PDA

Επιστροφή στο Forum : Target URL



folias
11-07-12, 10:34
χαίρετε θέλω να δημιουργήσω ένα domain name μέσω της dom.gr.σε κάποιο σημείο μου βγάζει target url εκεί δεν ξέρω τι να του βάλω έψαξα στο νετ και βρήκα αυτό για το τι είναι το συγκεκριμένο:



104551




The target url is an internal link that points to a webpage you want to appear in the search results, driven by your target keywords. This is an important factor in SEO.


και έρχομαι εγώ και λέω τι target url να βάλω για να έχω μεγαλύτερες πιθανότητες να μου βγάζει το σίτε μου η μηχανή αναζήτησις ?παίζει ρόλο και το τι domain να βάλω βάση στατιστικών αναζήτησις στο google?



έχω μπερδευτεί μπορείτε να βοηθήσετε?

NoMoreDos
11-07-12, 10:56
Άλλο αυτό το target url,θέλει εκεί να βάλεις την πραγματική διεύθυνση της ιστοσελίδας σου που θα αντικατασταθεί με το «ό,τι βάλεις».dom.gr

folias
11-07-12, 10:59
ok επιλέγω ένα domain και το βάζω τι πιθανότητες έχω να αυξήσω την μηχανή αναζήτησις να βγάζει το σιτ? όπως κατάλαβες είμαι λίγο άσχετος με το όλο θέμα και το ίντερνετ δεν με βοήθησε και πολύ αντίθετα μπερδεύτηκα περισσότερο με της μηχανές αναζήτησης seo κλπ.

x_undefined
11-07-12, 17:16
Έχεις ήδη δημιουργήσει και ανεβάσει το site σε κάποιον host;
Το SEO θα το βοηθήσεις στον τομέα: 'meta tag settings'

folias
11-07-12, 18:53
ναι και ζητάει να κάνω αναβάθμιση σε προ.κάπου διάβασα ότι μπορείς να πειράξεις κάποιο target group και να αύξησης την πιθανότητα να βγαίνει στο google αληθεύει?


http://kathariotita.weebly.com/tauiota-kappaalphanuomicronupsilonmuepsilon.html

@ ADSLgr.com All rights reserved.