PDA

Επιστροφή στο Forum : Νέα μεγαλη πανελλαδικη προσφορα 2play economy



Σελίδες : 1 2 [3]

stefp
30-06-12, 01:07
Προπληρώνεις 2 μήνες πάγια, για τους 2 επόμενους μήνες που θα'ρθουν κοινώς, αλλά τη χρήση που έκανες τους 2 μήνες που περάσαν (αν πήρες κάποια κινητά π.χ.)

stevenik
30-06-12, 01:11
Μπορω να επιλέξω ή όχι τελικα;

sakels
30-06-12, 01:22
Μπορω να επιλέξω ή όχι τελικα;

http://www.forthnetgroup.gr/media/broadband/aitisis/aitisi_broadband.pdf

στη δευτερη σελιδα κατω εχει επιλογη 1 η 2 μηνες.

stevenik
30-06-12, 01:36
Ευχαριστω πολυ για τη βοήθεια,

geopasx
05-07-12, 08:36
Προχθές το απόγευμα έστειλα μήνυμα στη forthnet ζητώντας τη διατήρηση του ποσού στα 25 ευρώ/μήνα δηλ. της προσφοράς που είχανε, λέγοντας ότι είμαι από τους παλιότερους συνδρομητές του 2play economy από το 2007 και δικαιούμαι προνομιακής μεταχείρισης. Μετά από μισή ώρα κτυπά το τηλέφωνο και έκπληκτος διαπιστώνω ότι ήταν υπάλληλος της forthnet που μου δήλωσε ότι η τιμολόγηση θα συνεχιστεί στα 25 ευρώ/μήνα με 30' προς κινητά κλπ. και δεν θα γίνει 35 ευρώ/μήνα από 24 Αυγούστου λόγω λήξης της προηγούμενης ετήσιας προσφοράς που είχα. Αυτά. Έτσι απέφυγα τη μετακίνηση σε άλλη εταιρεία και το πάγιο των 36 ευρώ που έπρεπε να πληρώσω και όλη την (ας πούμε) ταλαιπωρία...

gvstrom
05-07-12, 13:27
Το ιδιο εγινε και με μενα, μαλλον καταλαβαν την πατατα τους και το κραξιμο.

stefp
05-07-12, 19:32
Εγώ τελικά ήμουν δηλαδή ο γκαντέμης/βλάκας που έφαγα όλη την κοροϊδία και μου είπαν "δε μπορούμε , δε γίνεται.." ??? :mad:

Από το τέλος του 2005 forthnet, σημειωτέον.. και όταν τους είπα ότι "ξέρετε, 7 χρόνια εσάς έχω, ούτε router καινούργιο ζήτησα, που μου έχει χαλάσει το δικό σας κι έχω πάρει δανεικό από γνωστό εδώ και 2-3 χρόνια, ούτε τίποτε.. και τώρα μου κάνετε τέτοια..?" και μου λέγαν "λυπάμαι κύριε, τι να σας πω, δίκιο έχετε, θα προωθήσουμε το αίτημά σας να σας πάρει το αρμόδιο τμήμα προσφορών να δούμε τι θα σας πει.." .. κι ακόμη με παίρνει, μετά από 2-3 φορές που τους πήρα τηλέφωνο και τους είπα "ξέρετε..δε με πήρε κάποιος ακόμη" και με επαναπροωθούσαν για νέο αίτημα να με πάρουν..
(κι έχω ήδη φύγει πλέον από forthnet, hol εδώ και 2 μέρες..)

ardi21
05-07-12, 19:45
Σημερα ειχα 5 κλησεις απο αγνωστο αριθμο που αρχιζει απο 21195... Και μαλλον ξερω ποιοι ειναι διοτι προχτες εκανα αιτηση μεταφορας στον ΟΤΕ... Θα πεσει πολυ γελιο αν με πετυχουν.

como
05-07-12, 20:33
φίλε και εμένα το ίδιο κάνουν. Μόλις το σηκώσω το κλείνουν και με ξαναφέρνουν
και με ρωτάνε γιατί θέλω να φύγω τα άκουσαν σχεδόν αυτά που έχεις γράψει και μου είπαν
οτι θα μου κάνουν μια καλύτερη προσφορά.Βέβαια η πρώτη ήταν 29,90 για 18 μήνες αλλά αυτή την
απέσηραν τώρα Φαντάσου αρχίζω να πιστεύω οτι χάσανε το παιχνιδι

ardi21
05-07-12, 22:08
Τελικα με πετυχαν. Τα ακουσαν και εξω απο την πορτα.

celarg
06-07-12, 09:18
Καμία καλη προσφορα σου κάνανε; Το σκέφτομαι να χτύπησω καμία αίτηση διακοπής για να πάρω καμία καλη προσφορα τώρα που είναι παχιες οι μύγες και οι προσφορές πανε αέρα.

ardi21
06-07-12, 09:26
Δεν αφησα να πολυμιλησει η κοπελα ειναι η αληθεια... Κατι για 30 ευρω μου λεγανε

@ ADSLgr.com All rights reserved.