PDA

Επιστροφή στο Forum : On DSL kit Xmas Pack 1024 PSTN



spe75
01-12-06, 14:54
Ξέρει κάνεις τι παίζει με αυτο? Σήμερα το είδα πρώτη φόρα στο πλαίσιο (http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=16&category=26174126&product=914703) χωρίς καμία περιγραφή και το χειρότερο, δεν υπάρχει κάν στο site της otenet!

teo_L20
01-12-06, 19:30
Παρε καλύτερα τηλέφωνο στην ΟΤΕΝΕΤ να σε ενημερώσουν!;)

nnn
01-12-06, 23:46
Μήπως είναι promo του Πλαισιίου ?

Καλώς ήρθες.

teo_L20
02-12-06, 11:47
Δεν το νομιζω nnn,γιατί τετοια προσφορα σιγουρα θα ειναι της ΟΤΕΝΕΤ.;)

nnn
03-12-06, 01:25
Θα κάνω μια βόλτα από Πλαίσιο τη Δευτέρα μου φαίνεται.

siemos
03-12-06, 13:04
Σε επικοινωνια με το πλαισιο μου ειπαν οτι το μονο που υπαρχει σε ολα τα χριστουγενιατικα πακετα τις ΟΤΕΝΕΤ ειναι δωρο ενα usb cardreader και δωρεαν κατεβασμα mp3 απο ενα ελληνικο site.Τιμες ακομα ιδιες.Tρομερη προσφορα λεμε...

nnn
03-12-06, 13:27
Ευχαριστούμε για τη πληροφορία.

panthro
03-12-06, 14:15
Σε επικοινωνια με το πλαισιο μου ειπαν οτι το μονο που υπαρχει σε ολα τα χριστουγενιατικα πακετα τις ΟΤΕΝΕΤ ειναι δωρο ενα usb cardreader και δωρεαν κατεβασμα mp3 απο ενα ελληνικο site.Τιμες ακομα ιδιες.Tρομερη προσφορα λεμε...

Προφανώς θα εννοεί το zuper.gr που είναι δημιουργία του ΟΤΕ και της οτενετ μαζί...
Συμφωνώ μαζί σου για το μέγεθος της προσφοράς !!! :lol:

spe75
04-12-06, 10:37
Αμα μιλάμε για τέτοια προσφορα θα τρέξω να την προλάβω!:rainy: Σιγουρά!
Σας ευχαριστώ πολυ για τις αποντήσεις σας και το καλωσόρισμα!

kudos
04-12-06, 11:11
Ωραία αρχίζει να ξεκαθαρίζει το παιχνίδι με τις (μη) προσφορές των Xmas να πάρουμε μια απόφαση όσοι ψάχνουμε πακέτο.

edit: βγήκε και η ALTEC από το παιχνίδι (έβγαλε super duper προσφορά 1024 με 39,49 € το μήνα ΜΟΝΟ! με δώρο IP camera αξίας (λένε) 250€ και χωρίς Fritz router), τώρα μένει η πατάτα της FORTHnet και η μόνη αξιόλογη προσφορά σε πακέτο (όπως όλες οι προσφορές) μέχρι τώρα είναι το Cube της VIVODI.

kiriakosk
04-12-06, 12:24
Τρομερή προσφορά τι σας πω έχω μείνει έκπληκτος! Μάλλον κάποιος πρέπει και φέτος να ανοίξει το χορό για να κινηθεί κάτι... για να δούμε τι θα δούμε.

teo_L20
04-12-06, 18:05
Eγω βρισκω αξιολογη και την προσφορα του ΟΤΕ με connx.;)

Minus_gr
04-12-06, 22:41
Ενταξει οι τιμές δέν γίνεται να πέσουν - 50% για 20 μέρες και μετά ξανά στα ίδια..
Και στην τελική καλύτερα που δεν έγινε ετσι γιατι ειναι που ειναι ολα τα DSLAM πίτα κανα δυο που έχουν ξεφύγει θα γέμιζαν και αυτά και θα καθόμασταν(οσοι δεν το έχουμε κανει ήδη)να γεμίζουμε το forum με παράπονα για τιν ταχύτητα,την υποδομή κ.τ.λ
Προφανώς ξέρουν οτι αναβαθμισεις(σε πόρτες)στα DSLAM δεν επεικειται και προκειμένουν να πουλήσουν 1000 κιτ π.χ και να τα έχουν επι μονίμου βάσεως στο Helpdesk για δηλωσης βλάβης(καντήλια κ.τ.λ)στην καλύτερη η'για καταργήσεις στην χειρότερη επέλεξαν απλά να πετάξουν και 2 δωράκια μεσα..
Για μένα το καλύτερο σημείο της προσφοράς ειναι που δεν χρειάζεται 12μηνη δέσμευση..αυτα :)

Υ.Γ:Δεν παιρνω το μέρος της ΟΤΕνετ,απλά θεωρώ οτι και γω αν ειχα επιχείρηση και επρεπε να βρω τρόπο να:
1)πουλήσω 2)να είμαι στο παιχνίδι της αγοράς και ολα αυτα χωρίς 3)να μου γυρίσουν bumerang θα επρατα αναλόγως

@ ADSLgr.com All rights reserved.