PDA

Επιστροφή στο Forum : Τζαμπα κλήσεις προς Ελλάδα



mpetou
23-12-06, 07:20
Γειά σας ..
Μπορείτε να γράψετε εδω τους voip providers
που δίνουνε τζάμπα κλήσεις προς Ελλάδα ?
Οποιο ξέρει ο καθένας..

johnkall69
23-12-06, 08:40
http://www.voipdiscount.com/ & μερικά άλλα που είναι κλώνοι της Betamax οπότε είναι τα ίδια και δεν χρειάζεται να τα γράφω. Άλλα free χλωμό όπως βλέπεις και στα άλλα thread! Θα σου πρότεινα να πάς στο i-call και με 13,99 το μήνα έχεις άπειρα τηλ. με πολύ καλή ποιότητα ήχου!

thomasx
23-12-06, 12:22
Χωρίς να το ψάξω ιδιαίτερα, είδα ότι όλες οι εταιρείες ιδιωτικής τηλεφωνίας, δίνουν δωρεάν κλήσεις σε όλη την Ελλάδα με ένα πάγιο που δεν ξεπερνά τα 17 ευρώ (+ΦΠΑ).

Dimis
23-12-06, 13:33
Δοκίμασε jajah.com
Κανε 2-3 λογαριασμούς με διαφορετικά e-mails και πέρασε μέσα τα σταθερά που θές...
Eκτός αν μπούνε οι φίλοι και κάνουν δικό τους λογαριασμό.
Εγώ το έχω κάνει μόνος μου για μερικά νούμερα ώστε να μπορώ να καλώ γονείς και μη ψαγμένους φίλους.
Μετά απλά διαλέγεις το νούμερο που θές, σε καλεί η υπηρεσία και σε σε συνδέει τηλεφωνικά με το νούμερο που διάλεξες!!!
Απλα θα πρέπει να μπαίνεις σε κάθε λογαριασμό κάθε εβδομάδα να στέλνεις ενα SMS ή να καλείς με τον ανάποδο τρόπο αφου έχεις ειδοποιήσει τον άλλο...
Σημείωση για να είναι ΔΩΡΕΑΝ πρέπει να είναι πράσινα τα νούμερα!
και μπορείς να μιλάς μόνο μια ώρα την ημέρα ή 5 ώρες την εβδομάδα ή 1000 λεπτά το μήνα.
Επίσης υπάρχουν μερικά προβληματάκια κάποιες φορές με καθυστέρηση ήχου κλπ

sdikr
23-12-06, 15:32
Χωρίς να το ψάξω ιδιαίτερα, είδα ότι όλες οι εταιρείες ιδιωτικής τηλεφωνίας, δίνουν δωρεάν κλήσεις σε όλη την Ελλάδα με ένα πάγιο που δεν ξεπερνά τα 17 ευρώ (+ΦΠΑ).

Αυτό δεν είναι τζάμπα ;) έχει παγιο!

spyrdano
24-12-06, 20:58
Για τους χρήστες του jajah:
Δωρεάν όλες οι κλήσεις και προς σταθερά και προς κινητά ανήμερα τα Χριστούγεννα!
Τώρα 18:30 24/12 και η προσφορά έχει αρχίσει!!!
Το έχω τινάξει!!!
Και φυσικά δεν είναι voip.Ήχος καμπάνα.:rolleyes:

johnkall69
26-12-06, 00:31
Όλε! Και για μέχρι πότε είναι? Μόνο για σήμερα? Μόλις πήρα και μίλησα για 15λεπτάκια απο κινητό σε κινητό!

carlito
26-12-06, 11:00
Καλημέρα και χρόνια πολλά,

έχοντας σαν πάροχο την vivodi, έπαιξα για λίγο με την voipbuster με άψογα αποτελέσματα (εντάξει εκτός μερικών περιπτώσεων συνήθως το βράδυ) ψάχνω λίγο να βρω τι με συμφέρει από voip πάροχους. Από ότι φαίνεται, τουλάχιστον προς το παρόν η voipdiscount φαίνεται να είναι η επόμενη επολογή, υπάρχει μήπως και άλλη λύση ? Η να επιχειρήσω καμμία λύση πακέτο με άλλον πάροχο ? Δυστηχώς στην περιοχή μου δεν υπάρχει ιδιόκτητο δίκτυο κανενός πάροχου και είμαι με ΑΡΥΣ στα 2mbit.

Ευχαριστώ.

johnkall69
27-12-06, 00:07
Όχι δεν υπάρχει άλλη τσάμπα λύση τόσο καλή.

@ ADSLgr.com All rights reserved.