PDA

Επιστροφή στο Forum : Πρόβλημα με λογαριασμό



georgemclaren
27-12-06, 04:26
512/128--update 1024/256



ΑΝΑΔΡΟΜΙΚΑ ΟΤΕΝΕΤ ONDSL HOME ΜΗΝΙΑΙΟ ΤΕΛΟΣ -----------------342.90 €


ΚΑΙ ΤΑ ΕΙΔΑ ΟΛΑ!!! ειχα αοριστου εδω και 2 χρονια και εβαλα connex τον αυγουστο με την προσφορα,και τον δεκεμβριο μου ειρθαν χωρις( ΚΑΜΙΑ ΕΝΗΜΕΡΟΣΗ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑΝ )ΤΟΣΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΑΝΑΔΡΟΜΙΚΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΤΑ ΔΟΣΟ ΝΑ ΠΛΗΡΟΣΟΥΝ ΤΗΝ ΕΘΕΛΟΥΣΙΑ ΕΞΟΔΟ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΤΕΜΠΕΛΧΑΝΑΔΕΣ-------------ΑΥΡΙΟ ΠΑΟ ΓΙΑ ΕΝΑ ΜULTIPLAYER CALL OF DUTY PAIXNIDI ME TO 134 KAI TON OTE ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

μαθετε τη πεζεται για να μην την παθετε και εσεις

ΑΚΟΥ ΑΝΑΔΡΟΜΙΚΑ ΤΑ ΤΕΜΠΕΛΧΑΝΙΑ

ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΣΑΣ ΕΧΩ ΝΕΑ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

teo_L20
27-12-06, 10:12
Mήπως τους εκανες διακοπη πριν το 12μηνο?
Γιατι αν εγινε ετσι τοτε επρεπε να πληρωσεις τους μηνες που δεν χρησιμοποιησες!:whistle:

dimfarma
27-12-06, 10:34
512/128--update 1024/256



ΑΝΑΔΡΟΜΙΚΑ ΟΤΕΝΕΤ ONDSL HOME ΜΗΝΙΑΙΟ ΤΕΛΟΣ -----------------342.90 €


ΚΑΙ ΤΑ ΕΙΔΑ ΟΛΑ!!! ειχα αοριστου εδω και 2 χρονια και εβαλα connex τον αυγουστο με την προσφορα,και τον δεκεμβριο μου ειρθαν χωρις( ΚΑΜΙΑ ΕΝΗΜΕΡΟΣΗ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑΝ )ΤΟΣΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΑΝΑΔΡΟΜΙΚΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΤΑ ΔΟΣΟ ΝΑ ΠΛΗΡΟΣΟΥΝ ΤΗΝ ΕΘΕΛΟΥΣΙΑ ΕΞΟΔΟ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΤΕΜΠΕΛΧΑΝΑΔΕΣ-------------ΑΥΡΙΟ ΠΑΟ ΓΙΑ ΕΝΑ ΜULTIPLAYER CALL OF DUTY PAIXNIDI ME TO 134 KAI TON OTE ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

μαθετε τη πεζεται για να μην την παθετε και εσεις

ΑΚΟΥ ΑΝΑΔΡΟΜΙΚΑ ΤΑ ΤΕΜΠΕΛΧΑΝΙΑ

Μήπως εσύ τρελάθηκες; μήπως έκανες διακοπή το πακέτο; για ξανά σκέψου, η σύμβαση τι έλεγε
12μηνη η 6μηνη

georgemclaren
27-12-06, 12:45
διακοπη δεν ζητησα απο κανεναν απλος αλαξα το αοριστου με το connex 6μηνη προσφορα
απο που και ως που διακοπη το αοριστου ρε παιδια ;;;;

