PDA

Επιστροφή στο Forum : ΨΑΧΝΩ ΗΧΟΓΡΑΦΗΜΕΝΟ ΑΠΟ ΤΟ FAMESTORY ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ!!!!



Salvador
01-06-04, 19:48
θελω οπωσδηποτε αν καποιος εχει γραψει ή υπαρχει σε καποιο site αυτο που τραγουδησε εκεινο το γατακι η Καλομοιρα την Κυριακή 30 του μηνος :" πάρτου φεγγαρι και καντου βέρα μου".Το θελω για χαβαλε εκπομπη σε ραδιόφωνο. :D (οποιος το ακουσε θα καταλάβει το χάλι!)

ενα reply εδω ή ενα προσωπικο μυνημα θα το εκτιμησω αφανταστα.

thankzzzz

dantouan
01-06-04, 19:58
Περιμενε να βγει το FAME STORY 12 :P :P :P

Papous
01-06-04, 20:12
Περιμενε να βγει το FAME STORY 12


No, No! Ξέρω καλά από αυτά τα cd. Τα βάζει η δικιά μου συνέχεια στο αμάξι και κοντεύει να με σκοτώσει. Τους αναλαμβάνει ένας μηχανικός ήχου επιπέδου Alan Parson και βγαίνουν όλοι με φωνή αλα Παβαρότι στην ηχογράφηση. Salvador25, και εγώ το θέλω!! Θα το παίζω στο αυτοκίνητο μέχρι η γυναίκα μου να ορκιστεί υποταγή στον Mike Oldfield. :twisted:

kubiak
01-06-04, 20:13
έλα τώρα Salvador25, μην κρύβεσαι, κρυφός θαυμαστής της Καλομοίρας (που τη θεωρώ πολύ χαριτωμένη) είσαι και εσύ...

φιλικά...

Salvador
01-06-04, 21:16
χεχε :lol:
ρε σεις αληθεια λεω πρώτη φορα το βλεπω!
Αντε καντε κανα κουμάντο να το βρούμε :D

spiros19
02-06-04, 00:15
εχουμε και λεμε.
Η καλομοιρα το ειπε πολυ καλα καταρχας, γιατι ηταν τρισχαριτωμενη.
Απο εκει και περα, πιο πολυ αξιζει αν καποιος εχει ηχογραφησει το "χοντρηηηηη... Ασχημηηηηη... , ΧΑΛΙΑΑΑΑ χάλια χάλια " που ελεγε η αθηνά στο μπανιο, να το ακουσουμε να πεσουμε κατω απο τα γελια!!! :lol: :lol:
οποιος το ακουσε, τυχερος!! :mrgreen: :mrgreen:

ΥΓ. ΤΟ τραγουδι θα βγει σε σιντι σε ενα περιδικο δε θυμαμαι πιο ειναι ομως, νομιζω το ΑΟΥΤ, το οποιο δινει ΣΙΝΤΙ με τις ΛΑΙΒ εμφανισεις, και οχι το ρετουσαρισμενο στο ΣΤΟΥΝΤΙΟ... :)
Αυτο αξιζει να παρεις!

krge
02-06-04, 08:04
Βασικά νομίζω οτι έχουν κυκλοφορήσει στο διαδίκτυο σε funny sites κάποια βιντεάκια σε .mpg format και μέσα απο το σπίτι αλλά και απο τα live...

Για ρίξε μια ματιά σε γνωστά sites :wink:

ΥΓ.: Αν δεν βάλουν κάμερες στο μπάνιο δεν λέει μια.... :mrgreen:

Gothic
02-06-04, 08:25
Όπως έλεγε και ο Χαρούλης, "εδώ ο κόσμος κάϊεγετάη κάη το μωϋνή χταινείζετάη".
Έχουμε καταντήσει να συζητάμε το τι τραγούδαγε ο άλλος στο μπάνιο, σε λίγο θα δηλώνουμε έκθαμβοι για την μελωδικότητα της κλανιάς τους...
Ώρες ώρες μου λείπει η εποχή της ΥΕΝΝΕΔ με το Galactica σε πρώτη προβολή (αν και αυτό ήταν στην ΕΡΤ) :evil:

@ ADSLgr.com All rights reserved.