PDA

Επιστροφή στο Forum : λόγο του ότι η γυναίκα μου έχει δικαίωμα ως μεταπτυχιακή φοιτήτρια τι αξίζει να κατεβάσω



ANDREASOMAGEIRAS
22-10-12, 19:29
λόγο του ότι η γυναίκα μου έχει δικαίωμα ως μεταπτυχιακή φοιτήτρια τι αξίζει να κατεβάσω
κάποτε (στο παρελθών) έβλεπα σε έναν φίλο τεχνικό να έχει εγκατεστημένα τα server2003 σε ερώτησή μου, είπε πως σε πολλές δουλείες είναι καλύτερα από τα απλά xp που είχαμε τότε.
είχε και ένα live cd windows που με αυτό έκανε επισκευές ή και ανάκτηση κωδικών εισόδου partition και άλλα.
η ερώτηση μου έχει να κάνει ως εξής, από την σελίδα που επιτρέπει την απόκτηση λογισμικού για φοιτητές τι είναι άξιο λόγου για έναν μέσω χρήστη να κατεβάσω;
άξιο λόγου ίσως να είναι όλο το περιεχόμενο αλλά, για έναν σχετικά απλό χρήστη, μάλλον θα είναι υπερβολή
το cd που είχα δει υπάρχει ως εργαλείο από την Microsoft αν ναι περιλαμβάνετε στο λογισμικό που δίδετε στους φοιτητές;
τι περιορισμούς έχουν οι άδειες χρήσης του εν λόγο λογισμικού (εκτός του ότι δεν είναι για επαγγελματική χρήση φυσικά);
στο σπίτι υπάρχουν σήμερα 2 σταθεροί υπολογιστές κι ένας φορητός, για την καλή λειτουργία τους και την συντήρηση αποκατάσταση τους τι θα ήταν χρήσιμο από το λογισμικό που προσφέρετε;
υπάρχει περιορισμός στον αριθμό λογισμικών που μπορούμε να κατεβάσουμε ;

για αυτό μιλάω
http://e5.onthehub.com/WebStore/ProductsByMajorVersionList.aspx?ws=7944c6fe-8a6f-e011-971f-0030487d8897&vsro=8

@ ADSLgr.com All rights reserved.