PDA

Επιστροφή στο Forum : Πανίνι SUPERLEAGUE 2012-13



Σελίδες : [1] 2 3 4 5

SKYCAPTAIN
03-07-12, 14:06
Παιδιά, αν και είναι ακόμα πολύ νωρίς και τρέχουν αυτήν την περίοδο άλλες συλλογές, ορμώμενος από την πανηγυρική και παρασκηνιακή (όπως υποστηρίζουν κάποιοι βεβαίως βεβαίως) άνοδο του Πλατανιά στη Superleague (οι άλλες 2 ομάδες είναι ο Πανθρακικός και η Βέροια) και επειδή αυτό δεν έχει ξανασυμβεί οπότε η συλλογή είναι Super συλλεκτική με σήμα Πλατανιά κλπ., ανοίγω από τώρα το forum και σας θέτω ευθέως το ερώτημα: πόσοι και ποιοί θα μαζέψουν σήμα Πλατανιά και τη συλλογή εκτός ασφαλώς από τον υποφαινόμενο;

vectivus
03-07-12, 14:07
Καποιος δεν κρατιεται μου φαινεται!!!! :D

pavlex
03-07-12, 14:13
εννοειτε οσοι μαζευαμε της προηγουμενες .

Christoforos
03-07-12, 21:12
Αυτό αγαπητέ SKYCAPTAIN ίσως είναι και το μονο συλλεκτικό που θα έχει αυτό το album,γιατί με τα roster που θα δούμε τη νέα χρονια.... :P τα τελευταία 8 χρονια έπαιζαν στη Super League Ριβάλντο, Cisse, Gilberto Silva, Κοβάσεβιτς, Λυμπερόπουλος....Τώρα έχει Toche, Σιαλμά και Modesto!!!

Giorgio sak
04-07-12, 21:50
Κάθε φορά που μαζεύω άλμπουμ ελληνικού πρωταθλήματος, το παίρνει ο Ολυμπιακός. Λέω να αφήσω να περάσει κάποιο διάστημα και αν ο Παναθηναικός είναι ανταγωνιστικός, θα το αναβάλλω. Αν είναι χαμένη υπόθεση έτσι κι αλλιώς, θα το ξεκινήσω νωρίς.:p

DM_TONIS
05-07-12, 13:16
και βεβαιως αναμενω την συλλογη..χαιρομαι για πλατανια ελπιζα για καλλονη(πατριδα)αλλα δεν πειραζει!!αλλα απο την αλλη θα ειναι γεματο με πιου παικταραδες..σε λιγο το κυπριακο θα εχει πιο αξια!!

_Filippos_
06-07-12, 19:51
Λογικά θα μαζέψω κ εγώ.

Το θέμα είναι το τι άλμπουμ θα φτιάξουν φέτος, που το πρωτάθλημα όσο πάει και φτωχαίνει...

marisi777
12-07-12, 18:12
που ναι ο Πίου, οέο που ναι ο Πίου???

Giorgio sak
12-07-12, 20:10
Μην ανησυχείς, θα έχει πολλούς...

pavlex
22-08-12, 16:17
το σαβ/κο αρχιζει η σουπερλιγκα και η εφημεριδα γκολ την παρασκευη στις 24 εχει ενθετο περιοδικο, οσοι ενδιαφερεστε,
http://www.gazzetta.gr/newsstand/paper/259/267/20120822?newspaper=back
επισης και χτες που ειναι ακομα στα περιπτερα η στοιχηματικη ματς μονευ εχει αφιερωμα για σ/λιγκα,και για ιταλια,γερμανια.
Αλλα να δουμε πως θα αρχισει το πρωταθλημα,οι μισες ομαδες δεν πηραν το οκ απο την εποκαι με θυμιζει μια ιστορια κομικς ποδοσφαιρου "το κουτσα κουτσα προς της δοξα'', που διαβαζα εφηβος στο περιοδικο μπλεκ την δεκαετια του 80,αν εχει καποιος τευχη που δεν τα θελει,ΤΑ ΘΕΛΩ!