περιμενω τηλ απο την ΟΤΕΝΕΤ γιατι εχει γινει καπιο λαθος μου ειπαν απο το 134 (μεχρι και αυτοι απορισαν με τα 342 € )και θα σας πω τα μελουμενα

sdikr
27-12-06, 12:55
Μήπως είχες πάρει την προσφορά που έλεγε 6 μήνες δώρο αλλά πλήρωνες τους άλλους 6;

georgemclaren
27-12-06, 13:06
ακουσον ακουσον ο ενας λεει στον αλλον οτι φταιει,περνο τηλ και στο 134-οτενετ και μου λενε δεν μπορουμε να καταλαβουμε τι εγινε και οτι δεν ειναι αρμοδιος κανενας απο τους 2 !!!!!!!!!!!
ενας μαλιστα μου βρηκε τροπο,να πληρωσο το ποσο και να μου γινει επιστροφη οταν βρουν το λαθος !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΑΚΟΥΣΤΕ ΚΑΤΑΝΤΙΑ

georgemclaren
27-12-06, 13:47
ΛΟΙΠΟΝ περιμενετε στο ακουστικο σας για ενημερωση απο τον οτε μου ειπαν τα παλικαρια,μαλον προκειται για λαθος στο λογιστιριο του κρατους ,ταχτοπιουμε τον λογαριασμο με καινουργιο και σας ειδοποιουμε καταληλος μεσο τηλεφονου !!!!!!!!ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ

ΤΑ ΚΑΛΑΝΤΑ ΠΟΥ ΛΕΕΙ Ο ΟΤΕ ΕΝ ΕΤΗ 2007 ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΚΑΠΕΛΟ

342.90 + ΦΠΑ

georgemclaren
27-12-06, 21:24
1 χρονο δεν μου χρεωνανε την οτενετ ακουσον σκουσον,και τελικα το μονο που μπορουν να με κανουν ειναι διακανονισμο με δικουσ μου ορους

sdikr
27-12-06, 21:26
1 χρονο δεν μου χρεωνανε την οτενετ ακουσον σκουσον,και τελικα το μονο που μπορουν να με κανουν ειναι διακανονισμο με δικουσ μου ορους

Οπότε και οι δυο κάνατε λάθος, ο ένας δεν χρέωσε και ο άλλος δεν πήρε να ρωτήσει "μα δεν με χρεώνετε"

alwaysalone
28-12-06, 22:44
"μα δε με χρεώνετε"

Sdikr, :lol:

kiriakosk
29-12-06, 00:38
Οπότε και οι δυο κάνατε λάθος, ο ένας δεν χρέωσε και ο άλλος δεν πήρε να ρωτήσει "μα δεν με χρεώνετε"

Καλά δεν μπορούμε να βάζουμε στο ίδιο τσουβάλι μια εταιρεία και έναν πελάτη...

sdikr
29-12-06, 01:23
Καλά δεν μπορούμε να βάζουμε στο ίδιο τσουβάλι μια εταιρεία και έναν πελάτη...

Γιατί όχι;
ο ενάς την είδε έξυπνος και δεν είπε τιποτα όταν ο λογαριασμός ήταν ποιο μικρός (κλασικός ελλήν, γιατί στο εξωτερικό που τόσο λέμε αμάν θα είχε πάρει τηλέφωνο)
και μια εταίρια που έκανε ενά λάθος, στην χρεώση
η εταίρια όμως τόσο καιρό είχε κανονικά παροχή στον πελάτη

nrg_polini
29-12-06, 02:11
Γιατι διαμαρτυρεσαι; Γιατι δεν διευκρινιζεις απο την αρχη οτι ποτε δεν τους πληρωσες;

kiriakosk
29-12-06, 11:19
Γιατί όχι;


Γιατί είναι εταιρία αλλιώς θα λέγονταν μπορντέλο!

sdikr
31-12-06, 20:19
Γιατί είναι εταιρία αλλιώς θα λέγονταν μπορντέλο!

Μου αρέσει η επιλεχτικη σου προσπαθεια ;)

ενά μπουρδέλο θέλει και τους ανάλογους πελάτες πάντα!

Καλή χρονια

@ ADSLgr.com All rights reserved.