PDA

Επιστροφή στο Forum : ΡΕΕΕΕΕ ΕΙΜΑΙ ΚΟΜΜΑΤΙΑ!!!!!!



moralas
13-05-04, 02:34
ΕΧΩ ΠΙΕΙ ΤΑ ΑΝΤΕΡΑ ΜΟΥ!!! ποτε ηπιατε τελευταια φορα ? ε ρε γλεντια !!!! κυκλοφορουσα σε balux , galea και ειμαι ντεφι! ζητω το paris latino! παιδες τρομερα γκομενακια ! γνωρισα και την ευη (barwoman) μωρο! εχω τηλ. αλλα δε σας το δινω!!!!!! :lol: ποτε ηπιατε τελευταια φορα ρε??? ε ρε κομματια!!!!!

Wasp667
13-05-04, 03:07
Τώρα γύρισα moralas..κι εγώ στα ίδια είμαι...σε άλλα μέρη έιμουν αλλά το ξ΄θδι ξύδι..αύριο προφανώς θα λέμε τι μαλ***ίες γράφαμε αλλά δε γαμ**ται...Νίκολα λέγεται ο δικός μοθυ ο καημός :roll:
Δεν γουστάρει βέβαια αλλά δε γαμ**έται κι αυτή!

moralas
13-05-04, 04:31
χαχαχαχαχαχαχα ναι φιλαρακι!!!! εξακολουθω να πινω σπιτι μια ξεχασμενη ursus.... ε ρε γλεντια!! σε λιγο μαλλον θα δω τι εχω πιει μεχρι τωρα χχαχαχαχαχαχα :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Salvador
13-05-04, 04:38
χαχαχαχαχαχαχα ναι φιλαρακι!!!! εξακολουθω να πινω σπιτι μια ξεχασμενη ursus.... ε ρε γλεντια!! σε λιγο μαλλον θα δω τι εχω πιει μεχρι τωρα χχαχαχαχαχαχα :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

πρόσεχε τα d/l :P
μην σου δείχνει καμοια 45 , βλεπεις 4.5 και τρεχεις βραδιάτικα να μαμισεις τον ΟΤΕ!

Sofa Surfer
13-05-04, 04:50
Ρε παιδιά κάντε μας την χάρη και μην ανοίγετε topics άσχετα με το αντικείμενο του site. Δεν είμαστε υποχρεωμένοι να διαβάζουμε κάθε τι άσχετο που γράφει ο καθένας. Αν γουστάρετε να λετε λαμακιες ανοίξτε ένα κανάλι στο IRC και πείτε οτι θελετε εκεί.Εδώ ειναι forum με topics που σχετίζονται με το Internet, την τεχνολογία αdsl και τις τηλεεπικοινωνίες. Για να μην ξεχνιόμαστε δηλαδη

moralas
13-05-04, 05:06
sofa ακου κατι σχετικο με το ιντερνετ: www.ξερασα.com ! πηγαινε , ειναι καταπληκτικο site!

lacoste
13-05-04, 05:18
Ρε παιδιά κάντε μας την χάρη και μην ανοίγετε topics άσχετα με το αντικείμενο του site. Δεν είμαστε υποχρεωμένοι να διαβάζουμε κάθε τι άσχετο που γράφει ο καθένας. Αν γουστάρετε να λετε λαμακιες ανοίξτε ένα κανάλι στο IRC και πείτε οτι θελετε εκεί.Εδώ ειναι forum με topics που σχετίζονται με το Internet, την τεχνολογία αdsl και τις τηλεεπικοινωνίες. Για να μην ξεχνιόμαστε δηλαδη

Φίλε μου,χωρίς παρεξήγηση πρόσεξε τί λέει ή περιγραφή τής ενότητας:
Χαλαρή Κουβεντούλα
Εδώ μπορούμε να λέμε ό,τι θέλουμε για να γνωριστούμε καλύτερα.