pavlex
26-08-12, 13:13
και λιγο χιουμορ για το προσωρινο πρωταθλημα

http://www.gazzetta.gr/newsstand/paper/259/267/20120826?newspaper=back

mikemike
27-08-12, 08:44
Αυτό αγαπητέ SKYCAPTAIN ίσως είναι και το μονο συλλεκτικό που θα έχει αυτό το album,γιατί με τα roster που θα δούμε τη νέα χρονια.... :P τα τελευταία 8 χρονια έπαιζαν στη Super League Ριβάλντο, Cisse, Gilberto Silva, Κοβάσεβιτς, Λυμπερόπουλος....Τώρα έχει Toche, Σιαλμά και Modesto!!!

ΤΟΝ ΣΙΑΛΜΑ ΒΓΑΛΤΟΝ ΕΦΥΓΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ,
ΤΩΡΑ ΕΧΕΙ ΤΟΝ ΦΟΥΝΤΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΜΙΚΡΟΣ Η ΑΕΚ!
ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΥΤΟ ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙ Η ΑΤΡΟΜΗΤΑΡΑ ΤΟΥ ΝΤΟΥΣΑΝ ΜΠΑΓΙΕΒΙΤΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΕΔΩ ΤΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ!
ΑΤΡΟΜΗΤΑΡΑ ΟΜΑΔΑΡΑ!
ΠΡΩΒΛΕΨΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΝΙΚΗΤΗ ΤΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ!>>>?

marisi777
29-08-12, 13:54
έλα να βλέπω ελλείψεις και διπλά!!!!

αχαχχααχαχαχαχαχχαχαχαχαχα

mikemike
29-08-12, 14:46
ΑΠΟ ΟΚΤΩΒΡΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ!
ΕΧΩ ΔΙΠΛΟ ΤΟΝ ΠΙΟΥ ΤΟΝ ΑΝΤΑΛΛΑΖΩ ΧΧΧΑΧΑΧΑΑΧΧΑ:p

Christoforos
29-08-12, 14:47
ΤΟΝ ΣΙΑΛΜΑ ΒΓΑΛΤΟΝ ΕΦΥΓΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ,
ΤΩΡΑ ΕΧΕΙ ΤΟΝ ΦΟΥΝΤΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΜΙΚΡΟΣ Η ΑΕΚ!
ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΥΤΟ ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙ Η ΑΤΡΟΜΗΤΑΡΑ ΤΟΥ ΝΤΟΥΣΑΝ ΜΠΑΓΙΕΒΙΤΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΕΔΩ ΤΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ!
ΑΤΡΟΜΗΤΑΡΑ ΟΜΑΔΑΡΑ!
ΠΡΩΒΛΕΨΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΝΙΚΗΤΗ ΤΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ!>>>?

Περίπατο ο Ολυμπιακός θα το πάρει πιστεύω. Έχει καλύτερο roster και δυνατότερη έδρα από όλους. Θα πάρει και τα σφυριγματάκια του, είναι και με -2 ο άλλος... Άμα δεν γίνει έκπληξη αντίστοιχη του 2004-5 που ήταν όλοι ο ένας πιο χάλια από τον άλλον και τελευταία αγωνιστική κοιτάγαμε ζωντανή βαθμολογία μεταξύ 3 ομάδων, πιστεύω το πρωτάθλημα θα έχει κριθεί από Γενάρη.

Ναι όντως έφυγε ο Σιαλμάς, τεράστια απώλεια για το album! Δεν πειράζει όμως, έχει πολλούς άλλους ανύπαρκτους να ευτελίσουν τη συλλεκτική του αξία :P

mikemike
29-08-12, 15:00
Περίπατο ο Ολυμπιακός θα το πάρει πιστεύω. Έχει καλύτερο roster και δυνατότερη έδρα από όλους. Θα πάρει και τα σφυριγματάκια του, είναι και με -2 ο άλλος... Άμα δεν γίνει έκπληξη αντίστοιχη του 2004-5 που ήταν όλοι ο ένας πιο χάλια από τον άλλον και τελευταία αγωνιστική κοιτάγαμε ζωντανή βαθμολογία μεταξύ 3 ομάδων, πιστεύω το πρωτάθλημα θα έχει κριθεί από Γενάρη.

