PDA

Επιστροφή στο Forum : H HOL τρώει στην Pizza Hut....



Σελίδες : [1] 2

BlindG
04-12-06, 17:13
Πάω λοιπόν χθες βράδυ που είχαμε Firefly βραδιά, να πάρω takeaway από την Pizza Hut. Όλα καλά, παραγγέλνω, περιμένω και τα σχετικά. Σε κάποια φάση, έρχεται η παραγγελία μου και το ένα από τα κουτιά ήταν ΚΙΤΡΙΝΟ....(μη χαίρεστε οι χανούμηδες, ούτε η Pizza Hut δεν σας αγοράζει χωρίς να πάρετε έστω ένα από εκείνα τα αδιάβλητα ελληνικά σουπερλιγκοπρωταθλήματα :p :p :p :p)

Το κοιτάω, το ξανακοιτάω.... Έβλεπα κάτι γράμματα πάνω που ΔΕΝ ηταν της Pizza Hut.... Παω κοντά και.....

:stunned: :stunned: :stunned:

"HOL ADSL"

.....:worthy: :worthy: :worthy:

Δεν έχω να κάνω σχόλιο για την συγκεκριμένη κίνηση της HOL. Απλώς :worthy: :worthy: :worthy:

Τώρα κοντά, μου ψυθιρίζουν κάτι παπαγαλάκια οτι οι μετοχες της Pizza Hut και της HOL θα φτάσουν στα ύψη καθώς θα συγχωνευτεί με την HOL και ο νέος κολοσσός θα ονομάζεται ΗΟL HUT και θα προσφέρει στους συνδρομητές του εκπτωτικό κουπόνι για προμήθεια ενώς μήνα σε οικογενειακές με κάθε πακέτο Pizza aDSL (moto: το aDSL δεν ήταν ΠΟΤΕ νοστιμότερο!! :drunk: ) ενώ οι καλοί φαγοτπότες, θα παίρνουν μια Pizzadsl 67,5k για κάθε παραγγελία άνω των 30E. Οι δε feast nights, θα έχουν βραβείο μια αναβαθμισμένη 384 γι'αυτόν που θα λιποθυμήσει τελευταίος (απ'το πολύ φαΐ) σε κάθε τραπέζι.

ΆΆΆΆΆΆΆΆΆΆΆΆΆΝΤΕ ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΟΡΕΞΗ!!! :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk:

energie
04-12-06, 19:58
:rofl: :rofl:

Chris_Nik
04-12-06, 20:03
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ:lol: :lol: :lol:

SouthDog
04-12-06, 20:22
Δυσκολεύομαι να το πιστέψω...:blink:
Αργότερα λέτε να λανσάρουν και happy meal με δώρο κίτρινη μπαμπούσκα?:what:

alwaysalone
04-12-06, 20:53
Πολύ γέλιο!!! :lol: :lol: Να δείτε που θα βγεί αληθινός ο blindg σε αυτά που γράφει!!!

BlindG
04-12-06, 21:06
SouthDog: Εγώ να δεις πόσο δυσκολεύτηκα να το πιστέψω, που μου φέρανε ένα τέτοιο κουτί ΧΩΡΙΣ ΠΡΟΕΙΔΟΠΟΙΗΣΗ!!! :stunned:

Επειδή λοιπόν είμαι κάφρος, βλαμμένος και κολλημένος, σκέφτηκα να πω στην κοπέλα να μου αλλάξει το κουτί, όχι γιατί έχω τίποτα με τη HOL (καλά, έχω κάτι ψηλο-πράματα -> Θα τους πάω για κυνήγι στο Αγρίνιο και όλα θα ξεκαθαρίσουν!) αλλά γιατί .... ε, πως να το πω... ΔΕΝ ΜΟΥ ΚΑΘΟΤΑΝΕ ΝΑ ΦΑΩ PIZZA ΑΠΟ ΚΟΥΤΙ ROUTER :whip: :rainy:
Τελικά δεν είπα τίποτα και απλώς είπα καληνύχτα με ένα κρύο χαμόγελο απ'το κρύο ντους που μου ρίξανε. (Καλά θα'τανε να μου έβγαινε κανένα Μητσοτακικό γέλιο για να τρομάξουνε όπως τρόμαξα κι'εγώ που το είδα αυτό το θέαμα, αλλά τι να κάμνωμεν :sorry: )

alwaysalone: Ε, όχι, στο κοντινό μέλλον, δεν βλέπω κάτι τέτοιο. Άμα το δούμε και αυτό, τότε μάλλον οι πίτσες είναι απ'τη Βιλγαρία και πρέπει πλέον να μείνουμε μακριά απ'αυτές και την HOL.

