PDA

Επιστροφή στο Forum : torrent



balandis
08-07-12, 01:59
καλησπερα..γιατι μου λεει οτι ο δισκος υπερφωρτοθηκε...μερικες φορες κολλαει τελειως ...το βγαζει κατω που λεει dht.....eixe na moy to kanei poly kairo και μετα σερνεται..η ταχυτητα και μετα επανερχεται η κολλαει για αρκετη ωρα....βοηθεια!!!:hmm:

Seitman
08-07-12, 11:02
Μάλλον γιατί άρχισε να γεμίζει ο δίσκος σου.
Επίσης κοίτα κάπου στις επιλογές να μην είναι ενεργή η επιλογή της δέσμευσης του χώρου στον δίσκο, γιατί έστω και αν δεν έχει κατέβει το torrent, καταλαμβάνεται όλο το μέγεθός του στον σκληρό.

balandis
08-07-12, 11:55
καλως το παλικαρι!!!!!ευχαριστω δηλαδη να απενεργοποιησω το DHT ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΚΟΜΒΟΙ??

x_undefined
08-07-12, 12:17
Ψάξε στις ρυθμίσεις και μείωσε το cache.



δηλαδη να απενεργοποιησω το DHT ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΚΟΜΒΟΙ??

Ποιος το είπε αυτό; :what:

Seitman
08-07-12, 12:18
Όχι... Καμία σχέση.
Είναι στις ρυθμίσεις σχετικά με τους φακέλους αποθήκευσης.

balandis
08-07-12, 16:56
οκ!!!θα το ελενξω ευχαριστω και παλι!!!:oneup:

balandis
16-07-12, 19:50
μπορει καποιος να μου πει που ειναι....τι να κανω???εχω 117 giga ελευθερα απο 160...το κανει για λιγο αναλογως δηλαδη και μετα επανερχεται...οποτε κατεβαζω καινουργιο τορρεντ μπουκωνει και λεει ο δισκος υπερφωτοθηκε και κατεβαζει ελαχιστα πχ ...10κλβς και μετα επανερχεται.οποιος ξερει ποια ρυθμιση ειναι και που ακριβως να μου πει...βοηθεια!!!!!

vasilis_val
16-07-12, 20:13
η τελευταια εκδοση εχει καποιο προβλημα και το κανει,καπου διαβασα οτι θα βγει καινουργια που θα το διορθωνει...κατεβασε μια πιο παλια εκδοση του utorrent....με την 3.1.2 εγω ειμαι ΟΚ!

balandis
16-07-12, 20:18
χιλια ευχαριστω αλλα χρησιμοποιω την 2.2 και 2.2.1 και μου πανε σφαιρα...ειχα βαλει την 3 και σερνοτανε θα το βαλω να δουμε....

@ ADSLgr.com All rights reserved.