PDA

Επιστροφή στο Forum : Ο ΙΕ & MOZILLA ΚΡΑΣΑΡΕΙ



tidus
09-12-06, 05:13
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΕΧΩ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΜΠΡΟΟΥΖΕΡΣ. ΜΟΥ ΚΡΑΣΑΡΟΥΝ ΟΤΑΝ ΜΠΑΙΝΩ ΣΕ ΜΕΡΙΚΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ.ΣΤΟ YOUTUBE ΟΤΑΝ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΣΤΗΝ ΦΡΑΣΗ final fantasy xiii,ΣΤΟ SOFTPEDIA.COM ΟΤΑΝ ΠΑΩ ΝΑ ΚΑΤΕΒΑΣΩ ΕΝΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ,ΚΑΙ ΣΤΗΝ APPLE ΣΕ ΜΕΡΙΚΑ ΤΡΑΙΛΕΡΣ ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΑ. ΞΕΡΕΤΕ ΤΙ ΦΤΑΙΕΙ?
ΤΟΝ MOZILLA ΤΟΝ ΕΒΓΑΛΑ ΑΛΛΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ Ο EXPLORER.

katdoc
09-12-06, 12:33
geia sas exw ena provlhma me tous browsers mou kai krasaroun otan mpainw se merikes selides
sto youtube otan mou vgazei apotelesmata sto search final fantasy xiii, sto softpedia.com otan paw na katevasw ena programma kai sthn apple se merika trailers kai se kapoia alla. kserete ti ftaiei? ton mozilla ton evgala alla to kanei kai o explorer.:hmm:

καλημερα και καλως ηρθες.Κανε edit και γραψε το μηνυμα στα ελληνικα γιατι τα greeklish δεν επιτρεπονται στο φορουμ.
τι συνδεση ιντερνετ εχεις?χρησιμοποιεις καποιο προγραμμα ανταλλαγης αρχειων?(emule,torrents etc).

tidus
09-12-06, 13:19
εχω το emule,και το μtorrent. αλλα το mtorrent ειναι κλειστο και παλι το κανει. τι σχεση εχει?
οι φιλοι μου εχουν τα ιδια προγραμματα και εκδοσεις και δεν εχουν προβλημα

yiapap
09-12-06, 13:22
Έχεις τσεκάρει τον Η/Υ σου για ιούς;
Είναι πολύ περίεργο το πρόβλημα που αναφέρεις, ειδικά αφού δημιουργείται από διαφορετικούς λόγους, σε διαφορετικούς browsers.
Βγάλε και ένα HijackThis log και παράθεσέ το.

katdoc
09-12-06, 17:06
εχω το emule,και το μtorrent. αλλα το mtorrent ειναι κλειστο και παλι το κανει. τι σχεση εχει?
οι φιλοι μου εχουν τα ιδια προγραμματα και εκδοσεις και δεν εχουν προβλημα

αν ταυτοχρονα σερφαρεις και κατεβαζεις τοτε εχει σχεση;).
Φυσικα να κανεις και ενα καλο scan με ενημερωμενο αντιιικο...;)

jdm
09-12-06, 22:09
1) πηγενε στην σελιδα της macromedia και αναβαθμισε τον flash plαyer. αν σου το βγαζει σε σελιδες με video τοτε καποιος video code το μπλοκαρει . εμενα μου το εκανε σε mpeg video . μου το κανει και οταν εχω κανει σε ενα συστημα εγκατασταση και δεν εχει driver για καρτα γραφικων. να φταινε οι drivers?

ubick
10-12-06, 14:20
Εμένα μου κράσαρε ο ΙΕ (για την ακρίβεια πάγωνε) λόγω προβλημάτων της MS Java. Την απεγκατάστησα και έβαλα της Sun και από τότε σταμάτησε. Θέλει όμως να σβήσεις μόνος σου κάποια πεδία της registry. Ρίξε μια ματιά εδώ (http://www.java.com/en/download/help/uninstall_msvm.xml)

@ ADSLgr.com All rights reserved.