..... :hmm:

"HOL delivery, πως μπορώ να σας εξυπηρετήσω? Θέλετε να σας συνδέσουμε με το τμήμα συνδρομών, πιτσών, με το τεχνικό μας τμήμα, ή με την υποστήριξη για νέους μάγερες?"

nnn
04-12-06, 21:53
Νέα προσφορά,μαζί με 3 πίτσες δώρο ένα Hibox :twisted:

harris
04-12-06, 21:59
Νέα προσφορά,μαζί με 3 πίτσες δώρο ένα Hibox :twisted:

Και στις 6 μια adsl2+!!! :twisted::rofl::rofl::rofl::rofl:

BlindG
04-12-06, 22:27
Ναι ναι, γελάτε εσείς (κι'εσείς Υποκαλωσηρθάτηγε *ΓΝΤΟΥΠ* :cool: ).... :whip:

Aμα κανένα βράδυ ανοίξετε την πόρτα σας γεμάτοι λαχτάρα να φάτε pizza και δείτε ξαφνικά ένα το hibox "πατημένο από φορτηγό version" και σας ξεφύγει τίποτα "μα δεν παρήγγηλα τσαλαπατημένο router! Pizza θέλω :cry: " τότε θα σας πω εγώ....

energie
04-12-06, 22:44
με δυο pizzes off to TS για ενα μηνα !! super προσφορα.. παιρνω τηλ να δωσω παραγγελια

sdikr
04-12-06, 22:47
Αλήθεια το πρόβλημα που ειναι; κάτι τέτοιο ειναι συνηθισμένο στο εξωτερικό, στην συσκευασία, στην απόδειξη και σε πολλά άλλα

energie
04-12-06, 22:49
Αλήθεια το πρόβλημα που ειναι; κάτι τέτοιο ειναι συνηθισμένο στο εξωτερικό, στην συσκευασία, στην απόδειξη και σε πολλά άλλα

ρωτας ?μολις δεις πανω στην πιτσα το λογοτυπο της χολ θα σου κοπει η ορεξη :rofl:

harris
04-12-06, 22:49
Υποκαλωσηρθάτηγε

Βάζω στοίχημα ότι την έχει κάπου αποθηκευμένη τη λέξη και την κάνει copy paste κάθε φορά!!! Πιο εύκολα γράφω "σκουληκομυρμηγκότρυπα"!!!!!!!!:rofl::rofl::rofl::p

nnn
04-12-06, 22:50
Αλήθεια το πρόβλημα που ειναι; κάτι τέτοιο ειναι συνηθισμένο στο εξωτερικό, στην συσκευασία, στην απόδειξη και σε πολλά άλλα
Νομίζω είναι η πρώτη φορά που γίνεται κάτι ανάλογο στην Ελλάδα και μας φαίινεται παράξενο.

harris
04-12-06, 22:53
Νομίζω είναι η πρώτη φορά που γίνεται κάτι ανάλογο στην Ελλάδα και μας φαίινεται παράξενο.

Τυπωμένες διαφημίσεις σε αποδείξεις ταμείου πρώτη έκανε η Αττική Οδός ;)

sdikr
04-12-06, 22:55
ρωτας ?μολις δεις πανω στην πιτσα το λογοτυπο της χολ θα σου κοπει η ορεξη :rofl:

Γιατί;
εμένα η πιτσά με ενδιαφέρει, οχι το κουτί


Νομίζω είναι η πρώτη φορά που γίνεται κάτι ανάλογο στην Ελλάδα και μας φαίινεται παράξενο.

Συμφώνω, απλά το έχω δει πριν απο 8 χρόνια στο εξωτερικό, στην αρχή μου κάθησε κάπως, μετά όμως το μαθαίνεις

Διαφημίση!! σου λέει το να βάλω την διαφημιση πχ στο τάδε κανάλι θέλω τόσα, το να βάλω την διαφημισή στο πακέτο της τάδε πιτσαριάς τόσο, οπότε η επιλόγη ειναι απλή

alwaysalone
04-12-06, 22:58
Αρχικό Μήνυμα απο Sdikr
Αλήθεια το πρόβλημα που ειναι; κάτι τέτοιο ειναι συνηθισμένο στο εξωτερικό, στην συσκευασία, στην απόδειξη και σε πολλά άλλα

