PDA

Επιστροφή στο Forum : Είδε κανείς πουθενά το καλοκαίρι;



Σελίδες : [1] 2

lazar
03-06-04, 01:21
Υπάρχει κάποιο site που να λέει που πήγε το καλοκαίρι στην Ελλάδα;

Το έχω χάσει τελευταία και το ψάχνω.

Είναι σοβαρό, επομένως εάν κάποιος έχει πληροφορίες τον παρακαλώ να τις μοιραστεί μαζί μου(ας)

Διαθέτω και adsl εάν πρόκειται για μεγάλο download. Προτίθεμαι να πληρώσω για μεγαλύτερη σύνδεση, μέχρι και μισθωμένη γραμμή εάν χρειάζεται.

sdikr
03-06-04, 01:35
?????? :?: :?:

lacoste
03-06-04, 01:37
http://www.greekbooks.gr/books/showBook.asp?BookID=97951

sdikr
03-06-04, 01:38
?????? :?: :?:

sdikr
03-06-04, 01:42
?????? :?: :?:

lazar
03-06-04, 01:53
?????? :?: :?:

Μάλλον έχω πρόβλημα στο encoding. Τα βλέπω ερωτηματικά :?: :?:

elapse
03-06-04, 01:56
Μη φοβάσαι, όπου ναναι έρχεται και θα μας λιώσει στη ζέστη :?

Salvador
03-06-04, 04:23
το καλοκαιρι ειναι για τους ανεργους.Δεν υπαρχει χειροτερο απο το να εισαι στην πολη,να λιωνεις στην ζεστη και να πρεπει να δουλευεις.Ψηνομαι για καμοια απόλυση... :roll:

λες να μπαινει ο διευθυντης μου στο adslgr? :D

HellV1L
03-06-04, 08:01
ασε θα φαω το τριτο μου καλοκαιρι μεσα στην αθηνα(λογω δουλειας) και εχω ψιλοφρικαρει...
το καλυτερο που μπορει να τυχει ειναι κανα σαβ/κο ελευθερο

krge
03-06-04, 11:34
Και μην ξεχνάτε οτι αυτό θα είναι μάλλον το χειρότερο καλοκαίρι για να μείνεις στην Αθήνα.....

Ολυμπιακοί Αγώνες Rulezzz :P :P

Ρε μήπως να φύγουμε μαζικά όλοι οι αθηναίοι κατα την περίοδο των Ολυμπιακών Αγώνων να δούμε πως θα αντιδράσουν??? :?: :mrgreen: :mrgreen:

AsGoodAsItGets
03-06-04, 11:48
Δεν ξέρω που έχει πάει το καλοκαίρι, αλλά έτσι και ξαναβρέξει ντάλα μεσημέρι θα τα πάρω στο κράνος!!! :evil:

PeriZ
03-06-04, 11:58
Για οποιον ενδιαφερεται για τα του καιρου υπαρχει μια πολυ ωραια παρεα στο νετ απο καιροφιλους!

http://groups.yahoo.com/groups/hellasweather

Nick2k2
04-06-04, 10:20
Xεχε να και ακόμα ένας.Βλέπω μαζευόμαστε σιγα σιγα.Κάπου πέτυχα και τον dimangelid που παιδεύεται με ενα μοντεμ.Μέχρι στιγμής είμαστε 3 πάντως :D Άντε να μαζεύεται η Hellasweather σιγά σιγά. :lol: Παρεπιπτόντως εγώ είμαι ο nickolas2k1 αν δεν με κατάλαβες :)

PeriZ
04-06-04, 10:37
:lol: :D :lol:
Γεια σου Νικολα... ημουν σιγουρος οτι ολο και καποιος θα ειναι απο την λιστα εδω!! :wink:

Slay
04-06-04, 11:17
Δεν ξέρω που έχει πάει το καλοκαίρι, αλλά έτσι και ξαναβρέξει ντάλα μεσημέρι θα τα πάρω στο κράνος!!! :evil:

