PDA

Επιστροφή στο Forum : Η Ουκρανία δεν αντέχει τήν νίκη της Ρουσλάνα στήν Eurovision



lacoste
20-05-04, 01:13
Δυσβάσταχτο το κόστος της επόμενης διοργάνωσης?

"Πονοκέφαλο" στο Κίεβο, φαίνεται ότι προκαλεί η διοργάνωση, το 2005, του 50ου διαγωνισμού τραγουδιού της Eurovision. Μπορεί η 19χρονη Ρουσλάνα, να έφερε τη χώρα της στην κορυφή της Ευρώπης, όμως η κρατική τηλεόραση της χώρας UT1 αλλά και ο ίδιος ο Δήμαρχος της πόλης, υπογραμμίζουν ότι δεν υπάρχει χώρος που να μπορεί να φιλοξενήσει την επόμενη διοργάνωση."Ο χρόνος είναι λίγος, ούτε ένας χρόνος" τόνισε ο Δήμαρχος Αλεξάντερ Ομετσέλνο, ενώ μαζί του συμφώνησαν και οι εκπρόσωποι της κρατικής τηλεόρασης. "Δεν έχουμε ένα στάδιο κατάλληλο για τη διοργάνωση.
Θα χρειαστεί είτε ριζική ανακαίνιση στο Παλαί ντε Σπόρ του Κίεβου, είτε να κατασκευάσουμε ένα καινούριο στάδιο" ανέφεραν οι άνθρωποι του δικτύου UT1.Αμεση υπήρξε η παρέμβαση του πρωθυπουργού της χώρας, Βίκτορ Γιανούκιβιτς ο οποίος διαβεβαίωσε ότι η χώρα του θα κάνει ότι είναι δυνατό, προκειμένου να φέρει εις πέρας άρτια την επόμενη διοργάνωση.

moralas
20-05-04, 01:16
χαχαχαχαχαχαχαχα εγω λεω να βαλουμε ολοι απο 1 ευρο για χαρη της ρουσλανας. (με το αζημειωτο βεβαια, πχ. μια επισκεψη κατοικον της ιδιας :mrgreen: )

dantouan
20-05-04, 01:19
Εγω δινω και μεχρι 50 ευρω:wink: :wink: :mrgreen: για να μπορεσει του χρονου η Ουκρανια να διοργανωσει μια αψογη eurovision :lol:

HellV1L
20-05-04, 01:36
εγω δινω το τριτο το μακρυτερο για να κατσει πανω η ρουσλανα......... :twisted:
(πλακα πλακα ρε παιδια επιδη εχω παει στην ουκρανια εχει κατι γυναικαρες μουρλια... εχω δοκιμασει και ξερω... :D )

ο μεσος μηνιαιος μισθος εκει ειναι περι τα 80 Ε... φανταστειτε τωρα... :D

aesir
20-05-04, 01:43
LewnDoS, Ξέχασες να πεις οτι οι γυναικες εκει πάνω ειναι και ντερεκια με ατελειωτα πόδια...... :mrgreen:

HellV1L
20-05-04, 01:46
κοιταξε... επιδη εχω και αρκετο μποι δεν βρηκα καμια ψηλοτερη απο μενα... :D

PReD
20-05-04, 02:50
Μα καλά δεν το σκέφτηκαν αυτό πιο πριν???

Που πας με τοοοοοσο ωραίο τραγούδι που είσαι σίγουρος οτι θα κερδίσει αφού καταβάθος ξέρεις οτι αν κερδίσεις δεν θα ξέρεις τι να κάνεις...

Τεσπα... Και πολύ ασχοληθήκαμε

blizard
20-05-04, 04:44
Και εμείς αν κερδίζαμε πέρσι τον διαγωνισμό, που θα τον κάναμε φέτος που όλα είναι μισοτελειωμένα?
Γιαυτό και στείλαμε τοσο άχρηστο τραγούδι, μην έχουμε κάνα απρόοπτο :P

Born_loser
20-05-04, 10:43
Παλι καλά που έχασε ο Σακης,και γλυτώσαμε αυτά τα έξοδα.
Btw,η χορογραφία του νικήτριου τραγουδιού ήταν φαιδρή,κάτι απο Ρακιντζή μου θύμισε :wink:

kwstas_pap
20-05-04, 11:58
κάτι μου θυμίζει αυτό... κάτι που θα γίνει ο κόσμος να χαλάσει σε 2 μήνες στην Αθήνα !

ronaldinio
20-05-04, 12:48
Να το τραβήξω λίγο;

Λοιπόν, η Ουκρανία τελικά δηλώνει αδυναμία να διοργανώσει την επόμενη Eurovision και μετά από λίγο τιμωρούν τη δεύτερη Σερβία για το κλεμμένο τραγούδι της.
Ταράάάά... το όνειρο της Μπόκοτα γίνεται πραγματικότητα!!

Τρελό, ε;

PALADIN
20-05-04, 12:54
ρε μαλα%^στίρια δεν ντρέπεστε να μιλάτε κατ'αυτόν τον τρόπο.
Εγώ ένα ξέρω, απο τότε που ήρθαν οι διάφορες ξένες στην Ελλάδα τα δικά μας τα κοριτσάκια βάλανε νερό στο κρασί τους.
Κάποτε μας το παίζανε όλες τους καί πολύ High.
Τώρα οί Ελληνες έχουν καί άλλες επιλογές.
Οι ξένες δεν μας ζαλίζουν τα ΠαΠα@#$ όπως οι δικές μας.

Ετσι είναι φίλε μου, αυξήθηκε η προσφορά γυναικών.
Αντί όμως να λέτε ευαχαριστώ τα βρίζετε τα καϊμένα τα κοριτσάκια. Ντροπή σας.

nzag1971
20-05-04, 15:37
Αν θυμάμαι καλά, το ίδιο ακριβώς πρόβλημα αντιμετώπισαν πριν μερικά έτη όταν σε διαγωνισμό ομορφίας κατέκτησαν την πρώτη θέση.

kwstas_pap
20-05-04, 17:12
μάλλον αυτό σκέφτεται και ο πΟΤΕς και δε ρίχνει τις τιμές στην ADSL.

@ ADSLgr.com All rights reserved.