Μα δε με παρεξενευτήκαμε με αυτο το στυλ προώθησης!! Απλως γελάσαμε λιγάκι με τη hol.. Πλάκα καναμε... Ωχουυυυυυυυυυυυυυυυ :p :p :p :p

nnn
04-12-06, 23:06
Διαφημίση!! σου λέει το να βάλω την διαφημιση πχ στο τάδε κανάλι θέλω τόσα, το να βάλω την διαφημισή στο πακέτο της τάδε πιτσαριάς τόσο, οπότε η επιλόγη ειναι απλή
Σίγουρα και θα τη δει και μεγαλύτερο κοινό.
Άλλωστε και η συζήτηση που κάνουμε εδώ δείχνει ό,τι η διαφήμιση είναι πιασάρικη.

Patentman
04-12-06, 23:10
Αυτο ειναι που λεμε "πακετο".

Εχει σοβαρα διαφημιση σε πιτσα;

Συμφώνω, απλά το έχω δει πριν απο 8 χρόνια στο εξωτερικό, στην αρχή μου κάθησε κάπως, μετά όμως το μαθαίνεις

Διαφημίση!! σου λέει το να βάλω την διαφημιση πχ στο τάδε κανάλι θέλω τόσα, το να βάλω την διαφημισή στο πακέτο της τάδε πιτσαριάς τόσο, οπότε η επιλόγη ειναι απλή

Εμενα δεν θα μου καθοταν καλα να αγοραζω πιτσα και να γινομαι θυμα διαφημισης.
Βομβαρδιζομαστε καθημερινα με διαφημισεις, οχι να τις παιρνουμε με το ετσι θελω ενω πληρωνουμε.

Δεν υπαρχει καμια σχετικη διαταξη απαγορευσης; :hmm:

alwaysalone
04-12-06, 23:13
Σίγουρα και θα τη δει και μεγαλύτερο κοινό.
Άλλωστε και η συζήτηση που κάνουμε εδώ δείχνει ό,τι η διαφήμιση είναι πιασάρικη.

Σημασία εχει να αποδώσει, κατι που μαλλον δε θα γινει, γιατι οι καταναλωτές δεν τρώνε κουτόχορτο.. (ισως μονο πιτσες) ;)

sdikr
04-12-06, 23:13
Αυτο ειναι που λεμε "πακετο".

Εχει σοβαρα διαφημιση σε πιτσα;


Εμενα δεν θα μου καθοταν καλα να αγοραζω πιτσα και να γινομαι θυμα διαφημισης.
Βομβαρδιζομαστε καθημερινα με διαφημισεις, οχι να τις παιρνουμε με το ετσι θελω ενω πληρωνουμε.

Δεν υπαρχει καμια σχετικη διαταξη απαγορευσης; :hmm:

Νομίζω πως όχι

αλλώστε τόσος κόσμος αγοράζει τα κινήτα με το σήμα πχ της εταιριάς τηλέφωνιας! ή ακόμα μέχρι τώρα με την διαφημισή της κατασκευάστριας πχ το κινήτο ελεγε nokia, εσύ είσουν μια ζωντάνη διαφημιση!

Patentman
04-12-06, 23:17
Εδω ειναι που ταιριαζει το "αμα ημουν πρωθυπουργος για μια μερα..."

Τα κινητα υποτιθεται οτι ειναι δωρεαν απο την εταιρια κινητης ή σε καλυτερη τιμη ή απλα εχουν εμπλουτισμενο μενου (ειδικη εκδοση) και (προ)ερχονται απο αυτην, εξου και το λογοτυπο.
Διαλεγεις και παιρνεις, δεν παραγγελνεις κατι τηλεφωνικα και αυτοματως δεχεσαι διαφημιση.

BlindG
04-12-06, 23:43
Γιατί;
εμένα η πιτσά με ενδιαφέρει, οχι το κουτί

Τραβηγμένο παράδειγμα Νο1: Σου φέρνουνε κουτί σαν το κουτί της "Σαπίλας και Σκουριάς 38"... Είσαι σίγουρος οτι θες να φας πίτσα από εκεί μέσα?

Τραβηγμένο παράδειγμα Νο2: Σου φέρνουνε κουτί που λέει "Να πεθάνει ο ΟΤΕ". Τρως πίτσα από 'κεί? :p

Ατράβηχτο παράδειγμα : σου φέρνουνε κουτί με διαφήμιση hotline... Μήπως κάτι δεν πάει καλά???

