PDA

Επιστροφή στο Forum : Προβλημα με λογαριασμο



blackshadow84
22-12-06, 16:18
Λοιπον παιδια χρειαζομαι οπωσδηποτε την βοηθεια σας γιατι θα τρελαθω. Ειχα καει αιτηση για adsl στην τελλας αλλα με λιγα λογια δεν γινεται επειδη η περιοχη μου απεχει πολυ απο το κεντρο του ΟΤΕ. Ετσι συννενοηθηκα με το τεχνικο τμημα να στειλω email για να ζητησω ακυρωση. Εγω ουδεποτε μπορεσα να βαλω τους κωδικους που μουδοσαν αφου φυσικα δεν μπορω να βαλω ip καθως δεν εχω σημα.Το fax τοστειλα στις 1/11, στις 22/12 μου στελνουν λογαριασμο για adsl, περνω καπακι το 13800 και τους το λεω και μετα απο πολυ αναμονη μου λεει μην το πληρωσετε μαλλον!! δεν εχει δει το fax το λογιστηριο και θα σας ερθει αλλο χαρτι τον Ιανουαριο. Εγω εστειλα και e-mail με ολα τα γεγονοτα. Τι αλλο μπορω να κανω για να ξεμπλεξω??Δεν γινεται ρε παιδια να μου ζηταν να πληρωσω για κατι που δεν μου προσφερουν !Ελεος...Εχω και προβλημα υγειας παραλληλα εχω και την απαραδεκτη τελλας, τι να κανω?? :cry:

BoGe
22-12-06, 16:21
Από παλιά, ακόμα και με την τηλεφωνία, τα fax της συγκεκριμένης εταιρείας όταν πρόκειται για ενεργοποίηση δουλεύουν μια χαρά, όταν πρόκειται για ακύρωση περιέργως χαλάνε.

blackshadow84
22-12-06, 16:30
Ωραια και εγω τι μπορω να κανω? Να ξαναστειλω φαξ, να παω απο τα γραφεια τους?? Θελω να ξεμπλεξω δεν αντεχω αλλο...Φοβαμαι μην μου ξαναστειλουν και αλλο λογαριασμο με τοκο και μετα τρεχω και δεν φτανω
Το φαξ δεν ειναι 211 1200021 ???

:(

ermis333
22-12-06, 17:36
Ωραια και εγω τι μπορω να κανω? Να ξαναστειλω φαξ, να παω απο τα γραφεια τους?? Θελω να ξεμπλεξω δεν αντεχω αλλο...Φοβαμαι μην μου ξαναστειλουν και αλλο λογαριασμο με τοκο και μετα τρεχω και δεν φτανω
Το φαξ δεν ειναι 211 1200021 ???

:(

Ναι αυτό είναι το ΦΑΞ.

ΔΕν μου λές το έχουν λάβει το ΦΑΞ το έχεις ρωτήσει;; Πάρε τηλέφωνο μίλα με το τμήμα λογαριασμών και ζήτα να μιλήσεις με το λογιστήριο, αλλά εργάσιμες ώρες.

rfp
06-01-07, 21:08
Πολύ απλά στείλε ενα email και στο προς βάλε την Tellas και την EET
Θα σε πάρει η Tellas αμέσως τηλέφωνο

@ ADSLgr.com All rights reserved.