καλα καλα περιμενε, ακομα δεν ειδες τιποτα, οπου ναναι ερχονται οι ανεμοστροβιλοι , τα tsunami, και τελος η instant freeze καταιγιδα που θα μας κυνηγαει να μας παγωσει, τυχεροι επιζησαντες μονο οσοι διαθετουν τζακι :-)

lazar
04-06-04, 13:02
Δεν ξέρω που έχει πάει το καλοκαίρι, αλλά έτσι και ξαναβρέξει ντάλα μεσημέρι θα τα πάρω στο κράνος!!! :evil:

καλα καλα περιμενε, ακομα δεν ειδες τιποτα, οπου ναναι ερχονται οι ανεμοστροβιλοι , τα tsunami, και τελος η instant freeze καταιγιδα που θα μας κυνηγαει να μας παγωσει, τυχεροι επιζησαντες μονο οσοι διαθετουν τζακι :-)

εγώ καλοκαίρι σας ρώτησα και εσείς μου λέτε που θα βρω ανεμοστρόβιλους, καταιγίδες, ..., μουσώνες, ... :shock:

AsGoodAsItGets
04-06-04, 13:16
Τι ήθελα και το 'πα, πάλι για βροχή το πάει γα#@$%#$ το φελέκι μου!

Ποιος πο%$^$#%&^ παίζει με τον καιρό ρε!!!!!;;;;; :evil: :evil: :evil:

Papous
04-06-04, 13:23
Πάντως στη Σαντορίνη δεν θα το βρεις σήμερα. Καταιγίδα μου φαίνεται ότι θα έχει. :?

http://www.santorini.net/caldera.html

giorgos76
04-06-04, 14:28
μου χαλασε αρκετα πσκ στη σειρα αλλα αυτο ειναι το πρωτο πσκ που θα μεινω αθηνα οποτε ας κατεβασει καρεκλες :twisted:

AsGoodAsItGets
04-06-04, 14:29
μου χαλασε αρκετα πσκ στη σειρα αλλα αυτο ειναι το πρωτο πσκ που θα μεινω αθηνα οποτε ας κατεβασει καρεκλες

Εμένα συνεχίζει να μου τα χαλάει... :evil: :evil: :evil:

giorgos76
04-06-04, 14:35
εν τω μεταξυ το αθλιοτερο ολων ειναι οτι ναι μεν εχει συννεφια αλλα και πολυ ζεστη ταυτοχρονα!

lazar
04-06-04, 14:41
Πάντως στη Σαντορίνη δεν θα το βρεις σήμερα. Καταιγίδα μου φαίνεται ότι θα έχει. :?

http://www.santorini.net/caldera.html

Καλά λένε ότι έχει ερημώσει η επαρχία από νέους! Μόνο παπούδες βρίσκεις πια.

AsGoodAsItGets
04-06-04, 15:04
εν τω μεταξυ το αθλιοτερο ολων ειναι οτι ναι μεν εχει συννεφια αλλα και πολυ ζεστη ταυτοχρονα!

Το αθλιότερο όλων imho είναι ότι προετοιμάζεσαι ψυχολογικά για καλοκαίρι, λες ωραία, πιάσαν οι ζέστες, σκέφτεσαι φραπεδιές και γκόμενες σε παραλίες, τρελά ξενύχτια σε νησιά κτλ. και ξαφνικά ο ουρανός σκοτεινιάζει και ρίχνει καρέκλες!
Είναι ή δεν είναι μεγάλο ξενέρωμα;;;

Να μη μιλήσω για το εάν έχεις ας πούμε μηχανάκι και έχεις κάνει σχέδια για το σκ, ή ξεκινάς το πρωί για τη δουλειά με ήλιο και γυρνάς το απόγευμα σαν τον παπιάρχοντα (που λέει ο λόγος :lol: )

Papous
04-06-04, 15:14
Ας ήμουνα Σαντορίνη τώρα και θα ξαναγινόμουν 18! Ακόμα και με καταιγίδα :mrgreen:

lazar
04-06-04, 15:20
:lol: :lol:

lazar
04-06-04, 15:23
εν τω μεταξυ το αθλιοτερο ολων ειναι οτι ναι μεν εχει συννεφια αλλα και πολυ ζεστη ταυτοχρονα!


