PDA

Επιστροφή στο Forum : Κοιμάστε με τις κάλτσες ή χωρίς?



PetApollo
22-10-12, 00:51
Είπα να κάνω μία δημοσκόπηση στο πως κοιμόμαστε, με τις κάλτσες ή χωρίς?
Εγώ ας πούμε δεν μπορώ να κοιμηθώ χωρίς κάλτσες, πολλές φορές και το καλοκαίρι τις φοράω.

XPHSTOS29
22-10-12, 01:49
Εγω αντιθετως δεν μπορω να κοιμηθω με καλτσες ... με ενοχλουν αφανταστα και αν ξεχαστω θα ξυπνησω και θα τις βγαλω.
Η δημοσκοπηση που ειναι;

George978
22-10-12, 01:59
χωρις..

no_logo
22-10-12, 03:26
Είπα να κάνω μία δημοσκόπηση στο πως κοιμόμαστε, με τις κάλτσες ή χωρίς?
Εγώ ας πούμε δεν μπορώ να κοιμηθώ χωρίς κάλτσες, πολλές φορές και το καλοκαίρι τις φοράω.

να μην ρωτήσω για μύκητες δηλαδή στα πόδια
η απάντηση θα είναι δύσοσμη :scared:

yiapap
22-10-12, 15:29
Εγω αντιθετως δεν μπορω να κοιμηθω με καλτσες ... με ενοχλουν αφανταστα και αν ξεχαστω θα ξυπνησω και θα τις βγαλω.
Η δημοσκοπηση που ειναι;Έτσι ακριβώς.

alekan
22-10-12, 16:13
Χωρις κάλτσες και με τα πόδια έξω από τα σκεπάσματα.
Badass.

tzelen
22-10-12, 16:23
Χωρίς, εννοείται. Αν θέλεις να ζεστάνεις τα πόδια σου, υπάρχουν και οι γυναίκες.

/me was here

agmarios
22-10-12, 16:31
Χωρίς συζήτηση χωρίς κάλτσες.

Αν θέλεις να ζεστάνεις τα πόδια σου, υπάρχουν και οι γυναίκες.
Οι οποίες έχουν μονίμως παγωμένα πόδια και αποτελούν το μόνο λόγο για να φοράς κάλτσες στον ύπνο σου.

stefp
22-10-12, 16:37
Όλα μια ιδέα είναι!
Κοιμόμουν φανατικά με κάλτσες, ΚΑΙ καλοκαίρι.. αλλά μετά από κάποιο σημείο ακούγοντας/διαβάζοντας περί μολύνσεων, υγιεινής, να αερίζονται τα πόδια κτλ, άρχισα να κοιμάμαι -με το ζόρι- χωρίς κάλτσες.. μετά από κάμποσο διάστημα (ίσως και μήνες) έτσι, πλέον συνήθισα τόσο που δε μπορώ με τίποτε να κοιμηθώ με κάλτσα, ακόμη κι όταν κρυώνω προσπαθώ να τις κρατήσω, με ενοχλούν!

tzelen
22-10-12, 16:47
Χωρίς συζήτηση χωρίς κάλτσες.

Οι οποίες έχουν μονίμως παγωμένα πόδια και αποτελούν το μόνο λόγο για να φοράς κάλτσες στον ύπνο σου.
:nono:

Τοποθετείς τις πατούσες σου λίγο πιο ψηλά και είσαι αρχηγόπουλο. Βέβαια, η αρχική κραυγή "ιιιιιιιιαααααααααιιιιιιιιιιιι" σου κάθεται κάπως άσχημα, αλλά το πουδάρ ζεσταίνεται none the less :whistle::p

Dark_Rex
22-10-12, 17:36
Χωρίς κάλτσες αλλά με σκελέα (κληρονομιά απο τον παππού).
Συνδυάζει εσωρουχο και κάλτσα [2 in 1].

XPHSTOS29
23-10-12, 04:30
Χωρίς συζήτηση χωρίς κάλτσες.

Οι οποίες έχουν μονίμως παγωμένα πόδια και αποτελούν το μόνο λόγο για να φοράς κάλτσες στον ύπνο σου.

H γυναικα μου επειδη ειχε μονιμως παγωμενα ποδια αφιερωνα ενα πενταλεπτο να τις τα τριψω λιγακι στις πατουσες και ζεστενοντουσαν αμεσως.

PetApollo
24-10-12, 10:29
Εγω αντιθετως δεν μπορω να κοιμηθω με καλτσες ... με ενοχλουν αφανταστα και αν ξεχαστω θα ξυπνησω και θα τις βγαλω.
Η δημοσκοπηση που ειναι;

Πάτησα την επιλογή vote όταν έφτιαχνα το θέμα αλλά δεν βρήκα πως βάζεις τις ερωτήσεις για να ψηφήσει ο κόσμος. Αν ξέρει κάποιος ας πει...

prodromosfan
24-10-12, 10:34
Χωρις κάλτσες και με τα πόδια έξω από τα σκεπάσματα.
Badass.

το ιδιο και εδώ.
το μονο πραγμα που σκεπαζεται χειμωνα καλοκαίρι είναι η μέση χαμηλά.

αμα κρυώνουν τα ποδαρια σας ειναι θεμα κυκλοφοριακό (αίματος)

πες σε καποιον μοντ να το κάνει.

stavpal
24-10-12, 21:26
εννοείται χωρίς. Τώρα έχει τύχει να πέσω ξερός με τα παπούτσια αλλά αυτό σπάνια.

papdoux
24-10-12, 21:38
χωρίς φυσικά

nnn
24-10-12, 22:02
Ψηφίστε τις κάλτσες σας :mrgreen:

alekan
24-10-12, 22:21
ΦΑ-ΝΕ-ΡΗ ΦΑ-ΝΕ-ΡΗ

XPHSTOS29
03-11-12, 18:21
Εγώ ας πούμε δεν μπορώ να κοιμηθώ χωρίς κάλτσες, πολλές φορές και το καλοκαίρι τις φοράω.
Με καθ'ολα δημοκρατικες διαδικασιες αποφασιστηκε οτι πρεπει να τις βγαζεις :p

DSLaManiaC
03-11-12, 18:39
Χωρίς φυσικά.

Με "πνίγουν" στον ύπνο οι κάλτσες.

MessengerOfGood
03-11-12, 18:41
Χωρίς βέβαια. Αδύνατον να κοιμηθώ με κάλτσες. Και 99% τα πόδια έξω...

@ ADSLgr.com All rights reserved.