PDA

Επιστροφή στο Forum : Cain and Avel



drew
09-12-06, 04:32
Έχει ασχοληθεί κανεις με το συγκεκριμένο πρόγραμμα?

kennyyy
09-12-06, 16:59
Το cain and abel εννοείς? Ελπίζω να έχεις υπόψην σου τις συνέπειες:)...

eniac
09-12-06, 23:54
Είχα ακούσει απο φίλο οτι σου τα βγάζει ΟΛΑ..!

τώρα απο συνέπειες που λέει ο φίλος δεν ξέρω...
αν μπορείς πες μας να μάθουμε...

drew
11-12-06, 23:34
Συνέπειες?Έχει καποιον ιο?Οταν λές στα βγάζει όλα?

contime
12-12-06, 00:22
Χρηση με προσοχή...;) (http://www.oxid.it/cain.html)

karavagos
12-12-06, 01:26
Η περιέργεια σκότωσε την γάτα....:p :twisted:

Aramil
12-12-06, 16:13
Nαι το χρησιμοποιώ εδώ και 5 χρόνια περιστασιακά.Ναι βγάζει τα πάντα αλλά έχει και κινδύνους...Οπότε πρόσεξε την χρήση του!

BigLion
15-12-06, 23:59
Παιδιά για να καταλάβω και γω.....γιατί λέτε όλο "προσοχή και προσοχή"....:confused:

Τι τρεχει με αυτό το πρόγραμμα....?

Απότι διαβασα είναι password recovery tool, σωστά....?:hmm:

drew
19-12-06, 02:03
Και γω δεν καταλαβαινω τι ακριβως χρειάζεται προσοχη.Το μόνο που μου φάνηκε περίεργο είναι πως ζητάει να κάνεις paste κάποια αρχεία στο φάκελο των Windows.

BigLion
19-12-06, 22:01
Ναι ας μας πει παρακαλω καποιος απο τους παραπανω που το σχολιασαν γιατι τόση προσοχη.....:confused:

karavagos
19-12-06, 23:30
Εγώ πάντως λέγοντας το παρακάτω:


Η περιέργεια σκότωσε την γάτα....:p :twisted:

αναφέρθηκα, εμμέσως πλην σαφώς, στο ότι τέτοια προγράμματα χρησιμοποιούνται κυρίως για κακόβουλο σκοπό, οπότε η χρήση τους δεν προτείνεται παρά μόνο σε απόλυτα ελεγχόμενο περιβάλλον.

Επίσης, οι έμπειροι μηχανικοί δικτύων μπορούν να τα εντοπίσουν (σχετικά εύκολα) και δεν νομίζω ότι θα ήθελες να είσαι εσύ αυτός που το χρησιμοποιούσε.

ozma
20-12-06, 02:22
Δηλαδή αυτο το προγραμμα μπορει να το βαλει καποιος στον υπολογιστη μου και να μαθει κωδικους απο msn,hotmail κτλ???

BigLion
20-12-06, 02:55
Εγώ πάντως λέγοντας το παρακάτω:



αναφέρθηκα, εμμέσως πλην σαφώς, στο ότι τέτοια προγράμματα χρησιμοποιούνται κυρίως για κακόβουλο σκοπό, οπότε η χρήση τους δεν προτείνεται παρά μόνο σε απόλυτα ελεγχόμενο περιβάλλον.

Επίσης, οι έμπειροι μηχανικοί δικτύων μπορούν να τα εντοπίσουν (σχετικά εύκολα) και δεν νομίζω ότι θα ήθελες να είσαι εσύ αυτός που το χρησιμοποιούσε.

Ενταξει, αυτό είναι λογικό και πολύ γενικό, όπως ισχυει ούτως ή αλλως σε πολλά Recovery Tools....

Εγω νόμιζα τίποτε αλλο, πιο πονηρό και με πολύ..... σασπένς.....:lol::lol::lol:

@ ADSLgr.com All rights reserved.