όσοι έχουν ζήσει σε κεντρική-βορεια ευρώπη ξέρουν πολύ καλά τι τους θυμίζει αυτό. Μέχρι και τον καιρό τους μας δώσανε. Μόνο την ποιότητα ζωής δεν λέμε να πάρουμε (στην καθημερινότητα εννοώ)

zouzouni
07-06-04, 01:41
εν τω μεταξυ το αθλιοτερο ολων ειναι οτι ναι μεν εχει συννεφια αλλα και πολυ ζεστη ταυτοχρονα!


όσοι έχουν ζήσει σε κεντρική-βορεια ευρώπη ξέρουν πολύ καλά τι τους θυμίζει αυτό. Μέχρι και τον καιρό τους μας δώσανε. Μόνο την ποιότητα ζωής δεν λέμε να πάρουμε (στην καθημερινότητα εννοώ)

Για μένα αυτός είναι καιρός Αγγλίας....Όλα τα χρόνια εκεί, Μάιο&Ιούνιο, με άλλο καιρό ξυπνάγαμε το πρωί, άλλο καιρό βλέπαμε ως το μεσημέρι, άλλο το απόγευμα κι με άλλο φτάναμε στο σπίτι! :shock:
Κι αυτή η υγρασία... :?
Σε κάνει να παρακαλάς να βρέξει να καθαρίσει ο τόπος!

zouzouni
07-06-04, 01:44
Δεν ξέρω που έχει πάει το καλοκαίρι, αλλά έτσι και ξαναβρέξει ντάλα μεσημέρι θα τα πάρω στο κράνος!!! :evil:

καλα καλα περιμενε, ακομα δεν ειδες τιποτα, οπου ναναι ερχονται οι ανεμοστροβιλοι , τα tsunami, και τελος η instant freeze καταιγιδα που θα μας κυνηγαει να μας παγωσει, τυχεροι επιζησαντες μονο οσοι διαθετουν τζακι :-)

Μου θυμίζεις τον Παππά, τον καθηγητή, που σε μια από τις προηγούμενες εκπομπές του Χαρδαβέλλα (συζητώντας για διάφορα περίεργα κλπ) είπε ότι δεν θα γίνουν οι Ολυμπιακοί Αγώνες λόγω πολύ άσχημων καιρικών συνθηκών.......Βρε λες? :roll:

sdikr
07-06-04, 01:47
σκωτία,
μέσα σε μία ώρα, βρόχη, χάλαζι, χιόνι, αέρας δυνατός και μετά ήλιος !!!
πάντως κακά τα ψέματα, θα τον πιούμε ΄φετος με την ζέστη!, και επειδή υπάρχει και η εγγυηση της Δεη όλα τα κλιματιστικά θα δουλέυουν :roll: (λές να σηκώνει το ups το κλιματιστικό;;)

zouzouni
07-06-04, 01:51
σκωτία,
μέσα σε μία ώρα, βρόχη, χάλαζι, χιόνι, αέρας δυνατός και μετά ήλιος !!!

Το'χω ζήσει, κι κάθε χρονιά που συνέβαινε αυτό το υπόλοιπο καλοκαίρι έβραζε ο τόπος, με θερμοκρασίες 32-36C! που για Αγγλία είναι αδιανόητες!
Η εγγύηση της ΔΕΗ είναι για όλους τους μήνες του καλοκαιριού? ή μόνο για τους Ολυμπιακούς? :roll:

sdikr
07-06-04, 01:53
Η εγγύηση της ΔΕΗ είναι για όλους τους μήνες του καλοκαιριού? ή μόνο για τους Ολυμπιακούς?

