PDA

Επιστροφή στο Forum : Επιλογή παρόχου HOL στα Ιωάννινα



digiforce
03-07-12, 10:18
Καλημέρα σας. Μία φίλη μου μετακομίζει στα Γιάννενα και καθότι δεν έχει internet αυτή τη στιγμή εκεί μου ζήτησε τη γνώμη μου για το ποίον πάροχο να επιλέξει. Φυσικά όπως γνωρίζουμε όλοι, σε κάθε πόλη ξεχωρίζει και διαφορετικός πάροχος για τις υπηρεσίες του. Θα ήθελα λοιπόν να μάθω αν αξίζει να βάλει HOL καθότι έχει και φθηνό τιμολόγιο για πακέτο μόνο Internet ή αν έχει να προτίνει κανείς κάτι άλλο. Πάντως από γενικές συζητήσεις και με γνωστούς οι απόψεις για την HOL διήστανται! Ευχαριστώ πολύ προκαταβολικά.

alex24
03-07-12, 11:48
Πακέτο μονο ιντερνετ δεν υπαρχει σε κανένα πάροχο.Τωρα η τιμές της hol ξεκινάνε απο 24,70 και πανω εκτος εαν εχεις κινητο vodafone που παίρνεις μια παραπάνω έκπτωση.Η hol εχει πολυ καλη εξυπηρετηση και απο ταχυτητα ειναι ανάλογα την περιοχη.Παντως σε γενικό πλαίσιο υπάρχουν και άλλες εταιριες αρκετα πιο φθηνοτερες.Στα Ιωαννινα εγώ ημουν αρκετα ευχαριστημένος με την εταιρια.

bourinio
28-03-13, 14:21
ΕΧΟΥΜΕ 2013.ΕΧΕΤΕ ΚΑΝΕΝΑ ΝΕΟ ΑΠΟ ΤΗΝ HOL ΤΩΡΑ...ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΗ???ΕΓΩ ΑΝΑΤΟΛΗ ΜΕΝΩ,ΟΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΕΚΕΙ Η ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΩΡΑ. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

@ ADSLgr.com All rights reserved.