Ναι όντως έφυγε ο Σιαλμάς, τεράστια απώλεια για το album! Δεν πειράζει όμως, έχει πολλούς άλλους ανύπαρκτους να ευτελίσουν τη συλλεκτική του αξία :P

ΔΙΚΙΟ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΕΙΜΑΙ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΤΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΑΡΑ!

marisi777
29-08-12, 16:24
Εγώ θα το μαζέψω για τον Πλατανιά και μόνο!!!

mikemike
29-08-12, 16:54
ΧΑΧΑΧΑ ΤΟ ΕΙΔΑΤΕ ΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΣ ΕΧΟΥΝ ΜΠΕΙ ΜΕΣΑ ΠΛΑΤΑΝΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΝ ΧΑΧΑΧΑΑ :p
ΟΧΙ ΣΟΒΑΡΑ ΤΟ ΛΕΩ :p

marisi777
29-10-12, 00:57
ρε παιδιά ακόμα να βγει η ΣουπερΛίγδα?? Ανυπομονώ!!!

pavlex
29-10-12, 01:01
σε κανα μηνα ειπανε απο τον πηγασο στον γιαννη!

marisi777
29-10-12, 01:20
κάνα μήνα ακόμη?? απαπαπαπα

pavlex
29-10-12, 01:33
να βγει στην αγορα το τσαμπιον λιγκ και μετα! μετα ειναι και το ΝΒΑ και μερα ισως παιδικη συλλογη μετα,ποιος ξερει!

pao7
07-11-12, 01:12
ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΑ ΝΕΟ ΓΙΑ ΤΗ SUPERLEGUA 2012-2013??????

SKYCAPTAIN
12-11-12, 17:25
Τέλη Νοέμβρη και βλέπουμε η ανεπίσημη πληροφόρηση μέσα από Πήγασο. Γύρω στις 20 Νοέμβρη θα έχω νεώτερα...

pavlex
22-11-12, 17:47
το τραγουδι εναρξης της σουπερλιγκα 12 13 το γκολακι πιου
http://www.youtube.com/watch?v=MhxEMqtXAJ4&feature=player_embedded

SKYCAPTAIN
23-11-12, 17:04
Λοιπόν φρέσκα νέα: η συλλογή έρχεται οριστικά και αμετάκλητα τέλη Νοεμβρίου-αρχές Δεκεμβρίου, αρκετά νωρίτερα δηλ. σε σχέση με πέρσυ και πρόπερσυ! Τη στιγμή αυτή τυπώνονται τα άλμπουμς για να έρθουν μαζί με τις κούτες, μη γίνει πάλι κανένα μπέρδεμα όπως με το Champions League που ήρθαν πρώτα οι κούτες χωρίς τα άλμπουμς και καθυστέρησαν 15 μέρες να κυκλοφορήσουν. Για την ακριβή ημερομηνία θα έχω νεώτερα εντός της εβδομάδας.......

mikemike
24-11-12, 15:52
Λοιπόν φρέσκα νέα: η συλλογή έρχεται οριστικά και αμετάκλητα τέλη Νοεμβρίου-αρχές Δεκεμβρίου, αρκετά νωρίτερα δηλ. σε σχέση με πέρσυ και πρόπερσυ! Τη στιγμή αυτή τυπώνονται τα άλμπουμς για να έρθουν μαζί με τις κούτες, μη γίνει πάλι κανένα μπέρδεμα όπως με το Champions League που ήρθαν πρώτα οι κούτες χωρίς τα άλμπουμς και καθυστέρησαν 15 μέρες να κυκλοφορήσουν. Για την ακριβή ημερομηνία θα έχω νεώτερα εντός της εβδομάδας.......