πιστέυεις οτι θα έχει εγγύηση?

zouzouni
07-06-04, 02:01
Η εγγύηση της ΔΕΗ είναι για όλους τους μήνες του καλοκαιριού? ή μόνο για τους Ολυμπιακούς?

πιστέυεις οτι θα έχει εγγύηση?

Εγώ? :roll:
Εσύ δεν την ανέφερες? :wink: :lol:
Εγώ απλώς ρώτησα...... :wink: :lol:

WAntilles
07-06-04, 02:07
και επειδή υπάρχει και η εγγυηση της Δεη

Τί; :shock:

Η εγγύηση της ΔΕΗ; :shock: :D :lol: :lol: :lol: :lol:

Το άλλο με τον Τοτό το ξέρεις; :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

AsGoodAsItGets
07-06-04, 02:17
Τι; Το άλλο με τον Τοτό;

Το άλλο με τον πΟΤΕ το ξέρεις;;; :lol: :!:

sdikr
07-06-04, 02:22
Εγώ?
Εσύ δεν την ανέφερες?
Εγώ απλώς ρώτησα......

ναι αλλά δεν διάβασες παρακάτω για το ups!! :twisted:

zouzouni
07-06-04, 02:28
Εγώ?
Εσύ δεν την ανέφερες?
Εγώ απλώς ρώτησα......

ναι αλλά δεν διάβασες παρακάτω για το ups!! :twisted:

:lol: Το διάβασα..... :wink: :lol: :lol:

pelasgian
07-06-04, 02:42
εν τω μεταξυ το αθλιοτερο ολων ειναι οτι ναι μεν εχει συννεφια αλλα και πολυ ζεστη ταυτοχρονα!


όσοι έχουν ζήσει σε κεντρική-βορεια ευρώπη ξέρουν πολύ καλά τι τους θυμίζει αυτό. Μέχρι και τον καιρό τους μας δώσανε. Μόνο την ποιότητα ζωής δεν λέμε να πάρουμε (στην καθημερινότητα εννοώ)

Για μένα αυτός είναι καιρός Αγγλίας....Όλα τα χρόνια εκεί, Μάιο&Ιούνιο, με άλλο καιρό ξυπνάγαμε το πρωί, άλλο καιρό βλέπαμε ως το μεσημέρι, άλλο το απόγευμα κι με άλλο φτάναμε στο σπίτι! :shock:
Κι αυτή η υγρασία... :?
Σε κάνει να παρακαλάς να βρέξει να καθαρίσει ο τόπος!

Το καλοκαίρι μια χαρά καιρό έχει στην Αγγλία! ΤΕΡΑΣΤΙΕΣ ΜΕΡΕΣ (διάρκεια μαύρης νύχτας από τις 22 εώς τις 04) και πάνω που λες ότι πλάκωσε ζέστη, ρίχνει μία μικρή μπόρα και είσαι ωραίος και πάλι. Τρομερό πράσινο παντού, ωραία δεντράκια, χαρά θεού να οδηγείς πάνω στην Μ1 για σκωτιά με κατεύθυνση cumbria και Lake district. Το καλύτερο απ'όλα: δεν έχει ΚΑΘΟΛΟΥ Σ*Κ*Ο*Ν*Η!!!!!!!!!! (καθόλου αλβανούς επίσης με διαλυμένες μερσεντές να σε αφήσουν στο τόπο, ή τρακτέρ ή ντάτσουν με γύφτους)

Φέτος γίναμε Αγγλία πάντως. Αν έχεις μηχανή πρέπει να είσαι δερμάτινος επενδυμένος, αλλά εκεί ακόμα και να βρέχει σκύλους και γάτες δεν γλυστράς στος δρόμο, οπότε με wet gear πας όπου θες και δεν σε πατάνε.

