την λογικη οτι το καταστημα και το σπιτι θα ειναι με ενοικιο τι χαρτια χρειαζονται να δωσω (συμβολαια σπιτιου μαγαζιου?)
Επισης με την λογικη οτι θα ειμαι μεχρι 25 ιουνιου αθηνα-μετακομιζω μετα-και αιτησεις πρεπει να κανω τελος Μαιου?
Τα χαρτια για υπογραφη θα μου τα στειλουν γρηγορα δηλαδη θα τα παρω στην Αθηνα? Σε ποσες μερες αποτην αιτηση?
Ακομη τωρα εχω λογω σταθερου και κινητου στην wind εκπτωση.
Ποσες μερες πρεπει να κανω διακοπη για Αθηνα. Ενα μηνα πριν πχ τελος Μαιου ειναι οκ τοσο χρειαζεται για διακοπη.
Πως μπορω να ξανασυνδεσω το λογαριασμο του κινητου με το νεο σταθερο εφοσον η αιτηση θα γινει on line για να μην χασω την εκπτωση (αφου θα εχει γινει και ταυτοχρονα και η διακοπη του τηλεφωνου στην Αθηνα)
Αν κουρασα συγνωμη. Ευχαριστω

chaos38
02-05-12, 21:47
Κανενας φιλος απο κανα καταστημα wind για καμια βοηθεια ισως???

OxAp0d0
04-05-12, 03:27
Sent from my HTC Desire using Forum Runner

Άσε ρε ποζερά :p

@ ADSLgr.com All rights reserved.