PDA

Επιστροφή στο Forum : Προβλημα με τα Windows



leonmangr
23-10-12, 11:29
Γεια σε όλους το πρόβλημα μου ειναι το εξης όταν κανω έναρξη των windows μου βγάζει ενα μαύρο παράθυρο για πολι λιγα sec που γραφει AMD Acclerated vidic truscoding dence copyright 2021 advaNCED ...και έπειτα ενα καινουργιο παράθυρο με μήνυμα kybsync,exe η εφαρμογή kybsync.exe σταμάτησε να λειτουργεί ,, οποιαδήποτε βοηθεια εαν μπορείτε να στείλετε την δέχομαι ευχαριστω

Kostakeas
23-10-12, 12:26
Γεια σε όλους το πρόβλημα μου ειναι το εξης όταν κανω έναρξη των windows μου βγάζει ενα μαύρο παράθυρο για πολι λιγα sec που γραφει AMD Acclerated vidic truscoding dence copyright 2021 advaNCED ...και έπειτα ενα καινουργιο παράθυρο με μήνυμα kybsync,exe η εφαρμογή kybsync.exe σταμάτησε να λειτουργεί ,, οποιαδήποτε βοηθεια εαν μπορείτε να στείλετε την δέχομαι ευχαριστω

Κατέβασε τους νέους drivers απο την κάρτα οθόνης σου και καντους εγκατάσταση, αν τους έχεις ήδη κάνει , ξανακάντους από την αρχή.

biggeo65
23-10-12, 13:26
Γεια σε όλους το πρόβλημα μου ειναι το εξης όταν κανω έναρξη των windows μου βγάζει ενα μαύρο παράθυρο για πολι λιγα sec που γραφει AMD Acclerated vidic truscoding dence copyright 2021 advaNCED ...και έπειτα ενα καινουργιο παράθυρο με μήνυμα kybsync,exe η εφαρμογή kybsync.exe σταμάτησε να λειτουργεί ,, οποιαδήποτε βοηθεια εαν μπορείτε να στείλετε την δέχομαι ευχαριστω

Να το πω bug των driver; Για κάποιο λόγο δεν ξεκινά σωστά το Hardware acceleration,όσον αφορά τα video που τρέχεις.
Αν επανεγκατάσταση των drivers δεν διορθώσει το πρόβλημα, κάνε το εξής:

Α) Βρες το αρχείο kybsync,exe στον φάκελο C:\PROGRAM FILES (X86)\AMD AVT\bin\kdbsync.exe
κάνε δεξι κλικ πάνω του κι επέλεξε εκτέλεση σαν διαχειριστής.

Β) Άνοιξε το Catalyst Center,και στην περιοχή του βίντεο, βρες το AMD Video Converter,
και τσέκαρε το τετραγωνάκι μπροστα από το "Hardware Acceleration" .

@ ADSLgr.com All rights reserved.