Αλλά ξέρω τι χρειάζεσαι εσύ μόλις ανέβω πάνω (:-k)

Συμφωνώ με τον Υποκαλωσηρθάτηγο (όχι, ΔΕΝ είναι paste, είναι Σεβασμός στην Ιεραρχεία -*ΓΝΤΟΥΠ* :cool: ) οτι μας "βαράει" επειδή είναι πρώτη φορά (ε, πρώτη φορά το είδα!). Όσο για αυτό που λέει ο Patentman, well, κυκλοφορούμε με σακούλες καταστημάτων που έχουν λογιών λογιών διαφημίσεις πάνω τους που δεν είναι απαραίτητα απ'το προϊόν(ή το κατάστημα) που κάναμε την αγορά. Δεν ξέρω. Απλά δεν μου αρέσει να βλέπω διαφημίσεις ΠΑΝΤΟΥ, πάντως.

Δηλαδή, υπάρχουν κάποια μέρη που -όπως και να το κάνεις- σε βαράει να δεις διαφήμιση. Και όχι, κύριε Jean Luc, το γεγονός οτι το κάνουν έξω δεν σημαίνει οτι πρέπει να το αντιγράψουμε ή οτι είναι και καλό :what:

sdikr
04-12-06, 23:47
Τραβηγμένο παράδειγμα Νο1: Σου φέρνουνε κουτί σαν το κουτί της "Σαπίλας και Σκουριάς 38"... Είσαι σίγουρος οτι θες να φας πίτσα από εκεί μέσα?

Τραβηγμένο παράδειγμα Νο2: Σου φέρνουνε κουτί που λέει "Να πεθάνει ο ΟΤΕ". Τρως πίτσα από 'κεί? :p

Ατράβηχτο παράδειγμα : σου φέρνουνε κουτί με διαφήμιση hotline... Μήπως κάτι δεν πάει καλά???

Αλλά ξέρω τι χρειάζεσαι εσύ μόλις ανέβω πάνω (:-k)

Συμφωνώ με τον Υποκαλωσηρθάτηγο (όχι, ΔΕΝ είναι paste, είναι Σεβασμός στην Ιεραρχεία -*ΓΝΤΟΥΠ* :cool: ) οτι μας "βαράει" επειδή είναι πρώτη φορά (ε, πρώτη φορά το είδα!). Όσο για αυτό που λέει ο Patentman, well, κυκλοφορούμε με σακούλες καταστημάτων που έχουν λογιών λογιών διαφημίσεις πάνω τους που δεν είναι απαραίτητα απ'το προϊόν(ή το κατάστημα) που κάναμε την αγορά. Δεν ξέρω. Απλά δεν μου αρέσει να βλέπω διαφημίσεις ΠΑΝΤΟΥ, πάντως.

Δηλαδή, υπάρχουν κάποια μέρη που -όπως και να το κάνεις- σε βαράει να δεις διαφήμιση. Και όχι, κύριε Jean Luc, το γεγονός οτι το κάνουν έξω δεν σημαίνει οτι πρέπει να το αντιγράψουμε ή οτι είναι και καλό :what:

ααα ναι ξέχασα θέλουμε μονο τα καλά απο εξω:twisted:

BlindG
05-12-06, 00:07
Υπάρχει κανένας λόγος να θέλουμε ΚΑΙ τα κακά? :what:

Ή μήπως υπάρχει κάποιος κανόνας (εκτός απ'το αξίωμα οτι το Κεφάλαιο δεν έχει πατρίδα) που λέει οτι ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ πρέπει να μας έρθουν και αυτές οι "κακιές" συνήθειες? :what:

B3rny
05-12-06, 19:29
Παντως εγω οταν ειχα παει στη ΗΟL να κανω το κουμαντο για τη συνδεση μου,περιπου αρχες Ηλιου,ολοι εκει μεσα τρωγανε Pizza Hut^^

alwaysalone
05-12-06, 20:06
Παντως εγω οταν ειχα παει στη ΗΟL να κανω το κουμαντο για τη συνδεση μου,περιπου αρχες Ηλιου,ολοι εκει μεσα τρωγανε Pizza Hut^^

XAXA! :rofl: Να δείτε που αντι να αυξηθούν οι πωλησεις της ΗΟL, θα αυξηθούν οι πωλήσεις της πιτσας, γιατι ολοι θα πηγαινουν να δουν αυτο το περίεργο κιτρινο κουτακι..
:p

Cafeeine
05-12-06, 20:46
Αχεμ.. Εδώ και χρόνια δεν έχετε σταμπάρει διαφημίσεις στα εισητήρια του μετρό;

Δεν έχετε πετύχει αποδείξεις σουπερμάρκετ με διαφημίσεις απο πίσω πολύ πριν την αττική οδο;

Πριν απο κανα 3μηνο παρείγγειλα μια Dominos και μου φέραν το κουτί με ενα τεράστιο λογότυπο της trident και είχε και μια τσιχλα δώρο.