Τι μου θύμισες βρε ζουζούνι! Πόσο καιρό έκατσες εκεί;

pelasgian
07-06-04, 02:48
εν τω μεταξυ το αθλιοτερο ολων ειναι οτι ναι μεν εχει συννεφια αλλα και πολυ ζεστη ταυτοχρονα!

Το αθλιότερο όλων imho είναι ότι προετοιμάζεσαι ψυχολογικά για καλοκαίρι, λες ωραία, πιάσαν οι ζέστες, σκέφτεσαι φραπεδιές και γκόμενες σε παραλίες, τρελά ξενύχτια σε νησιά κτλ. και ξαφνικά ο ουρανός σκοτεινιάζει και ρίχνει καρέκλες!
Είναι ή δεν είναι μεγάλο ξενέρωμα;;;

Να μη μιλήσω για το εάν έχεις ας πούμε μηχανάκι και έχεις κάνει σχέδια για το σκ, ή ξεκινάς το πρωί για τη δουλειά με ήλιο και γυρνάς το απόγευμα σαν τον παπιάρχοντα (που λέει ο λόγος :lol: )

Ξενέρωμα είναι μόνο αν έχεις μηχανάκι, γιατί έκανα 6 χρόνια αγγλία και δεν παραπονέθηκε ποτέ κανένας. Μια χαρά γκόμενες έχουν και εκεί, στη φραπεδιά τα χαλάνε λίγο. Βέβαια άμα τους πεις για μηχανή μόνο καμιά πανκ θα βρεις να πας σπίτι με βροχή χε, χε, χε.

zouzouni
07-06-04, 03:13
Το καλοκαίρι μια χαρά καιρό έχει στην Αγγλία!
:shock:
Φαίνεται ήσουν ΠΟΛΥ τυχερός! :wink:
Εξαρτάται κι την περιοχή που ήσουν, κι την περίοδο.
Έχω ζήσει τον πρώτο καύσωνα που βίωσε η Αγγλία μετά από πολλές δεκαετίες, στο Leicester το 94, και σε σύγκριση με τον καύσωνα της Ελλάδας ήταν πολύ χειρότερος (λόγω υγρασίας) αλλά μου έχει τύχει κι να μετράω τις μέρες που είχε τελευταία φορά ήλιο μέσα στον Ιούλιο!



ΤΕΡΑΣΤΙΕΣ ΜΕΡΕΣ (διάρκεια μαύρης νύχτας από τις 22 εώς τις 04)
21 Ιουνίου η χειρότερη κι η καλύτερη μέρα για μένα....ξημέρωνε από τις 4 περίπου το πρωί! κι έφευγε το τελευταίο φως του ήλιου γύρω στις 10 το βράδυ κι πιο αργά ακόμη (ανάλογα αν είχε συννεφιά κι βροχή! :wink: )



και πάνω που λες ότι πλάκωσε ζέστη, ρίχνει μία μικρή μπόρα και είσαι ωραίος και πάλι...
Ή συνέχιζε η ζέστη με την υγρασία, ή ξαφνικά έκανε ψοφόκρυο (όπως μετά τα Bank Hollidays του Απριλίου/Μαϊου τώρα!)