lacoste
13-05-04, 05:20
Αλήθεια ποιό είναι τό ρεκόρ σας στό ποτό?
Εγώ πάντως μέχρι ένα μπουκάλι chivas τό αντέχω. :D

moralas
13-05-04, 05:25
ελα , μετα το πρωτο ξερατο (με το συμπαθειο) , αρχιζω και σταυρωνω λεξεις γρηγορα.. βασικα εγω ειμαι πολυ φλωρος στο ποτο , με ursus σφηνακια και με 4-5 space ειμαι off! παλια επινα πιο πολυ , τωρα αστα! αλλα σημερα νομιζω οτι μου αρεσε! και θα κανω μια δεθτερη αρχη χαχαχαχα αλλα με μετρο ε

lacoste
13-05-04, 05:34
Tότε φίλε μου moralas διάβασε τόν παρακάτω οδηγό γιά μπεκρήδες γιά νά ξέρεις τί πρόκειται νά σου συμβεί:

ΓΙΑ ΜΠΕΚΡΗΔΕΣ

ΣΥΜΠΤΩΜΑ: Το ποτό αποτυγχάνει να δώσει απόλαυση και γεύση, το μπροστινό
μέρος του πουκαμίσου είναι υγρό!
ΔΙΑΓΝΩΣΗ: Το στόμα δεν είναι ανοιχτό ή το ποτήρι έχει τοποθετηθεί σε λάθος
μέρος του προσώπου.
ΛΥΣΗ: Πάρτε μια εξάδα ποτήρια και δοκιμάστε την τεχνική εμπρός από έναν
καθρέφτη έως ότου η τεχνική τελειοποιηθεί.

ΣΥΜΠΤΩΜΑ: Το ποτό αποτυγχάνει να δώσει απόλαυση και γεύση, το χρώμα της
μπύρας είναι ασυνήθιστα λευκό!
ΔΙΑΓΝΩΣΗ: Το ποτήρι είναι άδειο.
ΛΥΣΗ: Βρείτε κάποιον να σας κεράσει μια καινούρια μπύρα.

ΣΥΜΠΤΩΜΑ: Τα πόδια είναι κρύα και υγρά.
ΔΙΑΓΝΩΣΗ: Κρατάτε το ποτήρι σε λανθασμένη γωνία.
ΛΥΣΗ: Κρατείστε το ποτήρι σε τέτοια θέση ώστε το άνοιγμα να κοιτάζει προς το ταβάνι.

ΣΥΜΠΤΩΜΑ: Τα πόδια είναι ζεστά και υγρά.
ΔΙΑΓΝΩΣΗ: Απώλεια αυτοελέγχου.
ΛΥΣΗ: Κινηθείτε πρός το μέρος του κοντινότερου σκύλου. Μετά από μερικά λεπτά, παραπονεθείτε δυνατά για τον σκύλο και την έλλειψη εκπαίδευσής του. Απαιτήστε μια μπύρα για αποζημίωση.

ΣΥΜΠΤΩΜΑ: Το μπάρ είναι θολό.
ΔΙΑΓΝΩΣΗ: Κοιτάτε μέσα από τον πάτο του άδειου ποτηριού σας.
ΛΥΣΗ: Βρείτε κάποιον που θα σας κεράσει μια καινούρια μπύρα.

ΣΥΜΠΤΩΜΑ: Το μπαρ κινείται.
ΔΙΑΓΝΩΣΗ: Κάποιοι σας κουβαλάνε.
ΛΥΣΗ: Διαπιστώστε αν αυτοί που σας κουβαλάνε, σας πηγαίνουν σε κάποιο άλλο μπάρ. Αν όχι, παραπονεθείτε δυνατά ότι πέσατε θύμα απαγωγής.

ΣΥΜΠΤΩΜΑ: Προσέξατε ότι ο τοίχος μπροστά σας, είναι καλυμμένος με κεραμίδια και έχει ένα γύψινο γύρω γύρω.
ΔΙΑΓΝΩΣΗ: Εχετε πέσει ανάσκελα.
ΛΥΣΗ: Εαν το ποτήρι σας είναι ακόμη γεμάτο μείνετε εκεί που είσαστε και απολαύστε το ποτό σας. Αν όχι, ζητείστε από κάποιον να σας σηκώσει και να σας σύρει πρός την μπάρα.