Δεν είναι καθόλου καινούργια τα στοιχεία αυτά.


Τώρα για το πόσο θα με χάλαγε να δω το λογοτυπο της HOL στην πίτσα μου, ας βγάλει η Pizza hut online παρακολούθηση τηε παραγγελίας μου να εντυπωσιαστώ
Παραγγελία ΠΠ633885-3432/3:
ο πιτσαδόρος μόλις έστριψε στην Βουλιαγμένης και θα κατααφτάσει προς την οικία σας σε 13.3 λεπτα, αν δεν υπάρχει κίνηση


Μου ανοίξατε την όρεξη τώρα.... www.pitses-o-babis.gr <click>

Pegas
06-12-06, 00:17
Να λετε παλι καλα που ειναι το logo της ΗΟL. Φανταστειτε να ερχοταν το κουτι της pizza με το logo του ΟΤΕ πανω :P

alwaysalone
06-12-06, 00:46
Να λετε παλι καλα που ειναι το logo της ΗΟL. Φανταστειτε να ερχοταν το κουτι της pizza με το logo του ΟΤΕ πανω :P

Υπαρχει και χειρότερο! Το κουτι της πιτσας, εκτος απο το λογοτυπο του ΟΤΕ, να εχει πανω τον Χατζηγιάννη να παιζει online ποδοσφαιρο στο pc, και παραλληλα να τρώει πιτσα!!!

Α και εκτος απο coca cola 1,5 λίτρα, δωρο ενα singlaki με το τραγουδι "Ολαααα ή τιποτααααα"...

cpu0
08-12-06, 01:06
Υπαρχει και χειρότερο! Το κουτι της πιτσας, εκτος απο το λογοτυπο του ΟΤΕ, να εχει πανω τον Χατζηγιάννη να παιζει online ποδοσφαιρο στο pc, και παραλληλα να τρώει πιτσα!!!

Α και εκτος απο coca cola 1,5 λίτρα, δωρο ενα singlaki με το τραγουδι "Ολαααα ή τιποτααααα"...
:D καλόόό!!:worthy: ή μαλλον φρικτό! γ@μώ την καταναλωτική μου κενωνία:respekt:

netlag
08-12-06, 06:30
απλα εχουν εμπλουτισμενο μενου (ειδικη εκδοση)

απεμπλουτισμενο θες να πεις μαλλον. Αυτο και αν ειναι αισχος, παιρνεις κινητο με διαφορες δυνατοτητες και η εταιρεια το κλειδωνει ωστε να δεχεται μονο data (ringtones, screensavers κλπ) επι πληρωμης.

Σχετικα με το θεμα για την pizza hut, δεν ειμαι αντιθετος. Υπαρχουν χιλιαδες χειροτεροι και επικινδυνοι τροποι διαφημισης.

πχ. Τα λεωφορεια που ειναι "διακοσμημενα" με τεραστιες φωτογραφιες ημιγυμνων μοντελων και κυκλοφορουν αναμεσα μας. Ευκολα γινεσαι καπως ετσι :shock: :shock: :shock: και ακομα πιο ευκολα μπορεις να καταληξεις σε καποιο χαντακι αν οδηγας. Οι τεραστιες γιγαντο-διαφημισεις on/off road ειναι εξισου επικινδυνες κλπ κλπ

Tem
08-12-06, 09:20
ενδιαφέρουσες εξελίξεις στον χώρο του ADSL :rolleyes:

dragonfighter
12-12-06, 13:48
Να λετε παλι καλα που ειναι το logo της ΗΟL. Φανταστειτε να ερχοταν το κουτι της pizza με το logo του ΟΤΕ πανω :P


Φρίκη! :rofl: :rofl: :rofl:



απλα εχουν εμπλουτισμενο μενου (ειδικη εκδοση)απεμπλουτισμενο θες να πεις μαλλον.