ΑΞΙΟΣ!!!!!!!!!!!:)

pao7
24-11-12, 23:58
PE PAIDIA EXV KOLLHSEI ΛΙΓΑΚΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΩ ΣΤΟ SITE ΜΠΗΚΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΗΝ.,ΠΟΥ ΕΣΤΕΙΛΕ Ο PAVLEX.
ΘΥΜΗΣΤΕ ΜΟΥ ΠΩΣ ΜΠΑΙΝΩ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ SITE ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ::hmm:

gportho66
26-11-12, 12:19
PE PAIDIA EXV KOLLHSEI ΛΙΓΑΚΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΩ ΣΤΟ SITE ΜΠΗΚΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΗΝ.,ΠΟΥ ΕΣΤΕΙΛΕ Ο PAVLEX.
ΘΥΜΗΣΤΕ ΜΟΥ ΠΩΣ ΜΠΑΙΝΩ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ SITE ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ::hmm:

Ή ΣΤΗΝ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΠΑΝΩ ΔΕΞΙΑ ΓΡΑΦΕΙΣ: Η ΓΩΝΙΑ ΤΟΥ ΣΥΛΛΕΚΤΗ, ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΛΙΣΤΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΑΝΟΙΓΕΙ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΣΤΟ ΘΕΜΑ
΄Πανινι SUPERLEAGUE 2012-13΄ Ή ΑΠΟ ΤΟ LINK FORUM ΠΑΣ ΤΗΝ ΕΞΗΣ ΣΕΙΡΑ: Χαλαρή κουβεντούλα -> The Meeting point -> Η γωνιά του συλλέκτη -> Πανίνι SUPERLEAGUE 2012-13
))

pao7
05-12-12, 23:30
τι γινεται ρε παιδια κανα νεο ???????????????

gportho66
18-12-12, 16:56
ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΑΠΟ ΠΗΓΑΣΟ ΣΗΜΕΡΑ 18/12/2012!!
ΑΡΧΕΣ ΓΕΝΑΡΗ ΘΑ ΚΥΚΛΟΦΟΡΗΣΕΙ Η ΣΥΛΛΟΓΗ!!

SKYCAPTAIN
21-12-12, 01:21
ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΑΠΟ ΠΗΓΑΣΟ ΣΗΜΕΡΑ 18/12/2012!!
ΑΡΧΕΣ ΓΕΝΑΡΗ ΘΑ ΚΥΚΛΟΦΟΡΗΣΕΙ Η ΣΥΛΛΟΓΗ!!

Επιβεβαιώνω την παραπάνω πληροφορία: εκεί γύρω στα Φώτα θα βγει όπως πέρσυ. Ακόμα δεν ξέρουμε λεπτομέρειες (ενότητες, σύνολο αυτοκόλλητων κλπ.) αλλά μόλις μαθευτεί κάτι, θα δημοσιοποιηθεί άμεσα.

Giorgio sak
02-01-13, 22:14
Δηλαδή, μπορεί και μέσα στη βδομάδα;

marisi777
02-01-13, 22:26
από βδομάδα Γιώργη

gportho66
04-01-13, 21:55
Που προτεινετε να φτιαχτει η λιστα? εγω προτεινω και στα δυο με ταυτοχρονη ενημερωση για οποιον μπαινει στη λιστα αν δεν ειναι ηδη μελος εκει!

GB33
04-01-13, 22:17
ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟ ,ΟΜΑΔΑΡΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΛΑΤΑΝΙΑ ΓΙΑ ΧΑΡΗ ΤΟΥΣ ΘΑ ΑΣΧΟΛΗΘΩ ΦΕΤΟΣ ΜΕ ΤΗΝ ΣΥΛΛΟΓΗ.
ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙ Ο ΓΙΑΝΝΗΣ.ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΟΜΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΘΟΥΝ ΟΛΟΙ
ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΝΕΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΠΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ.

marisi777
05-01-13, 12:42
Που προτεινετε να φτιαχτει η λιστα? εγω προτεινω και στα δυο με ταυτοχρονη ενημερωση για οποιον μπαινει στη λιστα αν δεν ειναι ηδη μελος εκει!

