PDA

Επιστροφή στο Forum : Tellas στα Χανια



Lovetrinity1983
05-12-06, 16:17
εχω ενα μηνα τελλας κ πιστευα μεχρι 3 μερες πριν οτι ειναι ι καλυτερη εταιρεια....μα εδω κ 3 μερες ενω συνεχιζω να κατεβαζω με 90kb(η συνδεση μου ειναι 768kbs) το ping εχει γινει αθλιο...ενω επαιζα wow με 200-250ms τωρα εχει φτασει 400-500ms...επιεικως απαραδεκτο για ενα παιχνιδι σαν το wow...απλα δεν μπορω να παιξω...σιγουρα φταιει η τελλας γιατι οταν βαζω παροχεα hol(εχω 2-3 dsl για να testarw)πεφτει παλι περπιπου στο 200ms...μπορω να κανω κατι για να φτιαξω το ping???

hemlock
05-12-06, 16:31
Τα 90KBs ειναι αριστο κατεβασμα ,μην εχει κανενα παραπονο με αυτο...
Οσο για τα pings το αφηνω ασχολιαστο:(

Anarki
10-12-06, 03:37
Που στα Χανιά είσαι και πάει τόσο καλά να μετακομίσω εκεί; :p
Όσο για το ping, με 400-500 παίζεις άνετα WoW εκτός αν είσαι healer, μπορεί να σου ψοφάει κόσμος αν αργείς εκεί :p

2048dsl
10-12-06, 09:12
εχω ενα μηνα τελλας κ πιστευα μεχρι 3 μερες πριν οτι ειναι ι καλυτερη εταιρεια....μα εδω κ 3 μερες ενω συνεχιζω να κατεβαζω με 90kb(η συνδεση μου ειναι 768kbs) το ping εχει γινει αθλιο...ενω επαιζα wow με 200-250ms τωρα εχει φτασει 400-500ms...επιεικως απαραδεκτο για ενα παιχνιδι σαν το wow...απλα δεν μπορω να παιξω...σιγουρα φταιει η τελλας γιατι οταν βαζω παροχεα hol(εχω 2-3 dsl για να testarw)πεφτει παλι περπιπου στο 200ms...μπορω να κανω κατι για να φτιαξω το ping???

90κβ με γραμμη 768/128 μια χαρα εισαι και ουτε στον παππα να το πεις.τωρα οσο αναφορα το πινγκ μια ειναι η λυση.ΚΟΨΕ ΝΑ ΠΕΖΕΙΣ WOW.αλλος ενα καμμενος παιχτης.(πλακα κανω):)

Lovetrinity1983
11-12-06, 22:12
οπως ειπα κατεβαζω μια χαρα...ειμαι στην περιοχη χαλεπα αν σου λεει κατι!
με 500ms απλα δεν μπορεις να παιξεις wow στο naxxramas....κ ναι ειμαι healer....btw πηγα στο οτε να ρωτησω...οπως παντα κανεις δεν ηξερε...κ μου την ειπαν κ απο πανω...ρε φιλε με 90kb κατεβαζεις κ εχεις παραπονα???ναι ρε παιδια εχω παραπονα...πληρωνω κ παραπανω λεφτα επειδη εχω 2 χρονια dsl κ αντι να μου κανουν εκτωπεις κ να με βαλουν σε κανα καλο πακετο μου λενε οτι πρεπει να κοψω την γραμμη κ να κανω νεα συνδεση....πραγμα που δεν προκειται να κανω γιατι δεν θα μου το ξανασυνδεσουν ποτε...αυτα.....

Andreasgr
14-12-06, 11:51
Γιατί ρε φίλε παίζεις με τον πόνο μας... και εγώ είμαι κοντά σου... περιοχή παλιού νοσοκομείου αλλα καταβάζω στα καλύτερα του με 50 και με χιλιάρα γραμμή. Να έχω το δικό σου download και ας δεκαπλασιαστεί το ping... :(

@ ADSLgr.com All rights reserved.