PDA

Επιστροφή στο Forum : Mio c220



iptamenos
16-06-12, 14:55
Αν το γράφω σε λάθος μέρος συγχωρέστε με απλά δεν βρήκα που αλλού. Και τώρα στο ψητό. Έχω ένα gps mio c220 (αρκετά παλιό απ'ότι βλέπετε) μου το είχε δώσει ο θείος μου και τώρα τελευταία άρχισα να το δουλεύω (σχεδόν 2 χρόνια δεν βγήκε από το ντουλαπάκι) και όταν άρχισα να ψάχνω για update των χαρτών παρατήρησα ότι δεν έχει λογισμικό της mio μέσα αλλά ένα IGO My Way 8. Τι είναι καλύτερο να ξαναπεράσω τα μπιχλιμπίδια της mio η να κάνω update το IGO ? Γιατί απ'ότι κατάλαβα σπασμένο πρέπει να είναι η κάνω λάθος ?

Til3tSiO
01-07-12, 22:27
Κάνε update στο igo μόνο τους χάρτες και θα είσαι οκ, δεν είναι για πολλά πολλά με ποίο νέα προγράμματα γιατί δεν έχει και πολύ ram.
Με το μαμά miomaps μην ασχοληθείς καθόλου αφού έχει σταματήσει να αναβαθμίζετε νομίζω από το 2007.

iptamenos
02-07-12, 19:08
Κάνε update στο igo μόνο τους χάρτες και θα είσαι οκ, δεν είναι για πολλά πολλά με ποίο νέα προγράμματα γιατί δεν έχει και πολύ ram.
Με το μαμά miomaps μην ασχοληθείς καθόλου αφού έχει σταματήσει να αναβαθμίζετε νομίζω από το 2007.

Μπήκα στην ιστοσελίδα του igo αλλά δεν βρήκα πουθενά επιλογή για update η κάτι σχετικό. Καμιά ιδέα ?

Til3tSiO
04-07-12, 23:18
Μπορείς να ψάξεις σε διάφορα gps underground forum , θα βρεις σίγουρα :p

iptamenos
05-07-12, 12:40
Μπορείς να ψάξεις σε διάφορα gps underground forum , θα βρεις σίγουρα :p
:oneup:

@ ADSLgr.com All rights reserved.