PDA

Επιστροφή στο Forum : Προσφορα HOL για 24αρι με απεριοριστα σταθερα, 28 EUR για παντα !!!



dbokos
26-05-12, 19:48
Καλησπερα,

Μου ειπαν τηλεφωνικα την προσφορα που εχω στον τιτλο. Την εχει ακουσει καποιος αλλος?

Ειναι πραγματι για παντα?

Θελω να φυγω απο ΟΤΕ καθαρα για θεμα μηνιαιου κοστους.

Ευχαριστω.

Vitruvian78
26-05-12, 19:49
Ναι, ισχύει ο,τι σου ειπανε

dbokos
26-05-12, 19:54
Αρα συμφερει αυτη η προσφορα?

ή καλυτερα οτι γραφει στο site για 34 EUR (για 12 μηνες συμβολαιο) με 3 μηνες δωρο (και μετα βλεπουμε)

Vitruvian78
26-05-12, 22:13
Υπολόγισε το ετήσιο κόστος σου πιο θα είναι με τις δύο αυτές προσφορές. Νομίζω οτι η τρίμηνη προσφορά δώρο σε συμφέρει καλύτερα γιατί το ετήσιο κόστος σου βγαίνει πολύ χαμηλότερο απο το να πας στα 28€ το μήνα απο τον πρώτο κιόλας μήνα. Δεν είναι και πολύ πιο ευχάριστο για τρείς μήνες να ξεχάσεις τους λογαριασμούς τηλεφώνου; Επιπλέον μετά απο ένα χρόνο μπορεί να ρίξουνε κι αλλο την τιμή στο πακέτο που σε ενδιαφέρει οπότε να αλλάξεις τιμολόγηση.

celarg
27-05-12, 14:07
δε νομίζω πως μετά απο 3 μήνες θα μπορεί να αλλάξει τιμολόγηση αφού θα έχει κλειδωμένη τιμή για έναν χρόνο. Αυτό που με ξενίζει είναι το "για πάντα" που λέει στην προηγούμενη προσφορά. αυτό πως το σιγουρεύουν; Αν δλδ αργότερα ανεβάσει όλες τις τιμές θα μείνει στα ίδια η τιμή αυτή ή θα του λένε ααααα με συγχωρείτε αλλά ανεβήκαμε;

Vitruvian78
27-05-12, 21:55
Και αν βγάλουν οικονομικότερο πακέτο που ένα πελάτη τον συμφέρει καλύτερα τί θα του πούνε;; Όχι;; Μπορείς να κατέβεις σε οικονομικότερο πρόγραμμα αν βγάλουν κάτι καινούριο.

@ ADSLgr.com All rights reserved.