PDA

Επιστροφή στο Forum : Έκπτωση πελατών Netone, για πόσο ισχύει;



Eaglos
20-06-12, 18:33
Άλλαξα πρόγραμμα με βάση ότι η έκπτωση της netone ισχύει για πάντα.
Τα ίδια με διαβεβαίωσε και ο υπάλληλος όταν μιλάγαμε για την αλλαγή.

Τώρα μου ήρθε ο βασιλάκης και η έκπτωση της Netone δεν ισχύει.
Υπάρχει περίπτωση να θυμάται κάποιος ή να έχει κρατήσει το χαρτί
που μας είχε στείλει η netone όταν μας πέταξε στη Cyta;

ariadgr
20-06-12, 19:06
Η ανακοίνωση ήταν αυτή, και η έκπτωση 50% για πάντα αφορούσε τη 2η τηλεφωνική γραμμή, και, αν δεν κάνω λάθος, τη στατική IP.
103738103739

Sebu
20-06-12, 19:35
Σωστα, δες και το δικο μου thread εδω

http://www.adslgr.com/forum/threads/634479-%CE%A4%CE%AD%CE%BB%CE%BF%CF%82-%CF%84%CE%BF-%CE%BF%CF%86%CE%B5%CE%BB%CE%BF%CF%82-%CF%84%CE%B7%CF%82-%CF%80%CF%81%CE%BF%CF%83%CF%86%CE%BF%CF%81%CE%B1%CF%82-1-1

Η εκπτωση για το 1+1 ηταν για ενα χρονο οπως εγραφε η προσφορα. Η εκπτωση 50% για παντα αφορουσε την 2η τηλεφωνικη και την στατικη.

Eaglos
21-06-12, 08:54
Ευχαριστώ για τις απαντήσεις παίδες. Το όλο πρόβλημα δημιουργήθηκε
από άγνοια (ασχετοσύνη) συγκεκριμένου εκπροσώπου με τον όποιο μί-
λησα στο τηλέφωνο. Δεύτερη μαλακία που μου έκαναν είναι ότι μου
χρέωσαν δεύτερη γραμμή ενώ την είχα κόψει...

Όπως και να 'χει το μόνο που πέτυχα είναι να πληρώνω 35 το μήνα.
Μάλλον όμως θα το κατεβάσω κι άλλο διότι δεν βλέπω κάποια θέληση
από μεριάς της Cyta να ανταμοίψει όσους μένουν σε αυτήν.

Sebu
22-06-12, 22:48
Τρεχει τωρα μια προσφορα για παλαιους/υπαρχοντες συνδρομητες


Απέκτησε κι εσύ τη μόνιμη έκπτωση 50%
στα Σταθερά Ελλάδος!

Επέλεξε Πρόγραμμα Χρόνου Ομιλίας προς Κινητά Ελλάδος ή/και Σταθερά Διεθνών Προορισμών συνολικής αξίας 8€ και άνω και θα λάβεις αυτόματα έκπτωση 50% στα Σταθερά Ελλάδος της επιλογής σου.
Η έκπτωση έχει μόνιμο χαρακτήρα, παραχωρείται με την επιλογή χρόνου ομιλίας από ένα ή και από τα δύο προγράμματα (Κινητά ή/και Διεθνή) και ισχύει για όσο διάστημα διατηρείται η επιλογή αυτή ή εναλλακτική συνολικής αξίας 8€ και άνω.
Το -50% παραχωρείται μετά την εφαρμογή της έκπτωσης του 30% στα προγράμματα χρόνου ομιλίας που θα επιλέξετε, δηλαδή οι μειωμένες τιμές τους θα πρέπει να αθροίζουν 8€ και άνω.

Αν εχεις ηδη καποιο συνδυασμο Σταθερων+Κινητα ή Διεθνής και το κοστος του προγραμματος Κινητων ή/και διεθνων ξεπερναει τα 8 ευρω, θα εχεις 50% εκπτωση στο προγραμμα των αστικων κλησεων.

@ ADSLgr.com All rights reserved.