όχι Γιάννη. καμία λίστα εδώ. όποιος ποστάρει στο τόπικ της σούπερλίγδας και αναρωτιέται τι γίνεται θα τον ενημερώνουμε με πμ.

μην ανοίξεις 2η λίστα. μόνο μία όπως πολύ σωστά έκανες.

ntso
05-01-13, 16:40
Θα μπορούσε κάποιος να στείλει και σε μένα ένα πμ; Αν κατάλαβα καλά, γίνεται κάποια νέα προσπάθεια για καινούριο σάιτ αφιερωμένο αποκλειστικά στις συλλογές της Πανίνι;

marisi777
05-01-13, 16:42
Θα μπορούσε κάποιος να στείλει και σε μένα ένα πμ; Αν κατάλαβα καλά, γίνεται κάποια νέα προσπάθεια για καινούριο σάιτ αφιερωμένο αποκλειστικά στις συλλογές της Πανίνι;

έχεις πμ Νικόλα

imperium
05-01-13, 18:07
αντε περιμενουμε να ερθει να κανουμε παραγγελια!!!
θαναι συλλεκτικο φετος ,ο ΠΑΟ εκτος δεκαδας :( και η ΑΕΚ να πεφτει :lol:

gportho66
05-01-13, 18:10
Ενταξει παιδια! μια λιστα! Αρα...ΟΣΟΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΝΑ ΜΠΟΥΝ ΣΤΗΝ ΛΙΣΤΑ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑΣ SUPER LEAGUE 2012-2013 ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΟΥΝ Π.Μ.!!!

marisi777
05-01-13, 18:11
αντε περιμενουμε να ερθει να κανουμε παραγγελια!!!
θαναι συλλεκτικο φετος ,ο ΠΑΟ εκτος δεκαδας :( και η ΑΕΚ να πεφτει :lol:

ποιος είναι ο Πάο ρε ξάδερφε? δε μου λέει κάτι... :rofl::rofl:

- - - Updated - - -


Ενταξει παιδια! μια λιστα! Αρα...

ΟΣΟΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΝΑ ΜΠΟΥΝ ΣΤΗΝ ΛΙΣΤΑ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑΣ SUPER LEAGUE 2012-2013 ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΟΥΝ Π.Μ.!!

όχι να μην σου στείλουν πμ. να τους στέλνουμε όλοι το λινκ να το κάνουν μόνοι τους....

imperium
05-01-13, 18:12
ποιος είναι ο Πάο ρε ξάδερφε? δε μου λέει κάτι... :rofl::rofl:

- - - Updated - - -

όχι να μην σου στείλουν πμ. να τους στέλνουμε όλοι το λινκ να το κάνουν μόνοι τους....

:spam: :chair: :hit:

SKYCAPTAIN
05-01-13, 18:41
όχι να μην σου στείλουν πμ. να τους στέλνουμε όλοι το λινκ να το κάνουν μόνοι τους....

Σωστά τα λες αλλά δεν χρειαζόνταν να γράψεις αυτό που έγραψες έτσι όπως το έγραψες. Κατάλαβες τι εννοώ φαντάζομαι...

marisi777
05-01-13, 19:12
Σωστά τα λες αλλά δεν χρειαζόνταν να γράψεις αυτό που έγραψες έτσι όπως το έγραψες. Κατάλαβες τι εννοώ φαντάζομαι...

εγώ σωστά τα έγραψα. τώρα εσύ γιατί κατάλαβες άλλο δε ξέρω.

SKYCAPTAIN
05-01-13, 23:20
εγώ σωστά τα έγραψα. τώρα εσύ γιατί κατάλαβες άλλο δε ξέρω.