Τρομερό πράσινο παντού, ωραία δεντράκια, χαρά θεού να οδηγείς πάνω στην Μ1 για σκωτιά με κατεύθυνση cumbria και Lake district. Το καλύτερο απ'όλα: δεν έχει ΚΑΘΟΛΟΥ Σ*Κ*Ο*Ν*Η!!!!!!!!!! (καθόλου αλβανούς επίσης με διαλυμένες μερσεντές να σε αφήσουν στο τόπο, ή τρακτέρ ή ντάτσουν με γύφτους)
Το πράσινο αν είχαμε στην Ελλάδα....ΑΧ!
Σκόνη δεν έχει?! :shock:
Που ΔΕΝ την είδες καλέ την σκόνη?
Δεν χρειάζονται τέτοια κρούσματα οδήγησης, έχουν τους λεγόμενους "οδηγούς της χαράς" joyriders! :wink: κάθε χαζό από 9! μέχρι 17! που είτε θα πάρει το αυτοκίνητο του μπαμπά ή της μαμάς, είτε θα κλέψει ένα με την παρέα του, θα το οδηγήσει μεσ'την ΤΡΕΛΛΗ χαρά (τονίζω το τρελλή! :wink: ) κι όποιον πάρει ο χάρος! Κι θα το βανδαλίσει το αμάξι (θύμα τέτοιας κλοπής υπήρξα κι εγώ! :evil:)



Τι μου θύμισες βρε ζουζούνι! Πόσο καιρό έκατσες εκεί;

Από το '89 πηγαινοέρχομαι :? Τελευταία ήμουν πριν 2 εβδομάδες εκεί. Στην τελευταία πόλη που ζούσα, ήμουν από το '96.

Νικαετός
15-06-04, 00:03
Έχει κάνει κανείς στα Ιωάννινα να δει από καιρό ?? Δεν χρειάζεται να πας Αγγλία ...

Από τις 8 - 2, 30 - 37 βαθμούς (Μάιο μήνα ) και από τις 2 και μετά τουλούμια και ταυτόχρονη διακοπή νερού !!!!!!!!! (Κάθε μέρα) ΚΟΛΑΣΗ .

Σου λέει ο δήμαρχος αφού ρίχνει καρεκλοπόδαρα τι το θέλουν το τρεχούμενο νερό !!

kadronarxis
15-06-04, 00:59
ο pelasgian τόνισε πιο πάνω για datsun και gypsy kings.
Ακούστε και αυτό:
Έχει 2 βδομάδες περίπου που κατέβηκα κόρινθο για δουλειά.
Στα διόδια μετά την Αθήνα (σε αυτά που βλέπεις τι γίνεται στα διόδια από 4 χιλιόμετρα μακριά και πληρώνει μόνο η μια πλευρά του δρόμου εκατέρωθεν), κυριλέ στο δρόμο, με 120, και αρκετή κίνηση, μας προσπερνάει όλους καμμένος ένα datsun.
Φιμέ τζάμι, καθρεφτέ, ζαντολάστιχα μη συζητάς, και στα πλάγια αυτοκόλλητα Bilstein, H&R και τέτοια.
Και αρχίζει τις σφήνες πολύ κοντά στα διόδια.Ο king είχε 40 καρέκλες και 20 τραπεζάκια πίσω στην καρότσα.(εντάξει όχι τόσα, αλλά βάλε τώρα εσύ!).
Τανάλια το γκάζι, είχε περιπολικό στα διόδια δεξιά και από ότι φάνηκε χτυπούσαν με ραντάρ.
ο gypsy king είχε μέσα 140 και κάτι ψηλά.
Οπότε φτάνοντας στα διόδια, στο μισό χιλιόμετρο περίπου κοκκαλώνει το εργαλείο, και...................................................... φεύγουν 3 καρέκλες και ένα τραπέζι αν δεν απατώμαι.
Ωχ λέω εγώ από μέσα μου, θα γίνει μακελειό τώρα.
Έλα που ο gypsy king δεν σταματάει και περνάει καμμένος από μπροστά τους!!!!!!
Άφησε και τις καρέκλες και τα τραπέζια πίσω του.
Περιττό να πω ότι πάλι καλά που δεν σκοτώθηκα από τα γέλια, έφυγαν τιμόνια, ένα σαντουιτς που είχα, τα πάντα.
Η ουσία: γιατί δεν τον σταμάτησαν; εγώ αν τρέξω με 140 θα με λιώσουνε...αυτός όμως έχει το βουλευτικό αξίωμα και δεν τον σταμάτησαν;

