PDA

Επιστροφή στο Forum : email ....@hol.gr και αλλαγή παρόχου



kiriakk
07-09-12, 09:34
έχει κανείς υπόψην του τι γίνεται με τo email μου που είναι της μορφής ......@hol.gr , αν φύγω από HOL;

το ρωτάω γιατί εδώ και κάμποσο καιρό η εξυπηρέτηση γίνεται από hotmail, οπότε υπάρχει περίπτωση να το κρατήσω;

Συνεταιράκος
07-09-12, 09:45
Μπααααα... Δε νομίζω επειδή αφαιρείται το user name σου από τις δικές τους βάσεις.

rc31
07-09-12, 12:09
Δεν μπορείς να το κρατήσεις αν κλείσεις τον λογαριασμό internet . Μίλα μαζί τους όμως μπας και μπορείς να το αγοράσεις .

Fantom
09-09-12, 05:02
Καλημερα

μπα ουτε να το αγοράσει γίνεται , παλιότερα ναι οκ γινόταν γνωρίζω αλλα πλέον οχι .το χανεις οριστικά (αλλα και μετα απο την διακοπή ειναι ενεργο για ενα 1 μηνα περιπου-στο λεω μην χαρεις τζαμπα )

kiriakk
09-09-12, 22:35
ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας, έχω αρχίσει να μεταφέρω ότι θυμάμαι και μπορώ αλλού

Aias
10-09-12, 11:03
Εγω γιατι ξερω οτι το κρατας κανονικα?Αφου ειναι σε λογαριασμο microsoft με το domain @hol ,οποτε δεν σβηνεται ποτε.

επισης το μαιλ δεν εχει σχεση με το username που εχεις.Αυτο ισχυει πριν 1-2 χρονια.

DSLaManiaC
10-09-12, 21:51
Εγω γιατι ξερω οτι το κρατας κανονικα?Αφου ειναι σε λογαριασμο microsoft με το domain @hol ,οποτε δεν σβηνεται ποτε.

Τέτοιες δηλώσεις πρέπει να συνοδεύονται κι από link ή κάτι χειροπιαστό τέλος πάντων καθώς μιλάμε για προσωπικό email (και ίσως σημαντικό γι αυτόν που το χει).

Αλλιώς μπορείς να πεις "νομίζω" ή "πιστεύω" ή "εμένα μου φαίνεται λογικό να".

Σε κάθε περίπτωση, μια κλήση στην εξυπηρέτηση θα έλυνε την απορία.

kiriakk
30-09-12, 22:13
σας ευχαριστώ όλους

από τη hol μου είπανε ότι αν διακόψω μαζί τους θα έχω το email για 5 μήνες ακόμα και μετά πάπαλα

έχω αρχίσει να μεταφέρω ότι θυμάμαι σε gmail και outlook.com

@ ADSLgr.com All rights reserved.