PDA

Επιστροφή στο Forum : Από Βύρωνα ενδιαφέρομαι για νέα σύνδεση με την Wind, τι προτείνετε;



LEFTKOYL
14-06-12, 17:33
Καλησπέρα σας,

Σκέφτομαι σοβαρά, να μετακομίσω στην WIND από την ON Telecoms που είμαι από το 2007 μέχρι τώρα, φοβούμενος τα προβλήματα της, που σιγά σιγά φουσκώνουν με τον χρόνο και για να μην μείνω ξεκρέμαστος λέω να ξεκινήσω διαδικασίες ή να πάρω ιδέες!
Είδα στην σελίδα της για το πρόγραμμα WIND Double Play L που με ενδιαφέρει plus την έκπτωση που θα έχω στο κινητό λόγο του ίδιου παρόχου.
Τι έχετε να μου πείτε για τον συγκεκριμένο πάροχο – προβλήματα:
Ενδιαφέρομε για το κέντρο του Βύρωνα – Παγκρατίου αν υπάρχουν χρήστες να με ενημερώσουν καθώς και για το Router της «zte zxv10 h108l».

Στο internet έχει controls, είτε low pings, είτε lock σε επιλεγμένα ports ή και σε websites;

Ευχαριστώ εκ των προτέρων για την πολύτιμη βοήθειά σας.

fz6
15-06-12, 11:25
Καλησπέρα σας,

Σκέφτομαι σοβαρά, να μετακομίσω στην WIND από την ON Telecoms που είμαι από το 2007 μέχρι τώρα, φοβούμενος τα προβλήματα της, που σιγά σιγά φουσκώνουν με τον χρόνο και για να μην μείνω ξεκρέμαστος λέω να ξεκινήσω διαδικασίες ή να πάρω ιδέες!
Είδα στην σελίδα της για το πρόγραμμα WIND Double Play L που με ενδιαφέρει plus την έκπτωση που θα έχω στο κινητό λόγο του ίδιου παρόχου.
Τι έχετε να μου πείτε για τον συγκεκριμένο πάροχο – προβλήματα:
Ενδιαφέρομε για το κέντρο του Βύρωνα – Παγκρατίου αν υπάρχουν χρήστες να με ενημερώσουν καθώς και για το Router της «zte zxv10 h108l».
Στο internet είχε controls είτε αυτά είναι low ping είτε αυτά είναι lock σε επιλεγμένα ports ή και σε websites.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων για την πολύτιμη βοήθειά σας.

κανένα πρόβλημα (κέντρο εμπεδοκλέους)
το ρουτερ απλά το πετάς (έχω βάλει ένα baudtec που είχα από conex)

LEFTKOYL
28-08-12, 09:43
Κάποια μικροπροβλήματα με την τηλεφωνία έχω αμυδρά για παράδειγμα σε καλεί κάποιος και ίσως να μην χτυπήσει το τηλέφωνο σου με την πρώτη αλλά να χρειαστεί να ξανακαλέσει και να σου πει μετά καλά δεν άκουγες το τηλέφωνο σου αφού την πρώτη φορά που σε κάλεσα, γιατί άκουγε τους χτύπους κανονικά μέσα στο από το ακουστικό αυτός.

armodios
28-08-12, 17:54
Κανένα απολύτως πρόβλημα. Άψογη τηλεφωνία και ταχύτατο internet (κατεβάζω με 1,7ΜΒ/sec οποιαδήποτε ώρα του 24ωρου). Μένω στην Καισαριανή αλλά ανήκω στο Κέντρο του Βύρωνα στην Εμπεδοκλέους.

@ ADSLgr.com All rights reserved.