PDA

Επιστροφή στο Forum : Internet κ τηλ νέου πελάτη νεκρό..



tnt
01-06-12, 00:46
Από τετάρτη 30 έπρεπε να έχω vdsl και τηλέφωνο από την cyta..

Μεσημέρι τετάρτης συνδέω τον εξοπλισμό και το ιντερνετ νεκρό. Μιλάω με εξυπηρέτηση πελατών, αλλάζω πρίζες καλώδια κτλ αλλά πάλι νεκρό.. Καταχωρούν βλάβη και από τότε ούτε φωνή ούτε ακρόαση.. Τους πήρα ξανά πεμπτη μεσημέρι και άκουσα το ίδιο παραμύθι με την τετάρτη! ΘΑ κάνουν έναν έλεγχο από εκεί και αν δεν λυθεί απομακρυσμένα ΘΑ στείλουν τεχνικό.. Φυσικά μέχρι και τώρα δεν πήραν ούτε ένα τηλ έστω απολογητικό και να πουν δεν σας γράψαμε, αλλά προσπαθούμε όσο μπορούμε..

Αν δεν με καλέσουν αύριο και να μου πουν υπεύθυνα πως τάδε μέρα του μήνα και τάδε ώρα θα έχετε ιντερνετ και τηλέφωνο βρέξει χιονίσει, την κάνω για άλλη εταιρεία..

Δεν μπορώ να φανταστώ πως λύνονται τα προβλήματα των παλαιότερων πελατών, όταν στους καινούριους που φέυγουν και αζημιώς εντός 14 ημερών υπάρχει τέτοια αντιμετώπιση..

Στέλνω τα στοιχεία με pm στο cytarep

CytaRep
01-06-12, 14:25
Από τετάρτη 30 έπρεπε να έχω vdsl και τηλέφωνο από την cyta..

Μεσημέρι τετάρτης συνδέω τον εξοπλισμό και το ιντερνετ νεκρό. Μιλάω με εξυπηρέτηση πελατών, αλλάζω πρίζες καλώδια κτλ αλλά πάλι νεκρό.. Καταχωρούν βλάβη και από τότε ούτε φωνή ούτε ακρόαση.. Τους πήρα ξανά πεμπτη μεσημέρι και άκουσα το ίδιο παραμύθι με την τετάρτη! ΘΑ κάνουν έναν έλεγχο από εκεί και αν δεν λυθεί απομακρυσμένα ΘΑ στείλουν τεχνικό.. Φυσικά μέχρι και τώρα δεν πήραν ούτε ένα τηλ έστω απολογητικό και να πουν δεν σας γράψαμε, αλλά προσπαθούμε όσο μπορούμε..

Αν δεν με καλέσουν αύριο και να μου πουν υπεύθυνα πως τάδε μέρα του μήνα και τάδε ώρα θα έχετε ιντερνετ και τηλέφωνο βρέξει χιονίσει, την κάνω για άλλη εταιρεία..

Δεν μπορώ να φανταστώ πως λύνονται τα προβλήματα των παλαιότερων πελατών, όταν στους καινούριους που φέυγουν και αζημιώς εντός 14 ημερών υπάρχει τέτοια αντιμετώπιση..

Στέλνω τα στοιχεία με pm στο cytarep

Αγαπητέ Πελάτη,

Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι έχει ήδη πραγματοποιηθεί ο απαραίτητος εξ αποστάσεως έλεγχος και έχει δρομολογηθεί η αποστολή τεχνικού στο χώρο σας. Παρακαλούμε πολύ όπως αναμείνετε τηλεφώνημα για τον καθορισμό ημέρας και ώρας μετάβασης.
Τέλος, θα θέλαμε επίσης να σας ενημερώσουμε ότι λαμβάνουμε όλα τα εντός της δικαιοδοσίας μας μέτρα για την αποκατάσταση της δηλωθείσας βλάβης στον ταχύτερο δυνατό χρόνο.

Βρισκόμαστε στη διάθεσή σας

@ ADSLgr.com All rights reserved.