Άντε γερά.

sdikr
15-06-04, 01:13
Περιττό να πω ότι πάλι καλά που δεν σκοτώθηκα από τα γέλια, έφυγαν τιμόνια, ένα σαντουιτς που είχα, τα πάντα.
Η ουσία: γιατί δεν τον σταμάτησαν; εγώ αν τρέξω με 140 θα με λιώσουνε...αυτός όμως έχει το βουλευτικό αξίωμα και δεν τον σταμάτησαν;

Άντε γερά.

τουλάχιστον ας έπερνες το τραπέζι και τις καρέκλες χρειάζονται καμιά φορα! :D

kadronarxis
15-06-04, 01:18
Το σκέφτηκα αυτό, αλλά:
1) ή θα τα έπαιρναν οι αστυνομικοί, να τα στήσουν εκεί στη σκιά και να παίξει και κανένα μεζεδάκι με ουζάκι
2) άπειροι νταλικέρηδες έρχονταν από πίσω μας.Κάποιος θα τα φόρτωσε.!!!!
3) Άσε που αν σταματήσεις μπορεί να μπλέξεις σε άλλες περιπέτειες: άσε κάτω την καρέκλα ΜΟΥ, εγώ την είδα πρώτος και τέτοια. :mrgreen:

sdikr
15-06-04, 01:22
1) ή θα τα έπαιρναν οι αστυνομικοί, να τα στήσουν εκεί στη σκιά και να παίξει και κανένα μεζεδάκι με ουζάκι


μήπως για αυτό δεν τον σταματήσαν οι αστυνομικοί; (σου λέει δωρέαν καρέκλες και τραπέζι!!) :mrgreen:

Νικαετός
15-06-04, 10:19
Περιττό να πω ότι πάλι καλά που δεν σκοτώθηκα από τα γέλια, έφυγαν τιμόνια, ένα σαντουιτς που είχα, τα πάντα


Φίλε καδρόναρχε , την επόμενη φορά που θα βγεις εθνική με το σάντουιτς να μας πεις και το δρομολόγιο , να πάμε από άλλο δρόμο . :mrgreen: :mrgreen: :!: :!:

kadronarxis
15-06-04, 10:23
είμαι σχετικά καλός driver.
Μη μασάς!!! :D

WAntilles
15-06-04, 10:33
είμαι σχετικά καλός driver.
Μη μασάς!!! :D

Άμα είσαι σχετικά καλός driver, τότε γιατί τα 2003, την πρώτη φορά που τά 'στησες, σε είχαν βγάλει μπλε οθόνη; :D

kadronarxis
15-06-04, 10:38
Άσε μη συζητάς wantilles.
Εκείνον τον υπολογιστή τον έφτιαξα με μεράκι, κομμάτι κομμάτι.
Κάθε τρίμηνο τον ανοίγω και με πεπιεσμένο αέρα καθαρίζω μέσα τα πάντα.
Έχει τον γερο-pentium 3 στα 800, αλλά τα 2003 τα τρέχει αέρα.
Κάποια στιγμή μετά το καλοκαιράκι, θα μπει ο 800-άρης σε πλαστικό κουτί,και θα αναλάβει κάποιος amd μάλλον.... :P
Πρώτα ο Θεός, να μαστε καλά και βλέπουμε. :D

Νικαετός
15-06-04, 10:53
Δηλαδή τα 2003 τρέχουν ???? Εμένα πάντως τους οδηγούς της Audigy 2 platinum δεν τους περνάει με τίποτε. Γιαυτό και ξανά xp pro μέχρι τα Longhorn ...

kadronarxis
15-06-04, 10:55
Αέρα πατέρα!!!
ειλικρινά τα 2003 πάνε πιο γρήγορα από τα xp!!!!

@ ADSLgr.com All rights reserved.