PDA

Επιστροφή στο Forum : ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΜΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ!!!!!



stavrosgms
24-05-12, 21:50
ΛΟΙΠΟΝ ΕΧΩ ΤΟ ΕΞΗΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.ΕΧΩ ΟΤΕΝΕΤ ΚΑΙ ΜΕ ΕΙΧΑΝ ΠΑΡΕΙ ΟΤΑΝ ΕΙΧΕ ΒΓΕΙ ΤΟ connex ΕΑΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΒΑΛΩ ΕΙΠΑ ΤΗΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΩ ΚΑΙ ΞΑΝΑΠΑΡΤΕ ΜΕ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΟ ΤΗΛ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΤΟΥ ΠΑΤΕΡΑ ΜΟΥ ΕΡΧΟΤΑΝΕ Ο ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ ΚΑΤΑ ΠΕΡΙΟΔΟΥΣ .ΚΑΙ ΣΕ ΜΙΑ ΦΑΣΗ ΜΟΥ ΛΕΕΙ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΜΟΥ ΟΤΙ ΜΑΣ ΕΡΧΕΤΕ 12Ο ΚΑΙ ΣΤΟ ΠΕΡΙΠΟΥ!!ΚΟΙΤΑΩ ΚΑΙ ΓΩ ΚΑΙ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΧΡΕΩΝΟΘΜΕ ΕΔΩ ΚΑΙ 2 ΧΡΟΝΙΑ connex tv.ΠΑΕΙ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥ ΛΕΝΕ ΚΑΛΑ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΔΕΝ ΒΛΕΠΕΤΕ ΤΗΝ ΠΛΗΡςΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΛΕΕΙ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΝΑ ΞΕΡΩ ΕΓΩ ΑΠΟ ΑΥΤΑ!!τουσ ζηταει να παρουμε τα χρηματα και λενε δεν γινεται.ΘΑ ΜΑΣ ΤΑ ΑΦΕΡΟΥΝ ΛΙΓΑ ΛΙΓΑ ΛΕΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ!!πωσ θα γινει τςρα μπορς να αλλαξω εταιρια η θα χαθουνε τα λεφτα αυτα που ειναι να επιστραφουν.Α ΤΟΝ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟ ΔΕΝ ΤΟΝ ΠΗΡΑ ΠΟΤΕ!!θελω να ΒΑΛΩ nova forthnet,ΠΟΣΟ ΘΑ ΜΟΥ ΠΑΕΙ ΤΟ ΠΑΚΕΤΟ!!θα μπορω να αλλαξω εταιρεια και να μην χασω τα λεφτα η θα πρεπει να περιμενω να μου τα αφερουν λιγα λιγα και μετα να αλλαξω εταιρια μου ειπαν και το ενδεχομενο καταγγελεια στην ΕΕΤΤ (Εθνική Επιτροπή Τηλεπικοινωνιών και Ταχυδρομείων).οποιοσ μπορει.ευχαριστω πολυ.

@ ADSLgr.com All rights reserved.