PDA

Επιστροφή στο Forum : ΣΤΗΝ ΤΟΥΜΠΑ ΚΑΘΕ ΛΙΓΟ ΕΧΩ ΘΕΜΑ



arisr
27-06-12, 22:50
Στις καλες μερες συγχρονίζα γυρω στο 7000. Στην πολυκατοικία μου κάποιος με οτε συγχρονίζει πολύ παραπάνω. Περιοχή Άγιος Χριστόφορος. Από χθες είχα πρόβλημα με την σύνδεση και στο τηλέφωνο είχα θέμα συνακρόασης. Μετά από πολλές επικοινωνίες σήμερα με ενημέρωσαν από την hol οτι ήταν πρόβλημα του οτε και το διόρθωσαν. Ο συγχρονισμός όμως πλέον είναι κάτω από 4500. Στην επικοινωνία που είχα με έναν τεχνικό μου είπε ότι ήμουν τυχερός που είχα 7 και ότι στην περιοχή μου το 4,5 είναι μέσα στα όρια! Ούτε λίγο ούτε πολύ ότι θα πρέπει να αρκεστώ σε αυτό.
Σκέφτομαι να επιστρέψω στον οτε. Την παρασκευή μου ειπαν θα ελέγξει την γραμμη τεχνικός. Αν δεν σοβαρευτούν φεύγω. Δεν είναι η πρώτη φορά που μου συμβαίνουν αυτά.
Να ρωτήσω αν ξέρει κάποιος. Αν φύγω την ηλεκτρονική μου διευθυνση μπορώ να την διατηρήσω;
:down::down::down::down::down::down::down::down::down::down::down::down::down::down::down:

sprog111
28-06-12, 00:32
Να ρωτήσω αν ξέρει κάποιος. Αν φύγω την ηλεκτρονική μου διευθυνση μπορώ να την διατηρήσω;
Γίνεται απ ότι ξέρω από μια παλιά περίπτωση , αλλά πρέπει να πληρώνεις ένα μικρό ποσό.

@ ADSLgr.com All rights reserved.