ΣΥΜΠΤΩΜΑ: Ολα έχουν σκοτεινιάσει τριγύρω σας. Η μύτη και τα χείλη σας έχουν ματώσει.
ΔΙΑΓΝΩΣΗ: Εχετε πέσει μπρούμυτα.
ΛΥΣΗ: Το ίδιο όπως όταν έχετε πέσει ανάσκελα.

ΣΥΜΠΤΩΜΑ: Διαπιστώνετε ότι το κρεβάτι σας είναι πολύ σκληρό, κρύο και υγρό. Δεν καταφέρνετε να διακρίνετε τους τοίχους και το ταβάνι της κρεβατοκάμαράς σας.
ΔΙΑΓΝΩΣΗ: Μόλις περάσατε την νύχτα σας στο πεζοδρόμιο.
ΛΥΣH: Koιτάξτε το ρολόι σας για να δείτε αν έφτασε η ώρα για να ανοίξουν τα μπαρ και να συνεχίσετε το ποτό.

ΣΥΜΠΤΩΜΑ: Ολα σκοτεινιάζουν και ησυχία επικρατεί τριγύρω.
ΔΙΑΓΝΩΣΗ: Το μπαρ κλείνει.
ΛΥΣΗ: ΠΑΝΙΚΟΒΛΗΘΕΙΤΕ!!!!! Δεν υπάρχει λύση!

moralas
13-05-04, 05:37
χψαχαχαχαχαχαχαχσχασψχασχψαχασχασχασχασχαχαχαχ sofaaaaaaa τι λες εσυ ρε???

Nick2k2
13-05-04, 07:49
Δείτε και αυτό :D

mavlok
13-05-04, 08:28
and now on to the hangover phase...

:twisted: :twisted: :twisted:

tb50
16-06-04, 17:51
Αλήθεια ποιό είναι τό ρεκόρ σας στό ποτό?
Εγώ πάντως μέχρι ένα μπουκάλι chivas τό αντέχω.


Έτσι ήμουνα και εγώ πριν περάσω φοιτητής στην κατά τ' άλλα καταραμένη Τρίπολη, αλλά πλεόν έχουμε πάθει όλοι οι φοιτητές ανοσία στο αλκοόλ.....Τυπικό παράδειγμα βραδιάς Σαββάτου: 1 φιάλη τεκίλα σε σφηνάκια με τον μπάρμαν,καμιά 10 ποτά famous coca πάντα + ακόμα καμιά 20 γύρες σφηνάκια με τους συμφοιτητές.Και παρόλα αυτά ήμουνα κύριος.... :D :D :D :D :D :D :D

zeibekis
07-10-06, 13:25
Καταστρέφετε χωρίς λόγο το σώμα σας

Whiteyez
07-10-06, 13:55
Πίνεται και το χέρεσται λές και κάνετε κάτι σπουδαίο..:down:

EvilHawk
07-10-06, 14:00
Που το ξεθάψατε αυτό βρέ παιδιά, 2+ χρόνια παλιό thread είναι!

Whiteyez
07-10-06, 14:19
:rofl: Όντως τώρα το είδα... :lol:

...ARXODAS...
07-10-06, 15:11
Αλήθεια ποιό είναι τό ρεκόρ σας στό ποτό?
Εγώ πάντως μέχρι ένα μπουκάλι chivas τό αντέχω. :D

Αν εννοείς για γερά ποτά άκου(μάλλον διάβασε) : Πρώτα σε κλαμπ δύο ποτηράκια ''Σπερμα του μπαρμαν'' , ύστερα σε κάντρο δύο μπουκάλια ουίσκι (ένα ''Κάτισαρκ'' κι ένα ''Σίβας'') εγώ κι άλλος ένας , και τέλος στο σπίτι μου 17 Gordons και 1 ''Ούρσους'' μόνος μου!!! Ώς εδώ καλά ................................ αλλά μετά ξέρασ@ 2 φορές και όλα όσα σας είπα στην πραγματικότητα δεν τα θυμάμε! Ο φίλος μου μου τα είπε!!! :oneup:

manoulamou
07-10-06, 15:33
Αν συνεχισετε τις ανασκαφες καλυτερα να πατε εδω (http://www.adslgr.com/forum/showthread.php?t=34088);)

@ ADSLgr.com All rights reserved.