Οκ, αν νομίζεις ότι είναι σωστό να τα δίνουμε όλα φόρα παρτίδα και δεν εντοπίζεις κάποιες λέξεις ή μάλλον μια λέξη που θα μπορούσες να παραλέιψεις, τι να πω; Δεν μπορώ να στο κάνω πιο λιανά: (μέχρι εκεί που λες για πμ και βάζεις . τα λες πολύ σωστά. Η επόμενη πρόταση θεωρώ ότι είναι περιττή αφού το πμ περικλείει αυτό που θες να πεις) φαντάζομαι να καταλαβαίνεις τι εννοώ...

gportho66
06-01-13, 06:00
Βρε παιδια! αμαν... οποιος ενδιαφερθει για σ.λ. και μου στειλει π.μ. σ'αυτο το υποφορουμ θα του πω που τι πρεπει να κανει!(δεν ειναι μονο η εγγραφη και η εγγραφη στη λιστα, αλλα και ο τροπος πληρωμης-παραλαβης κλπ) Καθε πραγμα ειπαμε να το αναλαμβανει ενας για να μην μπερδευομαστε!
Αλλο πραγμα η ενημερωση για το νεο εξειδικευμενο χωρο και που πρεπει να γινει προς οποιοδηποτε πανινιστα εδω σε ολα τα υποφορουμ!
Δεν ειναι ανταγωνιστικος χωρος, αλλα συνεχεια μετα απο τον χωρο αυτον ως ο πλεον εξειδικευμενος για τον πανινικο κοσμο! Μην κανουμε πολυπλοκα τα πραματα και μην τα μεγενθυνουμε...

marisi777
06-01-13, 14:11
ακριβώς Γιάννη. παίζουμε με τις λέξεις μου φένεται. ούτε διαφήμιση έκανα ούτε τίποτα. τώρα γιατί ενοχλήθηκε με το λινκ δε μπορώ να καταλάβω. εδώ συνέχεια μιλάμε για αμέτρητα λινκ και ειδικά για ebay και κολήσαμε σε ένα συγκεκριμένο ποστάρισμα...

SKYCAPTAIN
06-01-13, 20:53
Βρε παιδια! αμαν... οποιος ενδιαφερθει για σ.λ. και μου στειλει π.μ. σ'αυτο το υποφορουμ θα του πω που τι πρεπει να κανει!(δεν ειναι μονο η εγγραφη και η εγγραφη στη λιστα, αλλα και ο τροπος πληρωμης-παραλαβης κλπ) Καθε πραγμα ειπαμε να το αναλαμβανει ενας για να μην μπερδευομαστε!
Αλλο πραγμα η ενημερωση για το νεο εξειδικευμενο χωρο και που πρεπει να γινει προς οποιοδηποτε πανινιστα εδω σε ολα τα υποφορουμ!
Δεν ειναι ανταγωνιστικος χωρος, αλλα συνεχεια μετα απο τον χωρο αυτον ως ο πλεον εξειδικευμενος για τον πανινικο κοσμο! Μην κανουμε πολυπλοκα τα πραματα και μην τα μεγενθυνουμε...

Γιάννη συμφωνώ απόλυτα! Δεν υπάρχει κανενός είδους ανταγωνισμού όπως σωστά λες, όλοι θέλουμε το καλύτερο για όλους! Ούτε κανενός είδους ενόχληση υπάρχει ούτε κάποιο κόλλημα και δεν μπορώ να καταλάβω πως βγήκε τέτοιο συμπέρασμα! Νομίζω ήμουν σαφής σε αυτό που εννοούσα δεν διέκρινα να έχω κάνει κανενός είδους λογοπαίγνιο... Όσον αφορά το e-bay δεν είναι το ίδιο πράγμα. Το κλείνω εδώ (για όποιες διευκρινίσεις -που θεωρώ ότι δεν χρειάζονται γιατί κάνουμε την τρίχα τριχιά- πμ). Περιμένουμε σήμα Πλατανιά εναγωνίως, χε χε χε!

imperium
07-01-13, 23:27
αυριο νομιζω θα εχουμε ευχαριστα νεα

@ ADSLgr.com All rights reserved.