Ουράνιο είναι; :rofl:

mephisto
12-12-06, 14:30
εμεις που ειμαστε και συνεργατες ακομα μια πιτσα δεν ειδαμε...:p

Tem
12-12-06, 18:08
πριν απο λίγη ώρα παρήγγειλα ADSL Pizza hut Hibox :p

http://img183.imageshack.us/img183/4954/dsc00106mo2.jpg

Αλλη αίσθηση στο κίτρινο κουτί:oneup: :closed:

ssonic
12-12-06, 18:17
Να δω πότε θα βγει διαφήμιση που θα λέει:

Με ταχύτητες μόνο από 768Kbps
και τιμές μέχρι και 41,44€ :p

euri
12-12-06, 18:38
Επόμενη κίνηση:

Αποστολή πίτσας ως email attachment για τους συνδρομητές της υπηρεσίας HiBox.


From: Pizza Hut, Kalamaria
To: euri
Attachments: Super Supreme Cheesy Crust

Your attachements are ready to be sent.

mikeone
12-12-06, 19:13
@Tem! πάλι καλά δεν έβγαλες και την pizza φωτό γιατί έχουμε μια πεινα twwwra :P

Tem
12-12-06, 23:10
πολύ καλή ιδέα πάντως η διαφήμιση σε κουτί . Εντυπωσιακή θα έλεγα.
Το κίτρινο κουτί μου φάνηκε καλύτερο από το παραδοσιακό της Pizza Hut:)

Mikeone κάνε κι εσύ καμμιά παραγγελία :p

dragonfighter
13-12-06, 13:29
Πάντως αν η πίτσα είναι τόσο καλή όσο οι υπηρεσίες της hol...
Εμένα πάντως μου κόπηκε η όρεξη...
:rolleyes:

BlindG
13-12-06, 13:52
euri:

Ε, όχι και cheesy crust!! :angryr: Δεν λέει τίποτα :p
Από την άλλη, υπάρχει και η philadelphia crust, η οποία είναι και ΑΨΟΓΟ ψωμοτύρι και για την επόμενη μέρα :D :D :D


dragonfighter:
Για την HOL, σε αφήνω να διαβάσεις εδώ, καθ'ότι δεν έχω :p Όσο για την hut, αν ξέρεις τι σου αρέσει και το παραγγείλεις, όλα ok :up: (stay away from "makaronia fournou" :p Πλήρης αποτυχία :p Πολύ βουτυρολίπος για το τίποτα :whip: )

Xguru
13-12-06, 14:04
Tο νέο ΤS της ΗΟL:
IF user's monthly volume<20G grant 6 σκορδόψωμα!:lol:

harris
13-12-06, 15:31
Tο νέο ΤS της ΗΟL:
IF user's monthly volume<20G grant 6 σκορδόψωμα!:lol:
:rofl::rofl::rofl::rofl:

Κορυφαίος!!!!!!!!!!!!!!! :respekt:

Tem
13-12-06, 17:26
Tο νέο ΤS της ΗΟL:
IF user's monthly volume<20G grant 6 σκορδόψωμα!:lol:
γιατι πρέπει να υπάρχει και ανταμοιβή :lol::lol::lol::lol:

dragonfighter
14-12-06, 13:39
:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
Καλό!!!

customer
16-12-06, 10:19
Ειναι φανερο οτι η Hut δεν γνωριζει τιποτα για την μεγαλη κοροιδια του τραφικ σειπινγκ.

harris
16-12-06, 19:27
Ειναι φανερο οτι η Hut δεν γνωριζει τιποτα για την μεγαλη κοροιδια του τραφικ σειπινγκ.

:rofl::rofl::rofl::rofl:

Αυτό θα πει "κόλλημα"!!! Ο ορισμός!!! :worthy:

:p

nikos1984
25-12-06, 22:26
O ιος χτυπισε και το Ηρακλειο Κρητης! Κατω απο τα λαζανια και 1 διαφημιστικο Hibox.

manoulamou
26-12-06, 00:22
Δηλαδη εμεις και η περεστρόικα ;)
απολαμβανουμε τις χαρες της (http://www.pizzahut.gr/):cool:
http://images.google.gr/images?q=tbn:VijJ1NCVob3t1M:http://lostseouls.com/blog40/pizza%2520hut%2520kids.jpg
Λετε να εχει την ιδια καταληξη και το hibox:p ???

@ ADSLgr.com All rights reserved.